Online

Форум "Громада та бізнес: інструменти взаємодії в умовах війни"

Дата: 2 листопада 2022, середаЧас: 10:00-12:30Адреса: Online
207

Запрошуємо на форум

ГРОМАДА ТА БІЗНЕС: 

ІНСТРУМЕНТИ ВЗАЄМОДІЇ В УМОВАХ ВІЙНИ

2 листопада 2022, 9:50-12:30
онлайн: https://cutt.ly/sNP1psR

В рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Локальний бізнес відіграє ключову роль не лише у формуванні бюджету громади, але й у створенні комфорту для життя та ділової активності. У час війни український бізнес значно постраждав, частина підприємств повністю зупинила свою діяльність. 

Громади, які попри війну продовжують налагоджувати продуктивну співпрацю з місцевими підприємцями та впроваджують інструменти сприяння бізнесу, підтверджують покращення соціального та бізнесового клімату. Створення кращих умов для ведення бізнесу в громадах дозволяє підприємцям створювати нові робочі місця, продукувати більше товарів та послуг для місцевого населення, брати активну участь в соціальному житті громади.

На форумі «Громада та бізнес: інструменти взаємодії в умовах війни» поговоримо про успішні приклади інструментів сприяння та комунікації із локальним бізнесом, які українські громади впроваджують в умовах воєнного стану. 

МЕТА

Сприяти побудові ефективної взаємодії між місцевим бізнесом та органами місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.

ЗАВДАННЯ

  • Поінформувати спеціалістів громад про ті інструменти сприяння бізнесу та налагодження взаємодії з ними, які можуть бути ефективними в умовах воєнного стану.
  • Обговорити вплив інструментів на розвиток локального бізнесу, а також на формування комфортних умов для життя та ділової активності. 

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Спеціалісти громад, які займаються або планують займатись сприянням розвитку локального бізнесу в громадах. 

МОДЕРАТОР

Микола САВУЛЯК, голова Клубу Ділових Людей Україна.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
09:50 Реєстрація учасників
10:00

Відкриття події.

10:10

БІЗНЕС-ХАБИ ТА ЦЕНТРИ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ В ГРОМАДАХ

  • які послуги для бізнесу зазвичай надаються
  • ключові фактори успішності даного інструменту
  • деякі приклади: хто, коли і за чиє фінансування створював
10:25

БЕРЕЖАНСЬКИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ГРОМАДИ ТА ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

  • як створювали
  • консультації для бізнесу
  • сприяння бізнесу в пошуку фінансування
  • події для бізнесу
10:45

"СиневирЕКО" ЯК БРЕНД ГРОМАДИ МОЖЕ СПРИЯТИ РОЗВИТКУ ЛОКАЛЬНОГО БІЗНЕСУ. НА ПРИКЛАДІ СИНЕВИРСЬКОЇ ГРОМАДИ

  • як створювався бренд і позиціонування громади "СиневирЕКО"
  • як локальний бізнес використовує бренд громади і що йому це дає
  • Мар’яна МІСИК
    - проектний менеджер Синевирської громади
  • Надія КУЛІШ
    - підприємниця, що виготовляє крафтову натуральну продукцію (трав’яні чаї, випічка, напівфабрикати) з використанням бренду «СиневирЕКО»
11:05

СИСТЕМНА КОМУНІКАЦІЯ ІЗ ЛОКАЛЬНИМ БІЗНЕСОМ ЯК ІНСТРУМЕНТ СПРИЯННЯ

  • про реєстр підприємців громади
  • ключові інструменти комунікації
  • що цінують підприємці під час комунікації
11:20

ОРГАНІЗАЦІЯ БІЗНЕС-ВІЗИТІВ НА ЛОКАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА. НА ПРИКЛАДІ ПУСТОМИТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

