Online

Форум "Інвестиційна привабливість громад в умовах війни та повоєнного відновлення"

Дата: 6 жовтня 2022, четверЧас: 10:00-12:30Адреса: Online
1033

Запрошуємо на форум

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ ГРОМАД 

В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ

6 жовтня 2022, 10:00-12:30
Веб-кімната: https://cutt.ly/SBtn9SX

В рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах»,
що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Станом на 10 вересня сума збитків від військової агресії росії, підтверджена Світовим Банком, становить понад 340 мільярдів доларів. Левова частка – прямі збитки бізнесу, який формував основу економічної стабільності громад та забезпечував робочі місця. 

Попри війну бізнес уже сьогодні формує нові ланцюги доданої вартості, знаходить нові ринки збуту та джерела постачання сировини, в деяких випадках розширює виробничі потужності або інвестує в нові напрямки.

Громади зацікавлені в тому, щоб на їх території розвивався бізнес, приходили нові інвестори. І громади можуть цьому сприяти. Під час форуму поговоримо про кроки, які громадам варто робити уже зараз для підвищення своєї інвестиційної привабливості, а також про актуальні інвестиційні тренди.

МЕТА

Сприяти підвищенню інвестиційної привабливості громад та залученню інвестицій.

ЗАВДАННЯ

  • Поінформувати громади про інвестиційні тренди, щоб сфокусувати їх на залученні тих інвестицій, які мають високу ймовірність успіху під час війни та в післявоєнний період.
  • Окреслити перелік кроків, які громаді варто здійснювати для підвищення власної інвестиційної привабливості, зокрема під час воєнного часу.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Спеціалісти громад, які займаються або планують займатись залученням інвестицій та сприянням розвитку локального бізнесу. 

МОДЕРАТОР

Микола САВУЛЯК, голова Клубу Ділових Людей Україна.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
9:50 Реєстрація учасників
10:00 Відкриття форуму
  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Андрей ХОРВАТ, заступник директора Програми “U-LEAD з Європою”
10:10

Панельна дискусія

ПІДВИЩЕННЯ СПРОМОЖНОСТІ ГРОМАДИ ЗАЛУЧАТИ ІНВЕСТИЦІЇ

  • Що може забезпечити успіх громади в залученні інвесторів навіть у час війни?
  • Як громадам готуватись до приходу інвесторів?
  • Без чого громадам буде складно працювати з інвесторами?
  • Які тренди в залученні інвестицій (внутрішніх та зовнішніх) в громадах?
  • Олег ДЕМЧУК
    керівник Агенції сталого розвитку АСТАР astar.agency
    засновник Міжнародного агротуристичного кластеру «Дністер 1362» (співпрацюють із громадами вздовж Дністра в Україні та Молдові)
    facebook.com/dnister.travel
  • Анатолій ТИМЧУК
    голова Староушицької громади Хмельницької області (6 300 мешканців)
    staroushytska-gromada.gov.ua
  • Тетяна ОЛЬМЕЗОВА
    представник компанії «Текстиль-Захист» (компанія релокувалась із Донецької області та створює 200 робочих місць у Бурштинській громаді)
11:00

Розгляд кейсу

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З ІНВЕСТОРАМИ У БУРШТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

  • Про роботу із залучення інвесторів у громаду.
  • Про пошук партнерів у Польщі.
  • Про співпрацю з великим бізнесом та створення Аква-реабілітаційного центру. 
  • Василь АНДРІЄШИН
    голова Бурштинської громади Івано-Франківської області (24 500 мешканців)
    burshtyn-rada.if.gov.ua 
11:20

Панельна дискусія

ІНВЕСТИЦІЙНІ ТРЕНДИ В ЧАС ВІЙНИ

  • Які види бізнесу є найбільш успішними під час війни та після її завершення?
  • Хто на сьогодні виступає інвестором?Як громади можуть врахувати інвестиційні тренди?
  • Роль агенцій місцевого економічного розвитку в підвищенні економічної спроможності територій та розвитку бізнесу.
  • Остап ПАВЛЮК
    співзасновник ТОВ «Гровнес Груп Україна» (вирощування лікарських трав), громади Івано-Франківської та інших областей
    growness-group.com
  • Анатолій КРІЛЬ
    власник підприємства з переробки м’яса у Староушицькій громаді. Потроїв об’єми виробництва під час війни. 
  • Олексій БУЙНИЦЬКИЙ 
    експерт Мережі Агенцій Місцевого Економічного Розвитку (Мережа АМЕР)
    leda.net.ua
    Розробляв інвестиційні портали для Староушицької (suinvest.biz) та Бурштинської (burshtyninvest.biz) громад.
12:00

