Online

Партнерський хаб

Дата: 26 травня 2020, вівторокЧас: 15:00-17:05Адреса: Online
446

Запрошуємо на 

ПАРТНЕРСЬКИЙ ХАБ

26 травня 2020, 15:00-17:00
Online

***

Для власників та керівників малого/середнього бізнесу, керівників ОТГ

МЕТА

  • Обговорити ключові проблематики бізнесу та шляхи їх вирішення.
  • Проінформувати потенційних інвесторів щодо можливостей ОТГ та їх ресурси.
  • Обмінятись досвідом щодо перспектив розвитку бізнесу на території громад.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ

  • Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом у вирішенні проблемних питань.
  • Отримаєте чек-лист та інструменти, які можна зробити для вирішення ТИПОВИХ / НЕТИПОВИХ проблем, з якими стикається зараз бізнес.
  • Ознайомитесь з можливостями і ресурсами 3-ох ОТГ та варіантами співпраці.
  • А також інформацію про актуальні гранти та фінансові програми.

***

Захід відбудеться у рамках ініціативи «Розробка та пілотування інструментів сприяння бізнесу в ОТГ» програми «U-LEAD з Європою».

ПЛАН ЗУСТРІЧІ

15:00 – 15:10 Відкриття зустрічі.
Вітальні слова від організаторів.
Галина Гречин, керівник регіонального офісу U-LEAD у Львівській області.
Микола Савуляк, Голова Клубу Ділових Людей Україна.
15:10 – 15:20 Гранти для бізнесу. Чим можна скористатися для розвитку свого бізнесу?
Експертка з управління проектами Любов Смиковська, бізнес-консультантка, співзасновниця та Президент ГО «Асоціації проектних менеджерів України»
15:20 – 16:10 Обмін досвідом та напрацювання спільних кроків та інструментів для вирішення типових проблем в бізнесі. Створення чек-листа для кроків щодо певних проблем.
16:10 – 16:20 Інструмент «Велика книжка». Експертка з трансформації бізнесу Лариса Баранова, власниця компанії «Гермес-Авіа».
16:20 – 16:50 Представлення можливостей та ресурсів Заболотцівської ОТГ, Великолюбінської ОТГ та Кам’янко-Бузької ОТГ.
16:50 – 17:00 Короткі коментарі бізнесу, який працює на території громади.
17:00 – 17:05 Підведення підсумків. Закриття заходу.

ПРИМІТКИ

Мова заходу – українська.

Посилання на онлайн-кімнату буде відправлено Вам на пошту за 1 год. до початку.

Участь вільна за умови попередньої реєстрації та затвердження заявки.

Пакет учасника подіїВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора заходу