  • як організовувалась подія для налагодження бізнес-контактів між локальними підприємцями
  • кому і чим це корисно
  • ресурси, які необхідні для організації події
  • Ірина ПРИТУЛА
    - начальниця відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці Пустомитівської громади Львівської області
  • Володимир ФЕДОРОВ
    компанія "ТЕЗ"
11:40

ЗАЛУЧЕННЯ ГРАНТОВИХ КОШТІВ ДЛЯ ЛОКАЛЬНОГО БІЗНЕСУ. НА ПРИКЛАДІ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

  • про консультування та супровід у подачі заявок на гранти від єРобота
  • про системні комунікації з бізнесом щодо грантових проектів
  • як волонтерське консультування бізнесу привели до залучення гранту на розвиток бізнес-хабу

  • Олена ЯЦЬКІВСЬКА
    - начальниця відділу економічного розвитку Радомишльської громади
  • Дмитро Кірнєв
    - власник сімейно-розважального кафе «Малібу»
  • Сергій Ястрембович
    - власник магазину-кафе «Лілея»
12:00

ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ТА ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ. ЯК ГРОМАДА МОЖЕ СПРИЯТИ ЗАЛУЧЕННЮ ПІЛЬГОВОГО ФІНАНСУВАННЯ

  • які програми та гранти бувають
  • де шукати інформацію про гранти
  • як громада може використовувати даний інструмент для підвищення зайнятості місцевого населення
12:15 Підсумки
ТОП-10 ІНСТРУМЕНТІВ КОМУНІКАЦІЇ ТА СПРИЯННЯ БІЗНЕСУ В ЧАС ВІЙНИ

12:30 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Заявки приймаються до 1 листопада 2022 року, 14:00.

Учасники отримають посилання на веб-кімнату на е-мейл 1 листопада 2022 року до 20:00.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
[email protected]