Розгляд кейсу

ІНВЕСТИЦІЇ У ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ ПІД ЧАС ВІЙНИ: ПРИКЛАД ІНІЦІАТИВИ "АКТИВНА ГРОМАДА"

  • Про ініціативу зеленого туризму.
  • Про виклики та перспективи.
  • Про співпрацю з громадою та майбутнє інвестиційного проекту.
  • Про релокацію бізнес-людей (не бізнесів!) з великих міст у невеликі громади, які далі реалізовують тут свої ідеї.
  • Сергій ТОЛСТІХІН (Хмельницький) та 
    Юрій МАТЮХ (Бровари),
    координатори ініціативи «Активна громада», підприємці-інвестори.
12:20 Підсумки
ТОП-10 СФЕР БІЗНЕСУ ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ У ЧАС ВІЙНИ
  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
12:30 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Івануса Іван, Рава-Руська міська рада, Міський голова, Львів
  3. Кулеба Оксана, K. B. Consulting, співвласниця, Львів
  4. Толстіхін Сергій, Туристичне консалтингове бюро, Директор
  5. Задорожна Тетяна, Тернопільська, економіст, Тернопіль
  6. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, Житомир
  7. Лук'янова Марія, Бережанська міська рада, Перший заступник міського голови, Бережани
  8. Фоменко Олександра, ФОП Фоменко О., підприємець, Коломия
  9. Петрів Володимир, Група компаній ББМ, CEO, Долина
  10. Дискант Марія, Заболотцівська громада, Сільський голова, Заболотці
  11. Демчук Олег, Агенція сталого розвитку АСТАР, керівник, Хмельницький
  12. Балян Наталія, Клуб Ділових Людей Україна, бізнес координатор, Львів
  13. Рибчук Ірина, ГО "Гроно"", керівник, Бурштин
  14. Єременко Надія, ФОП, менеджер, Прилуки
  15. Кульчицький Іван, ГО Агенція Європейських Інновацій, Президент, Львів
  16. Карпенко Андрій, ГС "Запорізький кластер "Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування", Керівник, Запоріжжя
  17. Андрієшин Василь, Бурштинська територіальна громада, Івано-Франківськ
  18. Тимчук Анатолій, Староушицька територіальна громада, Хмельницький
  19. Ларіна Галина, Міська рада, завідувач сектору, Васильків
  20. Зубко Наталія, Підволочиська селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, Тернопіль
  21. Потеряйко Ніна, Таращанська міська рада, головний спеціаліст, Київ
  22. Позичайло Анастасія, Клуб Ділових Людей, https://bc-club.org.ua/events/UA.html, Львів
  23. Васильків Галина, Болехівська громада, начальник відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради, Івано-Франківськ
  24. Пукалова Ірина, Суворовська громада, Депутат, Одеса
  25. Палка Ігор, Великоберезовицька громада, головний спеціаліст/функції, які покладені на відділ економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель, Тернопіль
  26. Кузів Олег, Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, начальник відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції, Калуш
  27. Medynska Tetyana, ЛТЕУ, Длцент, Львів
  28. Іванюк Олександр, Здолбунівська міська рада, начальник відділу економічного розвитку, Рівне
  29. Штепан Ірина, Катеринопільська селищна рада, Головний спеціаліст, Катеринопіль
  30. Логвін Ольга, Острозька міська рада, Заступник міського голови, Острог
  31. Зозуля Ольга, Онуфріївська селищна рада, головний спеціаліст, Heerlen
  32. Свистун Людмила, КУ "Агенція територіального розвитку місцевих громад", Проектний менеджер, Полтава
  33. Зищук Ірина, Фінансовий відділ Олександрійської сільської ради, в.о.начальника фінансового відділу, Рівне
  34. Батченко Валентина, Чугуівська міська рада, начальник відділу підприємництва
  35. Олексин Олег, Сільська рада ТГ, Заступник сільського голови, Калуш
  36. Лук'ян Оксана, Жовківська міська рада, провідний спеціаліст, Жовква
  37. Чернійчук Олег, Кодимська міська рада, Перший заступник міського голови, Kodima
  38. Куран Наталія, особисте селянське господарство, одноосібник, Володимир-Волинський
  39. Савчук Надія, Камінь-Каширська міська рада, Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради, Камінь-Каширський