Ірина Филипів
+380977524206
Iryna.fylypiv@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Андрушків Олег, ТзОВ "Майстерня будинків "Квітка", Керівник проектів, Львів
  2. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, смт.Городниця
  3. Баранова Лариса, Гермес-Авіа, власник, Львів
  4. Безпала Олена, ТОВ ЕЛВИК, Директор, Харків
  5. Бенч Віталій, Великолюбінська селищна рада Городоцького району Львівської області, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій
  6. Бетюга Ростислав, Pro100Grill, Cпіввласник, Львів
  7. Бичихін Віктор, ВЕКТОР ПРОМТЕКСТИЛЬ, Директор
  8. Бірюков Леонід, ФОП, ФОП, Киев
  9. Бородатий Остап, ТОВ "Десниця", Директор, Львів
  10. Бук Соломія, Ukrainian Language Academy, Директор, Львів
  11. Бурдейна Марія, Світ Мандрів-туроператор, Директор, Трускавець
  12. Васечко Любомир, IT Use, Власник, Львів
  13. Воробець Наталія, ПО, менеджер
  14. Воротнікова Ніна, Аквадіти, Засновник/Керівник, Львів
  15. Гарбуз Руслан, Agreya-студія відеомонтажу, власник, Івано-Франківськ
  16. Гарвилюк Віктор, рекламне агентство "Dельфін", директор
  17. Гаюн Тарас, Moja Edukacja, Директор
  18. Гнідець Наталія, Piccolo, Директор, Львів
  19. Горчак Анастасія, ТОВ Тесля, заступник директора, Львів
  20. Гоц Іван, Алеф Виналь, Директор з продажу Україна
  21. Грициняк Неля, Великолюбінська селищна рада
  22. Данилович Орест, ФОП Данилович О. М., власник, Білгород-Дністровський
  23. Дискант Марія, Заболотцівська ОТГ, сільський голова
  24. Домашовець Тетяна, Фенікс, Директор, Львів
  25. Драбик Олександра, ФОП "ДРАБИК О.О.", засновниця, Lviv
  26. Дунець Роман, Ромус Поліграф, Директор, Львів
  27. Земляк Андрій, ФОП Земляк, Бізнес аналітик, аналітик вимог, Львів
  28. Івженко Олексій, СОК "Правильні Бджоли, учасник кооперативу, Полтава
  29. Каліщук Галина, Від щирого серця, Власник -засновник, Тернопіль
  30. Качмарчик Ірина, Компанія "ЦеДеПе Україна", директор, Львів
  31. Кісіль Володимир, ТОВ "Ідеальний відпочинок", засновник, Львів
  32. Коваль Тетяна, Філія "Веллтекс-Львів" від ТОВ "Веллтекс-Україна", директор, Львів
  33. Коваль Тетяна, Медичний центр " Біо Курс", власник, директор, Львів
  34. Корбут Дмитро, U-LEAD з Європою, Експерт, Київ
  35. Короп (Смиковська) Любов, ГО "Асоціація проектних менеджерів України", Президент, Київ
  36. Кохана Ірина, Chereshnivska, CEO, Львів
  37. Коцьо Ольга, ТзОВ "Ольта-Львів", Директор, Львів
  38. Краснокутський Геннадій, KRASKA, власник
  39. Кривонос Андрій, Асоціація франчайзингу, Президент, Київ
  40. Кудрявцева Альбина, Техно-Друк, Власник, Харьков
  41. Куліш Ольга, Готель&СПА "Писанка", Директор з розвитку
  42. Кундис Віталій, ПП "Євро-Віта", директор, Львів
  43. Кунта Катерина, Ornato, дизайнер, співзасновник, Львів
  44. Курило Вадим, Фонд державного майна України, Начальник Регіонального відділення, Київ
  45. Левицький Владислав, DP TRK Vlad, DP TRK Vlad
  46. Лемко Світлана, Юридична фірма, юрист
  47. Луцишина Тетяна, ПП Чагарі, Директор
  48. Луців Юрій, ENFORE, Співзасновник, директор, співвласник, Львів
  49. Мавлєєва Лілія, Студія комп'ютерного дизайну одягу "АБРІС", Засновник і головний конструктор, Киів
  50. Маєвська Лілія, Will Be, Власниця, Львів
  51. Мацевко Марія, Швейне підприємство "Веста Котон Стиль", Директор / керівник, Львів
  52. Міщук Оксана, Кам'янка-Бузька ОТГ, Кам'янка-Бузька
  53. Наконечний Володимир, Будівельні технології XXIст., Керівник, Трускавець
  54. Омелян Олег, Кам'янка-Бузька міська рада, міський голова, Кам'янка-Бузька
  55. П'янікова Галина, ФОП, Власник, Івано-Франкове
  56. Павлович Наталія, Юридична та патентна агенція "Павлович та компанія", директор, Київ
  57. Петльована Яна, Го "Альтернатива-Чортків", ПП "Silver", заступниця, Чортків
  58. Петрів Володимир, Група компаній ББМ, CEO, Долина
  59. Пирч Юрій, Yupi , Директор, Львів
  60. Попова Юлія, Комунальна установа "Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району", директор, Полтава
  61. Правдива Олександра, ФОП Правдива О.Б,, підприємець, Київ
  62. Пузанова Інна, IPants, власник, Львів
  63. Рига Анна, iHUB Lviv, Регіональний керівник, Львів
  64. Роганов Сергій, Тепла Компанія, ТОВ, Керівник відділу продажів, Харків
  65. Романів Євген, ОТГ, заступник, Новиця
  66. Романова Ольга, ФОП Романова-Курасевич, власник, Львів
  67. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  68. Савчин Люба, ІФНТУНГ, викладач, Івано-Франківськ
  69. Скорик Оксана, ПП "НВПП "Спаринг-Віст Центр", менеджер з розвитку бізнесу, Львів
  70. Скоропад Максим, ФОП, ФОП, Львів
  71. Солодєй Леся, ЖАРОК, Керівник розвитку компанії, Вінниця
  72. Стець Софія, Фоп, Фоп, Львів
  73. Суботіна Тетяна, ФОП Суботіна Т.М., Засновник, Київ
  74. Сушкевич Андрій, ФОП, Директор, Львів
  75. Тарас Наталія, Ріко Груп, Власник, директор, Львів
  76. Фабрига Йосиф, Великолюбінська селищна рада Городоцького району Львівської області, селищний голова
  77. Фенц Ірина, Гудвіл, Тренер, Тернопіль
  78. Филипів Ірина, Клуб Ділових Людей Україна, проект-менеджер, Львів
  79. Фоменко Олександра, ФОП, підприємець, Коломия
  80. Хімка Роман, Агенція місцевого економічного розвитку, ФОП Хімка, Керівник / виконавчий директор, Львів
  81. Хорко Ольга, Арт-терапевтична студія «Древо життя», Керівник, психолог, Львів
  82. Цільник Олег, ПП "Укрзахідпостач", директор, Львів
  83. Чепур Володимир, ПП Зелений туризм, директор, Черкаси
  84. Чумак Олександр, Асоціація приватних роботодавців, президент, Харків
  85. Шарафутдінов Максим, "CR&D" inc, CINO, Київ
  86. Шевелюк Михайло, «Школа Професійної Підготовки» - «HoReCa school», Керівник, Львів
  87. Щука Галина, ТОВ "Жайворонок-Пачірта", директор
  88. Яблонський Микола, ПП "Екопал Груп", Власник, Львів
Заявки в очікуванні підтвердження
  1. Бут Ігор, фріланс, фріланс, Краматорськ
  2. Герасименко Марина, Університет банківської справи, юрисконсульт, Харків