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Кульчицький Іван, Агенція Європейських Інновацій, Співвласник, Львів
  3. Кулеба Оксана, K. B. Consulting, співвласниця, Львів
  4. Репко Роман, ТоВ "Еліт Снеіл", керівник, засновник, Тернопіль
  5. Лукач Ростислав, "OSMG, Ltd.", Голова ради директорів, директор з інвестицій, Одеса
  6. Федик Павло, ГО "Фонд громад "Знання і справедливість", ДонДТУ, БАйТ, координатор Ради експертів, вчений секретар, координатор Бюро Аналізу й Технологій, Тернопіль
  7. Орловський Костянтин, ТзОВ TSI, Директор, Львів
  8. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, Житомир
  9. Лук'янова Марія, Бережанська міська рада, Перший заступник міського голови, Бережани
  10. Стельмах Оксана, Чернігівський монітор, Менеджер з реклами, Чернігів
  11. Ткачук Олксандр, Avalan.studio, засновник, Київ
  12. Фоменко Олександра, ФОП Фоменко О., підприємець, Коломия
  13. Петрів Володимир, Група компаній ББМ, CEO, Долина
  14. Дискант Марія, Заболотцівська громада, Сільський голова, Заболотці
  15. Токар Роман, Збаразька міська рада Консультативний пункт для бізнесу, консультант, Збараж
  16. Дубініна Марина, Донецька торгово-промислова палата, Краматорськ
  17. Балян Наталія, Клуб Ділових Людей Україна, бізнес координатор, Львів
  18. Немец Олена, Долинська міська рада, провідний спеціаліст, Долина
  19. Єременко Надія, ФОП, менеджер, Прилуки
  20. Євстигнеєва Вікторія, Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області, Начальник відділк розвитку малого бізнесу та підприємництва, Торецьк
  21. Пельц Мирослава, Мостиська міська громада, Голова, Львів
  22. Зорко Дар'я, MM, лідер, Київ
  23. Русин Мар'яна, Перегінська селищна рада, начальник відділу, Перегінське
  24. Орлова Марія, Здолбунівська міська рада, начальник відділу проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва, Рівне
  25. Сімінська Тетяна, Фінансове управління Романівської селищної ради, Головний спеціаліст, Романів
  26. Вакілова Мар'яна, Болехівська громада, Головний спеціаліст відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради, Івано-Франківськ
  27. Васильків Галина, Болехівська громада, начальник відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради, Івано-Франківськ
  28. Палка Ігор, Великоберезовицька громада, головний спеціаліст/функції, які покладені на відділ економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель, Тернопіль
  29. Іванюк Олександр, Здолбунівська міська рада, начальник відділу економічного розвитку, Рівне
  30. Штепан Ірина, Катеринопільська селищна рада, Головний спеціаліст, Катеринопіль
  31. Самковська Оксана, Володимирецька селищна рада, Начальник відділу економіки, інвестицій,ЖКГ, Володимирець
  32. Корнієнко Надія, Зарічанська сільська рада, Спеціаліст І категорії, Іршава
  33. Логвін Ольга, Острозька міська рада, Заступник міського голови, Острог
  34. Зозуля Ольга, Онуфріївська селищна рада, головний спеціаліст, Heerlen
  35. Середа Оксана, Сільська рада, Староста, Тернопіль
  36. Зищук Ірина, Фінансовий відділ Олександрійської сільської ради, в.о.начальника фінансового відділу, Рівне
  37. Батченко Валентина, Чугуівська міська рада, начальник відділу підприємництва, ONLINE / OFFLINE
  38. Ремша Ліна, Фінансове управління селищної ради, Головний спеціаліст відділу доходів, економічного розвитку та інвестицій, Романів
  39. Дячук Марина, Приютівська селищна рада, головний спеціаліст відділу розвитку територій, Олександрія
  40. Чернійчук Олег, Кодимська міська рада, Перший заступник міського голови, Kodima
  41. Савчук Надія, Камінь-Каширська міська рада, Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради, Камінь-Каширський
  42. Полінгер Ольга, Міська рада, Начальник відділу, Білгород-Дністровський
  43. Дроботенко Світлана, ФОП, Керівник, KYIV
  44. Сеньків Тетяна, Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, Заступник начальника управління, Калуш
  45. Богушевська Ірина, ФОП, ФОП, Клесів
  46. Ковалевич Наталія, Виконавчий комітет Вараської міської ради, Проєктний менеджер, інвестиційна діяльність, вараш
  47. Будь Ксенія, Виконавчий комітет Вараської міської ради, Головний спеціаліст, вараш
  48. Диндин Наталія, Долинська міська рада, Начальник відділу інвестицій і туризму, Долина
  49. Орлов Артем, Рамду, Керівник, Дніпро
  50. Пенцко Олена, виконавчий комтет Чорнухинської селищної ради, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Чорнухи