  40. Полінгер Ольга, Міська рада, Начальник відділу, Білгород-Дністровський
  41. Братанюк Леся, Погребищенська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, Погребище
  42. Дроботенко Світлана, ФОП, Керівник, KYIV
  43. Богушевська Ірина, ФОП, ФОП, Клесів
  44. Департамент економіки, Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста, директор Департаменту, Кам'янець-Подільський
  45. Будь Ксенія, Виконавчий комітет Вараської міської ради, Головний спеціаліст, вараш
  46. Гунько Олег, ФОП ГУНЬКО, Директор, Дніпро
  47. Гелин Світлана, Спаська ТГ, начальник відділу економіки, Івано-Франківськ
  48. Пенцко Олена, виконавчий комтет Чорнухинської селищної ради, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Чорнухи
  49. Чаплигіна Марина, ФОП, Директор, Новодонецьке
  50. Вепшина Світлана, Естетік консиліум клінік, Маркетолог, Вишгород
  51. Руденко Леся, Гришковецька громада, завідувач сектору з питань економіки, Бердичів
  52. веретільник надія, Недригайлівська територіальна громада, спеціаілст відділу, Ромни
  53. Дьогтяр Сергій, Яготинська міська рада, Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоефективності, Яготин
  54. Кокіль Петро, Бучацька міська рада, завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій, Бучач
  55. Галицька Марина, Виконавчий комітет Апостолівської міськради, провідний спеціаліст, Апостолове
  56. Степанюк Ярина, -, -, Львів
  57. Іваненко Павло, Виконавчий комітет Малинської міської ради, заступник міського голови, Житомир
  58. Менчинська Інна, Фізична особа підприємець, Керівник, Баранівка
  59. Ледней Ліліана, Синевирська сільська рада, Начальник відділу економічного розвитку, туризму та інвестицій, Синевир
  60. Зазуляк Оксана, Великоберезовицька територіальна громада, Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель, Ternopil
  61. Місик Мар’яна, Центр підтримки підприємництва Синевирська сільська рада, Проект-менеджер, Синевир
  62. Яцьківська Олена, Радомишльська міська рада, Начальниця відділу економічного розвитку, Радомишль
  63. Грицкевич Надія, Клесівська селищна рада, головний спеціаліст, Клесів
  64. Оберемок Вікторія, Межівська селищна рада, начальник відділу, Днiпро
  65. Луференко Інна, Баришівська селищна рада, Начальник відділу, Баришівка
  66. Костів-Хамляк Віра, Белзька міська рада, спеціаліст відділу інвестицій, Львівська обл.
  67. Печко Марія, Рожищенська міська рада, головний спеціаліст з питань проєктної та інвестиційної діяльності загального відділу, Рожище
  68. Жилко Олеся, Любешівська селищна рада, завідувач сектору регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності, Любешів
  69. Корнієнко Валентина, Сухополов'янська сільська рада, начальник відділу економіки та інвестицій, Прилуки
  70. Пригорницька Тетяна, Таращанська міська рада, Провідний спеціаліст відділу економічного та агропромисловгого розвитку, торгівлі, інвестицій, міжнародної співпраці, Тараща
  71. Сава Йосип, Центр розвитку та міжнародної співпраці, Директор, Буштино
  72. Носкова Юлія, Широківська громада, КУ Агенція розвитку
  73. Слободян Ірина, Лановецька міська територіальна громада, Спеціаліст консультативного пункту для бізнесу Лановецької громади, lanivci
  74. Драгомерецька Ірина, Ярмолинецька селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради, Ярмолинці
  75. Левко Галина, Довжанських сільська рада, Начальник відділу економіки і комунального майна
  76. Гнатенко Наталія, Тульчинська міська рада, Начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку, Тульчин
  77. Гонта Наталія, Березнівська міська рада, Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку територій Березнівської міської ради
  78. Притула Ірина, Пустомитівська міська рада Львівського району Львівської області, начальник відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, Пустомити
