Online

Презентація інвестиційного паспорту П'ятихатської громади Дніпропетровської області

Дата: 27 жовтня 2022, четверЧас: 09:30-11:00Адреса: Online
326

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ 

П’ЯТИХАТСЬКОЇ ГРОМАДИ 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 жовтня 2022, 09:30-11:00
онлайн: https://cutt.ly/EBFAwTu

Захід організовано П’ятихатською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» 
за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики, з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості П’ятихатської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
09:30 Реєстрація учасників
09:35

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Оксана КУЛЕБА
    бізнес-експерт
09:45

Знайомство учасників.

  • учасники події
10:00

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Мостиської громади.

  • Наталія БОНДАР, начальниця відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва П’ятихатської громади
10:30 Обговорення інвестиційних можливостей П’ятихатської громади.
  • учасники події
11:00 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 26 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 26 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Кулеба Оксана, K. B. Consulting, співвласниця, Львів
  3. Зібров Олександр, Компанія "Товстий і Партнери", Власник / партнер/співвласник, Дніпро
  4. Стельмах Оксана, Чернігівський монітор, Менеджер з реклами, Чернігів
  5. Мирошников Дмитро, Кратос, ТОВ, директор, Мукачево
  6. Бараннік Вячеслав, НІСД, головний консультант, Дніпро
  7. Галицька Марина, Виконавчий комітет Апостолівської міськради, провідний спеціаліст, Апостолове
  8. Оберемок Вікторія, Межівська селищна рада, начальник відділу, Днiпро
  9. Верещагіна Любов, П'ятихатська міська рада, начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій, п'ятихатки
  10. Мовчан Олена, Фг Поле, Заступник директора, Dnipro
  11. Бондар Наталія, Виконавчий комітет П'ятихатської міської ради, Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва, п'ятихатки
  12. Івашин Станіслав, ФОП "Івашин Станіслав Григорович", Керівник, п'ятихатки
  13. Агафонова Олена, Саксаганська сільська рада, спеціаліст, с.Саксагань
  14. лапа юлія, підгородненська міська рада, начальник відділу інвестицій, Підгородне
  15. Савченко Іванна, Верхньодніпровська міська рада, Начальник відділу економічного планування, інвестицій та розвитку підприємництва
  16. Бойко Аліна, ТОВ "Агропродснек", директор, Олександрія
  17. Жмайло Людмила, Виконавчий комітет П'ятихатської міської ради, Головний спеціаліст-економіст, п'ятихатки
  18. Ліщук Алла, Виконавчий комітет Боярської міської ради, начальник відділу економічного розвитку та тарифної політики, Боярка
  19. Герасименко Інна, КП ПМР "Комунальний сервіс", економіст, п'ятихатки
  20. Мажара Максим, ТОВ "ДЖАЗ, Керівник, п'ятихатки
  21. Герасименко Інна, КП ПМР "Комунальний сервіс", економіст, п'ятихатки
  22. Івашина Олена, П'ятихатська міська рада, Секретар
  23. БОНДАРЕНКО Оксана, ФОП Бондаренко С.В., підприємець, п'ятихатки
  24. Мамон Галина, ПП, Підприємець, п'ятихатки
  25. Іванова Олеся, ТК "Досвітні вогні", Керівник, п'ятихатки
  26. Іванова Олеся, ТК "Досвітні вогні", Керівник
  27. Богомаз Ірина, ФОП Богомаз Д.М., заступник керівника, п'ятихатки
  28. Євтух Володимир, Ємільчинська селищна рада Житомирської області, заступник селищного голови, Ємільчине