  51. Вепшина Світлана, Естетік консиліум клінік, Маркетолог, Вишгород
  52. Руденко Леся, Гришковецька громада, завідувач сектору з питань економіки, Бердичів
  53. Яцик Ольга, Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, Львівська обл.
  54. Дьогтяр Сергій, Яготинська міська рада, Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоефективності, Яготин
  55. Кокіль Петро, Бучацька міська рада, завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій, Бучач
  56. Білоус Марина, Житомирська міська рада, начальник відділу інвестицій та підприємництва, Житомир
  57. Галицька Марина, Виконавчий комітет Апостолівської міськради, провідний спеціаліст, Апостолове
  58. Веремчук Павло, Острожецька сільська ТГ, Заст. начальника містобудування та архітектури, економіки та благоустрою/проектний менеджер, Mlinov
  59. Завгородня Марина, Виконавчий комітет Осипенківської сільської ради Бердянський район Запорізька область, Заступник сільського голови з питань економічногорозвитку та інвестицій, Бердянськ
  60. Іваненко Павло, Виконавчий комітет Малинської міської ради, заступник міського голови, Житомир
  61. Овчаров Сергій, ЧО ГО "Держава", Директор, Черкаси
  62. Жеревчук Марина, Білокоровицька сільська рада, начальник відділу, Beregovo
  63. Зазуляк Оксана, Великоберезовицька територіальна громада, Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель, Ternopil
  64. Місик Мар’яна, Центр підтримки підприємництва Синевирська сільська рада, Проект-менеджер, Синевир
  65. Яцьківська Олена, Радомишльська міська рада, Начальниця відділу економічного розвитку, Радомишль
  66. Грицкевич Надія, Клесівська селищна рада, головний спеціаліст, Клесів
  67. Письмак Володимир, Фізична особа підприємець, ФОП, Kharkiv
  68. Коврик-Токар Лариса, Чернівецька міська рада, начальник відділу "Центр розвитку підприємництва", Чернівці
  69. Пригорницька Тетяна, Таращанська міська рада, Провідний спеціаліст відділу економічного та агропромисловгого розвитку, торгівлі, інвестицій, міжнародної співпраці, Тараща
  70. Федорук Георгій, U-LEAD with Europe, Радник з питань місцевих фінансів та управління, Житомир
  71. Носкова Юлія, Широківська громада, КУ Агенція розвитку, ONLINE / OFFLINE
  72. Слободян Ірина, Лановецька міська територіальна громада, Спеціаліст консультативного пункту для бізнесу Лановецької громади, lanivci
  73. Драгомерецька Ірина, Ярмолинецька селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради, Ярмолинці
  74. Левко Галина, Довжанських сільська рада, Начальник відділу економіки і комунального майна, ONLINE / OFFLINE
  75. Гнатенко Наталія, Тульчинська міська рада, Начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку, Тульчин
  76. Ванцак Віктор, Оржицька ТГ, начальник відділу, Полтава
  77. Притула Ірина, Пустомитівська міська рада Львівського району Львівської області, начальник відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, Пустомити
  78. Лощинін Володимир, Сколівська міська рада, Головний спеціаліст, Сколе
  79. Шаповал Інна, Ладанська селищна рада, головний спеціаліст, ONLINE / OFFLINE
  80. Зуб Світлана, Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради, Чорнухи
  81. Пацалюк Наталія, Вороновицька селищна рада, Головний спеціаліст загального відділу, Вінниця
  82. Олійник Анна, Роменська міська рада, головний спеціаліст, Ромни
  83. Коломійцева Оксана, Міська рада, спеціаліст, Нововолинськ
  84. Семененко Аліна, Коростенська міська рада, Головний спеціаліст відділу місцевого економічного розвитку, Коростень
  85. Медведєва Альона, Кодимська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Кодима
  86. Шестопалова Юлія, могилів-подільська районна рада, зав. сектором, Могилів-Подільський
  87. Агафонова Олена, Саксаганська сільська рада, спеціаліст, с.Саксагань
  88. Павліченко Павло, Богуславська міська територіальна громада, начальник відділу економіки, boguslav
  89. Кратюк Тетяна, Виконавчий комітет Нововолинської міської ради, Начальник відділу проектної діяльності та інвестицій, Нововолинськ
  90. Чепурна Катерина, Котелевська селищна рада, Головний спеціаліст, Котельва
  91. Мушенко Світлана, Крафтове виробництво Копчених продуктів, Власник, Vinnitsia
  92. Нестеренко Віктор, Центр розвитку місцевого самоврядування, Заступник голови, Kharkiv
  93. Новик Тетяна, Семенівська міська рада Чернігівської області, Начальник відділу розвитку економіки та інвестицій, Семенівка