  79. Іонова Тетяна, Доброславська селищна рада, в.о.начальника відділу економіки, перспективного розвитку територій, інвестицій та міжнародного співробітництва Доброславської селищної ради, Одеса
  80. Пасічник Альона, Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, Начальник управління економіки виконавчого комітету міської ради, Старокостянтинів
  81. Кулик Євгеній, Бобринецька міськ арада, Заступник міського голови, Бобринець
  82. Клименко Наталія, Ладанська селищна рада, головний спеціаліст
  83. Нецвітайло Вікторія, Щастинська міська ВЦА, головний спеціаліст з проектної та економічної діяльності, Добротвір
  84. Шестопалова Юлія, могилів-подільська районна рада, зав. сектором, Могилів-Подільський
  85. Бабенко Анастасія, Краснокутська селищна рада, головний спеціаліст, Краснокутськ
  86. Кратюк Тетяна, Виконавчий комітет Нововолинської міської ради, Начальник відділу проектної діяльності та інвестицій, Нововолинськ
  87. Нестеренко Віктор, Центр розвитку місцевого самоврядування, Заступник голови, Kharkiv
  88. Пеленська Ірина, Моршинська міська рада, начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури, Моршин
  89. Новик Тетяна, Семенівська міська рада Чернігівської області, Начальник відділу розвитку економіки та інвестицій, Семенівка
  90. Панченко Олена, Білопільська міська рада, головний спеціаліст з питань інвестиційної діяльності (проектменеджер), Білопілля
  91. Панасюк Микола, Камінь-Каширська міська рада, Начальник відділу регіонального розвитку, Камінь-Каширський
  92. Клочко Євгенія, Новооржицька селищна територіальна громада, Начальник фінансового відідлу, Лубни
  93. Курочкіна Оксана, Мигіївська сільська рада, Начальник відділу економічного розвитку, Мигія
  94. Терешко Денис, Дубрівська сільська рада, Заступник голови, Баранівка
  95. Зав'ялова Мар'яна, Боярська міська рада, Заступник міського голови, Боярка
  96. Голощук Валентина, Андрушівська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Андрушівка
  97. ПЛЕШКО Юлія, Чорноморська селищна рада Одеського району Одеської області, Секретар ради, Чорноморське
  98. Пономаренко Людмила, Виконавчий комітет Леськівської ср, спеціаліст І категорії, Леськи
  99. Горобець Наталія, Селищна рада, Начальник фінансового управління, Романів
  100. Мартинюк Тетяна, Виконавчий комітет міської ради, Начальник відділу, Шепетівка
  101. Шуп'яна Ольга, Мостиська міська рада, начальниця відділу економічного розвитку, Мостиська
  102. Зінченко Антоніна, Виконавчий комітет Гоголівської селищної ради, Начальник відділу соціального захисту, Полтава
  103. Морозова Тетяна, Новослобідська СТГ, головний спеціаліст відділу фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради, Нова Слобода
  104. Горбачук Олеся, Кожанська селищна рада, Спеціаліст відділу економіки та інвестиційного розвитку, смт Кожанка
  105. Ганейчук Ростислав, ВМБ НЕРУХОМІСТЬ, Директор, Lutsk
  106. Терещенко Наталія, Виконавчий комітет Малинської міської ради, Начальник відділу економіки та інвестицій, Малин
  107. Івасюк Любов, Глинянська міська рада, Головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій, Глиняни
  108. Клочан В'ячеслав, ГО Агенція розвитку Південного регіону, Голова Правління, Миколаїв
  109. Демчук Ольга, Головинська сільська рада, юрисконсульт
  110. Царапаєва Марина, Семенівська сільська рада, Заступниця начальника відділу фінансів, Семенівка
  111. Ганачевська Ольга, Новороздільська міська рада, Заступник міського голови, Lviv
  112. Харасайло Яна, Гоголівська селищна рада, Спеціаліст І категорії відділу економіки та фінансів, Mirgorod
  113. Литвинова Людмила, Гоголівська селищна рада, начальник відділу економіки та фінансів, Миргород
  114. Теглівець Неля, Рава-Руська міська рада, Спеціаліст І категорії відділу економіки та інвестицій, Рава-Руська
  115. Семчишин Дзвенислава, Великомостівська міська рада Львівської області, Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського та обліку, Великі Мости
  116. Курбатов Віктор, Баранівська міська рада, Головний спеціаліст відділу благоустрою та ЖКГ, Баранівка
