Online

Консультації з питань пільгового фінансування «Доступні кредити 5-7-9»

Дата: 16-23 липня 2021Час: 09:00-18:00Адреса: Online
73

ЗАПРОШУЄМО НА

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ПІЛЬГОВОГО ФІНАНСУВАННЯ

«ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9»

Консультації організовані Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

липень 2021, онлайн 

Консультації з питань пільгового фінансування спрямовані на вирішення запитів підприємців/ць, що стосуються процесу підготовки та подачі документів для отримання кредитування від банків-партнерів програми «Доступні кредити 5-7-9». Окрім того, індивідуальна консультація експерта шляхом експрес-аналізу допоможе визначити, наскільки специфіка бізнесу відповідає умовам програми і критеріям банку та надасть учасникам/цям рекомендації щодо підготовки компанії до залучення пільгового кредитування. В результаті 30-хвилинної консультації Ви отримаєте відповідь на Ваш конкретний запит чи основне питання, що стосується отримання пільгового фінансування в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9».

Реєстрація за посиланням: https://form.jotform.com/211961505935357

ПРО ПРОГРАМУ

Програма «Доступні кредити 5-7-9» дозволяє залучити кошти під 5-9% (залежить від цілей та інших критеріїв) для поповнення оборотних коштів або закупівлі обладнання.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

 • Керівники/власники МСБ (10+ працівників або €100 тис. річного обороту).
 • Для бізнесу Західної України, Києва та Київської області.
 • Для бізнесу, в якого наявні наступні потреби:
  • залучення оборотних коштів;
  • залучення коштів на обладнання чи інші інвестиційні потреби.

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Зареєструвавшись на консультацію, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

ПРОЦЕДУРА

 1. Підприємець/ця подає заявку на консультацію.
 2. Менеджер перевіряє заявку на предмет повноти інформації та її відповідності вимогам проєкту. 
 3. Менеджер передає заявку експерту для попереднього аналізу.
 4. Менеджер проєкту підтверджує (або відхиляє) можливість одержання консультації, узгоджує час надання консультації (онлайн).
 5. Відбувається консультація.
 6. Підприємець/ця надає відгук про користь від одержаної консультації.

ЕКСПЕРТ

Сергій Наумець - начальник управління по роботі з клієнтами мікробізнесу «Укргазбанку».

ПРИМІТКИ

Формат: Онлайн.

Тривалість: до 30 хв. (на консультацію або консультацію + інші роботи експерта).

ОРГАНІЗАТОРИ

Консультації організовані Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Ірина Швидко
+380977746347
[email protected]

Усі заходи
На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.
Усі заходи