Online

Презентація інвестиційного паспорту Малинської громади Житомирської області

Дата: 27 жовтня 2022, четверЧас: 15:30-17:00Адреса: Online
381

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ 

МАЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 жовтня 2022, 15:30-17:00
онлайн: https://cutt.ly/0BFAazC

Захід організовано Малинською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики, з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Малинської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
15:30 Реєстрація учасників
15:35

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Оксана КУЛЕБА
    бізнес-експерт
15:45

Запрошення підприємців та інвесторів до розвитку бізнесу на території громади.

  • Олександр СИТАЙЛО 
    голова Малинської громади
15:50

Знайомство учасників.

  • учасники події
16:00

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Малинської громади.

  • Наталія ТЕРЕЩЕНКО, начальник відділу економіки та інвестицій Малинської громади 
  • Павло ІВАНЕНКО, заступник міського голови
16:30 Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Малинської громади.
  • учасники події
17:00 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 26 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 26 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Корбут Дмитро, U-LEAD з Європою, Експерт, Київ
  3. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, Житомир
  4. Гаращук Сергій, ФОП, Консультант, Житомир
  5. Дьогтяр Сергій, Яготинська міська рада, Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоефективності, Яготин
  6. Іваненко Павло, Виконавчий комітет Малинської міської ради, заступник міського голови, Житомир
  7. Жеревчук Марина, Білокоровицька сільська рада, начальник відділу, Beregovo
  8. Чіпак Олена, Народицька селищна військова адміністрація, Начальник сектору економічного розвитку, Народичі
  9. Янович Наталія, Малин, спеціаліст, Малин
  10. Карпилова Оксана, ЛкТранс, Начальник відділу кадрів, Київ
  11. Федорук Георгій, U-LEAD with Europe, Радник з питань місцевих фінансів та управління, Житомир
  12. Стужук Володимир, Управління економіки, Начальник управління економіки, Коростень
  13. Терешко Денис, Дубрівська сільська рада, Заступник голови, Баранівка
  14. Терещенко Наталія, Виконавчий комітет Малинської міської ради, Начальник відділу економіки та інвестицій, Малин
  15. Царапаєва Марина, Семенівська сільська рада, Заступниця начальника відділу фінансів, Семенівка
  16. Дятел Ірина, Черняхівська селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Житомир
  17. Якимович Ольга, Кав’ярня, Керівник, Малин
  18. Мел Тима, Mal, G, Малин
  19. Гвоздецький Віктор, Малинська міська рада, Заступник міського голови, Малин
  20. Олексюк Алла, Виконавчий комітет Малинської міської ради, Головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій, Малин
  21. Кучер Ірина, Селищна рада, начальник відділу, Іршанськ
  22. Бондарчук Віталій, Потіївська сільська рада, начальник земельного відділу, Малин
  23. Рай Юлія, Територіальна громада, Заступник голови з питань діяльності виконавчого органу ради, Новоград-Волинський
  24. Харченко Лариса, Фінансовий відділ Потіївської сільської ради, Начальник відділу
  25. Тодорович Людмила, Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, Заступник начальника відділу, Житомир
  26. Шаповал Єгор, спеціаліст, Бердичів
  27. Ходаківська Оксана, МАЛИНСЬКА МІСЬКА рада, Діловод, Малин
  28. Євтух Володимир, Ємільчинська селищна рада Житомирської області, заступник селищного голови, Ємільчине
  29. Соляннікова Оксана, Ємільчинська селищна рада Житомирської області, начальник відділу економічного розвитку,0 інвестицій, транспорту, комунальної власності селищної ради, Ємільчине
  30. Костриця Микола, ФОП, Керівник, Житомир
  31. luc derieppe, dexpert tov, director, Kiyv
  32. Кліментьєва Віталія, Агенція регіонального розвитку Житомирської області, Адміністратор проектів, Житомир
  33. Петренко Олена, Без компанії, Журналіст, Київ
  34. Нечипоренко Володимир, Житель громади, Без посади, Малин
  35. Петренко Олена, MALYN.MEDIA, Редактор, Малин
  36. Парфіненко Наталія, Малинська міська рада, Депутат
  37. Кисельчук Дмитрій, Малинська міська рада, Депутат Малинської міської ради, Малин
  38. Черниш Леся, ТОВ Пролісок +, Директор, Малин
  39. Рибаченко Наталія, Агенство нерухомості, Агент з нерухомості, Малин
  40. Юшко Марія, Управління праці, Головний спеціаліст, Малин
  41. Кучер Людмила, Управління праці, Юрист, Малин
  42. Терещенко Наталія, Міська рада, Начальник відділу економіки та інвестицій, Малин
  43. Аврамчук Євгенія, Виконавчий комітет Малинської міської ради, Головний спеціаліст відділу містобудування та земельних відносин управління регіонального розвитку виконавчого комітету Малинської міської ради, Малин
  44. Деняченко Анна, Малинська міська рада, Головний архітектор, Малин