  117. Лазаренко Тетяна, Рожищенська міська рада, Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, будівництва, інфраструктури, транспорту та екології Рожищенської міської ради, Рожище
  118. Черняк Надія, Високопільська селищна рада, начальник фінансового відділу, Високопілля
  119. Корінець Роман, Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, директор, Київ
  120. Мусенко Костянтин, Пантаївська селищна рада, Начальник відділу розвитку територій, Пантаївка
  121. Дятел Ірина, Черняхівська селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Житомир
  122. Жванецька ТГ, Жванецька сільська рада, Заступник сільського голови, Хмельницький
  123. Завитій Ярослав, Байковецька сільська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Байківці
  124. Терпак Олеся, Буштинська ТГ, Провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій., Буштино
  125. Бабинець Ярослав, Батівська селищна рада, Начальник сектору містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунального майна, Батьово
  126. Трохименко Людмила, Новогуйвинська селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку, проектної та інвестиційної діяльності, Житомир
  127. Сорочук Наталія, Крупецька сільська рада, Головний спеціаліст, Крупець
  128. Дмитрук Оксана, Локачинська селищна рада, Завідувач сектору, Локачі
  129. Шлюз Надія, Добротвірська селищна рада, спеціаліст сектору агропромислового розвитку та земельних відносин Відділу економічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці Добротвірської селищної ради, Добротвір
  130. Нікітіна Ірина, Добротвірська селищна рада, начальник відділуекономічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльности та транскордонної співпраці, Добротвір
  131. Масляк Микола, Старосамбірська міська рада, Головний спеціаліст, Старий Самбір
  132. Зуева Тетяна, Управління фінансів та економіки Садівської сільської, Начальник відділу економіки та фінансів галузей виробничої сфери, Суми
  133. Пальчук Інна, Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради, Спеціаліст І категорії відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища, Новопокровка Дніпровського району Дніпропетровської області
  134. Гаргат Тамара, Букачівська селищна рада, в.о. начальника відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та охорони здоров'я, Букачівці
  135. Муркович Людмила, Новопокровська ТГ, Селищний голова, Новопокровка Дніпровського району Дніпропетровської області
  136. Гречаник Дмитро, Городоцька міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Городок
  137. Рудківський Олександр, Вирівська сільська рада, начальник відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури, Вири
  138. Болотін Павло, Червоненська селищна рада, Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Червоне
  139. Дейнека Юрій, Тернопільська міська рада, Начальник управління стратегічного розвитку міста, Ternopil
  140. Lutsenko Anna, Новобузька міська рада, Начальниця відділу з питань інвестиційних проектів та соціально - економічного розвитку, Новий Буг
  141. Данілова Альона, Селищна рада, начальник вiдділу економічного розвитку та інвестицій, Онуфріївка
  142. Цурікова Інна, Володарська селищна рада, начальник відділу економіки, інвестицій та агропромислового розвитку, Володарка
  143. Юшко Андрій, Устинівська селищна територіальна громада, Спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, Чоловік
  144. Ракоча Майя, Новоселицька міська рада, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та закупівель, Новоселиця
  145. Онищук Іван, Городницька селищна рада, Селищний голова, Городниця
  146. Матюх Оксана, Красносільська сільська рада, Спеціаліст, odesa
  147. Малишівський Тарас, Карпатський інститут аналітики "FrankoLytics", Аналітик регіонального економічного розвитку, Тисмениця
  148. Демих Ігор, Любешівська селищна рада, Керуючий справами, Любешів
