Online

Презентація інвестиційного паспорту Пустомитівської громади Львівської області

Дата: 20 жовтня 2022, четверЧас: 15:30-17:00Адреса: Online
282

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ 

ПУСТОМИТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ 

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20 жовтня 2022, 15:30-17:00
онлайн: https://cutt.ly/EBFPOs4

Захід організовано Пустомитівською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики, з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Пустомитівської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
15:30 Реєстрація учасників
15:35

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Оксана КУЛЕБА
    бізнес-експерт
15:45

Запрошення підприємців та інвесторів до розвитку бізнесу на території громади.

  • Олег СЕРНЯК
    голова Пустомитівської громади
15:50

Знайомство учасників.

  • учасники події
16:00

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Пустомитівської громади.

  • Марта САЛАГАЙ,
    головна спеціалістка фінансового відділу Пустомитівської громади
  • Ірина ПРИТУЛА,
    начальниця відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці Пустомитівської громади
16:30 Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Пустомитівської громади.
  • учасники події
17:00 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 19 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 19 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Карпюк Андрій, ПП "ЛВТ", директор, Львів
  3. Кулеба Оксана, K. B. Consulting, співвласниця, Львів
  4. Куцела Тетяна, Пустомитівська районна філія ЛОЦЗ, начальник відділу, Пустомити
  5. Дискант Марія, Заболотцівська громада, Сільський голова, Заболотці
  6. Мерзлова Світлана, Sv Travel, Директор, Lviv
  7. Тимоцко Іванна, Сколівська РФ ЛОЦЗ, Директор, Львів
  8. Горак Наталія, Мостиська РФ Львівського ОЦЗ, завідувач сектору, Мостиська
  9. Бурковська Галина, ФОП, ФОП, Львів
  10. ПОРЧУК МАРІЯ, ЧМГО Бізнес-центр, Голова Ради організації, Івано-Франківськ
  11. Братанюк Леся, Погребищенська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, Погребище
  12. Ф Ігор, Львів
  13. Стецик Іванна, ФОП РУБЕЛЬ ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, Бухгалтер, Львівська обл.
  14. Міженський Максим, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "МВМ", Директор, Lviv
  15. Івахів Мар'яна, Підберізцівська сільська рада, Начальник відділу планування соціально-еукономічного розвитку та інвестицій, Львів
  16. Притула Ірина, Пустомитівська міська рада Львівського району Львівської області, начальник відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, Пустомити
  17. Хівренко Ірина, ТзОВ "БММ", начальник відділу кадрів, Львів
  18. Шуп'яна Ольга, Мостиська міська рада, начальниця відділу економічного розвитку, Мостиська
  19. Серняк Олег, Пустомитівська міська рада, Міський голова, Пустомити
  20. Орлович Тетяна, Пустомитівська міська рада, Начальник фінансового відділу, Пустомити
  21. Павловська Мар'яна, ГО, Керівник відділу комунікацій, Lviv
  22. Рубель Людмила, ФОП РУБЕЛЬ ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, директор, Львів
  23. Гетьман Тетяна, Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, Директор департаменту, Львів
  24. Бакун Оксана, Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Заступник директора - начальник управління, Львів
  25. Гончаренко Людмила, Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, Заступник директора департаменту, Львів
  26. Савчак Роман, Турківська міська рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, сільського господарства, інфраструктури та захисту довкілля, Турка
  27. Лопатнюк Ігор, Пустомитівський міська рада, Начальник відділу капітального будівництва, ЖКГ, благоустрою та екології, Пустомити
  28. Кузів Ірина, Пустомитівська міська рада, Начальник юридичного відділу, Пустомити
  29. Симовоник Дмитро, Citadel Capital, Директор, Львів
  30. Петрик Оксана, Зимноводівська сільська рада, Головний спеціаліст з розвитку відділу соціально-економічного розвитку , торгівлі та інвестицій, Lviv
  31. Скляренко Анна, ГС "Офіс єдності України", Голова, Тараща
  32. Тарасюк Олександра, Львівським міський центр зайнятості, Начальник відділу, Львів
  33. Волошин Богдан, Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості, директор, Дрогобич
  34. Вишньовська Романа, Стрийський міськрайонний центр зайнятості, директор, Стрий
  35. Рішко Степан, Інвест офіс, Аналітик з інвестиційних об'єктів, Львів
  36. Гальчак Анна, Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ, Директор, Пустомити
  37. Вигринович Михайло, Яворівська РФ ЛОЦЗ, Директор, Яворів
  38. Стецко Варвара, -, -, Lviv
  39. Буськ мр, МР, МР, Буськ
  40. Голдун Тетяна, Пустомитівська міська рада, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Пустомити
  41. Салагай Тарас, Пустомитівська міська рада, Секретар ради, Пустомити
  42. Кудерський Андрій, Пустомитівський міська рада, Начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Пустомитівському міської ради, Пустомити