Online

Презентація інвестиційного паспорту Мостиської громади Львівської області

Дата: 18 жовтня 2022, вівторокЧас: 15:30-17:00Адреса: Online
398

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ МОСТИСЬКОЇ ГРОМАДИ 

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 жовтня 2022, 15:30-17:00
онлайн: https://cutt.ly/QBPmlVf

Захід організовано Мостиськогою громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики, з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Мостиської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
15:30 Реєстрація учасників
15:35

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Оксана КУЛЕБА
    бізнес-експерт
15:45

Запрошення підприємців та інвесторів до розвитку бізнесу на території громади.

  • Олег МАКАР
    в.о. голови Мостиської громади, секретар міської ради
15:50

Знайомство учасників.

  • учасники події
16:00

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Мостиської громади.

  • Ольга ШУП’ЯНА, начальниця відділу економічного розвитку Мостиської громади
16:30 Обговорення інвестиційних можливостей Мостиської громади.
  • учасники події
17:00 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 17 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 17 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Івануса Іван, Рава-Руська міська рада, Міський голова, Львів
  3. Кулеба Оксана, K. B. Consulting, співвласниця, Львів
  4. Дискант Марія, Заболотцівська громада, Сільський голова, Заболотці
  5. Бєлозьоров Максим, Фрузбі Україна, Директор, Львів
  6. Горак Наталія, Мостиська РФ Львівського ОЦЗ, завідувач сектору, Мостиська
  7. Пельц Мирослава, Мостиська міська громада, Голова, Львів
  8. Ларіна Галина, Міська рада, завідувач сектору, Васильків
  9. ПОРЧУК МАРІЯ, ЧМГО Бізнес-центр, Голова Ради організації, Івано-Франківськ
  10. Пенцко Олена, виконавчий комтет Чорнухинської селищної ради, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Чорнухи
  11. Яцик Ольга, Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, Львівська обл.
  12. Яцьківська Олена, Радомишльська міська рада, Начальниця відділу економічного розвитку, Радомишль
  13. Луференко Інна, Баришівська селищна рада, Начальник відділу, Баришівка
  14. Притула Ірина, Пустомитівська міська рада Львівського району Львівської області, начальник відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, Пустомити
  15. Нецвітайло Вікторія, Щастинська міська ВЦА, головний спеціаліст з проектної та економічної діяльності, Добротвір
  16. Бондар Наталія, Виконавчий комітет П'ятихатської міської ради, Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва, п'ятихатки
  17. Кратюк Тетяна, Виконавчий комітет Нововолинської міської ради, Начальник відділу проектної діяльності та інвестицій, Нововолинськ
  18. Прийма Анна, Мостиська
  19. Прийма Анна, ФОП, голова, Мостиська
  20. Шот Василь, ФО, керівник, Мостиська
  21. Шуп'яна Ольга, Мостиська міська рада, начальниця відділу економічного розвитку, Мостиська
  22. Луцик Наталія, відділ "Центр надання адміністративних послуг"Мостиської міської ради, начальник відділу, Мостиська
  23. Шалавило Мирослава, Фінансове управління Мостиськоі міської ради Львівської області, Начальник управління, Мостиська
  24. Новіцький Григорій, Мостиська міська рада, Головний архітектор, Мостиська
  25. Химка Ірина, Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Мостиської міської ради, провідний спеціаліст, Мостиська
  26. Дигдало Павло, Комунальне підприємство «Фрут Банк» Мостиської міської ради Львівської області, Керівник, Мостиська
  27. Теглівець Неля, Рава-Руська міська рада, Спеціаліст І категорії відділу економіки та інвестицій, Рава-Руська
  28. Бригарда Наталія, Відділ соціального захисту та охорони здоров'я Мостиської міськоїх ради, начальник відділу, Мостиська
  29. Тлумак Петро, Довіра, Директор, Мостиська
  30. Гливка Олег, ТЗОВ «Мостиське Молоко», Директор, Мостиська
  31. Дьолог Юрій, ФГ ЗАХАР-САД, Голова ФГ, Мостиська
  32. Корецький Любомир, Мостиська міська рада, Начальник відділу кап.будівництва, ЖКГ та комун.власності, Мостиська
  33. Масляк Микола, Старосамбірська міська рада, Головний спеціаліст, Старий Самбір
  34. Пристацький Роман, Мостиська міська рада, Начальник відділу земельних ресурсів, Мостиська
  35. Паськович Орися, Мостиська міська рада, староста, Мостиська
  36. Славець Катерина, Міжгірська селищна рада, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, ЖКГ та інфраструктури, Uzhgorod
  37. Гіс Олег, ФГ "Коровай", юрист, Мостиська
  38. Бакун Оксана, Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Заступник директора - начальник управління, Львів
  39. Гончаренко Людмила, Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, Заступник директора департаменту, Львів
  40. Писанчин Руслана, Боринська селищна рада, завідувачка сектору культури і туризму, Турка
  41. Дорош Павло, ФОП, ФОП, Мостиська
  42. Євтух Володимир, Ємільчинська селищна рада Житомирської області, заступник селищного голови, Ємільчине
  43. Макар Олег, Мостиська міська рада, секретар міської ради, Мостиська
  44. Прядко Галина, Яворівська районна державна адміністрація, Начальник відділу економіки, агропромислового розвитку та інфраструктури, Яворів
  45. Сало Марія, Мостиська міська рада, спеціаліст, Мостиська
  46. Гвоздінський Олександр, Турківська міська рада, Секретар міської ради, Турка
  47. Савчак Роман, Турківська міська рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, сільського господарства, інфраструктури та захисту довкілля, Турка
  48. Петрик Оксана, Зимноводівська сільська рада, Головний спеціаліст з розвитку відділу соціально-економічного розвитку , торгівлі та інвестицій, Lviv
  49. Скляренко Анна, ГС "Офіс єдності України", Голова, Тараща
  50. Тарасюк Олександра, Львівським міський центр зайнятості, Начальник відділу, Львів
  51. Вишньовська Романа, Стрийський міськрайонний центр зайнятості, директор, Стрий
  52. Рішко Степан, Інвест офіс, Аналітик з інвестиційних об'єктів, Львів
  53. Осьмак Світлана, Новояворівська міська філія Львівського обласного центру зайнятості, директор, Новояворівськ
  54. Вигринович Михайло, Яворівська РФ ЛОЦЗ, Директор, Яворів
  55. Прийма Оксана, Мостиська РФ ЛОЦЗ, в.о. директора, Мостиська
Відмінені заявки
  1. Гетьман Тетяна, Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, Директор департаменту, Львів