  149. Хоминіч Олексій, Відділ фінансів, економічного розвитку та інвестицій, Провідний спеціаліст, Znob-Novgorodskoe
  150. Гілко Наталія, Новороздільська міська рада, Начальник відділу розвитку громади та інвестицій, Новий Розділ
  151. Савчук Вікторія, Свалявська міська рада, начальник відділу економіки, Свалява
  152. Лук'ян Оксана, Жовківська міська рада, Головний спеціаліст відділу економіки, Жовква
  153. Алексеєва Наталія, Кочубеївська сільське рада ОТГ, ceкретар ради
  154. Кутишенко Антоніна, Виконавчий комітет Житомирської міської ради, головний спеціаліст, Житомир
  155. Казмірчук Олег, Лановецька міська рада, Заступник міського голови, Ланівці
  156. Компанієнко Ірина, Березанська селищна рада, Перший заступник селищного голови, Березанка
  157. Ніколаєнко Вікторія, Димерська селищна рада, головний спеціаліст Відділу економічного розвитку та інвестицій, питань внутрішньої інформаційної політики та зв’язків з громадськістю, Вишгород
  158. Колотило Сергій, Вижницька міська рада, Заступник міського голови, Вижниця
  159. Булава Світлана, Перещепинська міська рада, Начальник відділу проектно-інвестиційної діяльності Перещепинської міської ради, перещепине
  160. Компанієць Лариса, Самбірський міська рг, Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі, Самбір
  161. Барбір Ірина, Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування, Начальник відділу інвестицій та міжнародних відносин, Чернівці
  162. Щекодіна Олена, Виконком міської ради, Начальник відділу інвестиційної та інноваційної діяльності, Костянтинівка
  163. Фур Оксана, Міська рада, Начальник відділу підприємства та інвестиційної діяльності
  164. Полікровський Роман, Збаразька міська рада, Міський голова, Збараж
  165. Семенчук Марія, Сокальська міська рада Львівської області, головний спеціаліст в галузі інвестицій, інновацій, розвитку та туризму, Сокаль
  166. Полікровський Роман, Збаразька міська рада, Міський голова, Збараж
  167. Лук'яниця Тетяна, Бахмацька міська рада, головний спеціаліст відділу економіки, публічних закупівель та громадського транспорту, Бахмач
  168. Рудченко Тетяна, Територіальна громада, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Гадяч
  169. Лисюк Олександр, Управління ЖКГ Ружинської селищної ради, Провідний спеціаліст, Ружин
  170. Лисюк Олександр, Управління ЖКГ Ружинської селищної ради, Провідний спеціаліст, Ружин
  171. Василик Тарас, ГО Надзбручанський край, Член організації, Гусятин
  172. Подставкіна Аліна, Виконавчий комітет Костянтинівської міської ради, головний спеціаліст відділу інвестиційної та інноваційної діяльності, Костянтинівка
  173. Хом'як Надія, Червоненська селищна рада, Начальник відділу, Червоне
  174. Ройко Ярослав, Великомостівська міська рада, Міський голова, Великі Мости
  175. Кутна Марія, Селищна рада ТГ, заступник селищного голови, смт Микулинці
  176. Петрова Любов, Хотинська міська рада, начальник відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва, Хотин
  177. Чиргин Альона, Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради, http://slobozhanska-gromada.gov.ua/, Dnipro
  178. Ковальчук Вадим, Смизька селищна рада, Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Смига
  179. Карлик Мар'яна, Старосамбірська міська рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Старий Самбір
  180. Хорват Андрей, Програма "U-LEAD з Європою", заступник директора
  181. Ольмезова Тетяна, Текстиль-Захист
  182. Павлюк Остап, Гровнес Груп Україна, співзасновник
  183. Кріль Анатолій, підприємство з переробки м’яса, власник
  184. Буйницький Олексій, Мережа Агенцій Місцевого Економічного Розвитку, Хмельницький
  185. Матюх Юрій, UtaClub - Групові активні подорожі , власник
  186. Гудь Віктор, Гусятинська селищна рада, Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, Гусятин
  187. Федосєєв Сергій, Установа "АМР Коблівської сільської ради", Голова правління, Коблеве