Івано-Франківськ

OPEN BUSINESS SPACE «Франківськ бізнесовий: туризм, ІТ чи промисловість?»

Дата: 12 червня 2019, середаЧас: 08:30-19:00Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35 (Університет Короля Данила, конференц-зал)
Зареєструватись на захід

OPEN BUSINESS SPACE 

«ФРАНКІВСЬК БІЗНЕСОВИЙ: ТУРИЗМ, ІТ ЧИ ПРОМИСЛОВІСТЬ?»

Захід організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

12 червня 2019, 8:30-19:00
м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35
(Університет Короля Данила, конференц-зал)

OPEN BUSINESS SPACE – це проект для власників бізнесу, відкритих до інновацій, які не бояться змін та викликів, «інтеграційний майданчик» для обміну ідеями та пошуку рішень, найважливішим результатом якого є розуміння, як діяти далі та на кого розраховувати в пошуках та втіленні ідей/проектів. 

Формат OPEN SPACE TECHNOLOGY, який є основою зустрічі, використовують IBM, NASA та розробники Вікіпедії, сотні інших комерційних та громадських організацій практично в усіх куточках світу. Він відрізняється від відомих нам тренінгів, семінарів, форумів та конференцій передовсім самоорганізацією та інтерактивним простором без регламенту і менторства. Технологія «Відкритий Простір» передбачає формування програми самими учасниками на початку зустрічі, тому темою обговорень є питання, актуальні тут і зараз.


ДЛЯ КОГО ФОРУМ
Власники малого/середнього бізнесу.
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ
Можливість знайти спільні точки дотику для вирішення складних питань за короткий проміжок часу, проговорити власну тему, «протестувати» ідею і отримати відвертий відгук колег та при потребі - допомогу.
Професійне спілкування в неформальній атмосфері, дискусії, що базуються на власному досвіді та практичних прикладах, відкритий діалог, де експертами є всі присутні.
Інформацію про можливості розвитку вашого бізнесу від експертів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку і Центру інформаційної підтримки бізнесу в рамках програми ЄС EU4Business.
ОРГАНІЗАТОРИ
Організатором Форуму є Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна.
Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 
www.eu4business.eu/uk/ukraine. 

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ
м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35 (Університет Короля Данила, конференц-зал)
Кількість учасників - 100

Умови участі: 

Безкоштовно після реєстрації та підтвердження участі. Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму та отримати підтвердження від організаторів. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами, кавою та обідом. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Заповнені заявки на участь в OPEN BUSINESS SPACE «Франківськ бізнесовий: туризм, ІТ чи промисловість?» будуть відображені на сайті впродовж робочої доби після її заповнення учасником.

Дата завершення реєстрації 31 травня 2019 року.

Підтверджені учасники заходу отримають e-mail /смс, та будуть повідомлені по телефону до 5 червня 2019 року.

Статус (пакет) учасника подіїВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Базовий"безкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Асоційований"безкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Комфорт"безкоштовно
Контакти адміністратора заходу

Ірина Швидко
+380630351044
iryna.shvydko@bc-club.org.ua