  94. Панасюк Микола, Камінь-Каширська міська рада, Начальник відділу регіонального розвитку, Камінь-Каширський
  95. Клочко Євгенія, Новооржицька селищна територіальна громада, Начальник фінансового відідлу, Лубни
  96. Голощук Валентина, Андрушівська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Андрушівка
  97. Пономаренко Людмила, Виконавчий комітет Леськівської ср, спеціаліст І категорії, Леськи
  98. Мартинюк Тетяна, Виконавчий комітет міської ради, Начальник відділу, Шепетівка
  99. Шуп'яна Ольга, Мостиська міська рада, начальниця відділу економічного розвитку, Мостиська
  100. Морозова Тетяна, Новослобідська СТГ, головний спеціаліст відділу фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради, Нова Слобода
  101. Горбачук Олеся, Кожанська селищна рада, Спеціаліст відділу економіки та інвестиційного розвитку, смт Кожанка
  102. Терещенко Наталія, Виконавчий комітет Малинської міської ради, Начальник відділу економіки та інвестицій, Малин
  103. Івасюк Любов, Глинянська міська рада, Головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій, Глиняни
  104. Ганачевська Ольга, Новороздільська міська рада, Заступник міського голови, Lviv
  105. Харасайло Яна, Гоголівська селищна рада, Спеціаліст І категорії відділу економіки та фінансів, Mirgorod
  106. Литвинова Людмила, Гоголівська селищна рада, начальник відділу економіки та фінансів, Миргород
  107. Теглівець Неля, Рава-Руська міська рада, Спеціаліст І категорії відділу економіки та інвестицій, Рава-Руська
  108. Семчишин Дзвенислава, Великомостівська міська рада Львівської області, Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського та обліку, Великі Мости
  109. Лазаренко Тетяна, Рожищенська міська рада, Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, будівництва, інфраструктури, транспорту та екології Рожищенської міської ради, Рожище
  110. Дятел Ірина, Черняхівська селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Житомир
  111. лапа юлія, підгородненська міська рада, начальник відділу інвестицій, Підгородне
  112. Завитій Ярослав, Байковецька сільська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Байківці
  113. Терпак Олеся, Буштинська ТГ, Провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій., Буштино
  114. Сорочук Наталія, Крупецька сільська рада, Головний спеціаліст, Крупець
  115. Дмитрук Оксана, Локачинська селищна рада, Завідувач сектору, Локачі
  116. Шлюз Надія, Добротвірська селищна рада, спеціаліст сектору агропромислового розвитку та земельних відносин Відділу економічного розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та транскордонної співпраці Добротвірської селищної ради, Добротвір
  117. Масляк Микола, Старосамбірська міська рада, Головний спеціаліст, Старий Самбір
  118. Орлович Тетяна, Пустомитівська міська рада, Начальник фінансового відділу, Пустомити
  119. Зуева Тетяна, Управління фінансів та економіки Садівської сільської, Начальник відділу економіки та фінансів галузей виробничої сфери, Суми
  120. Гаргат Тамара, Букачівська селищна рада, в.о. начальника відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та охорони здоров'я, Букачівці
  121. Гречаник Дмитро, Городоцька міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Городок
  122. Рудківський Олександр, Вирівська сільська рада, начальник відділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури, Вири
  123. Горобенко Наталія, Відділ освіти, молоді та спорту, Спеціаліст, ONLINE / OFFLINE
  124. Lutsenko Anna, Новобузька міська рада, Начальниця відділу з питань інвестиційних проектів та соціально - економічного розвитку, Новий Буг
  125. Данілова Альона, Селищна рада, начальник вiдділу економічного розвитку та інвестицій, Онуфріївка
  126. Юшко Андрій, Устинівська селищна територіальна громада, Спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, Чоловік
  127. Ракоча Майя, Новоселицька міська рада, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та закупівель, Новоселиця
  128. Малишівський Тарас, Карпатський інститут аналітики "FrankoLytics", Аналітик регіонального економічного розвитку, Тисмениця
  129. Левківська Оксана, Овруцька міська рада, Начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій, Овруч
  130. Гілко Наталія, Новороздільська міська рада, Начальник відділу розвитку громади та інвестицій, Новий Розділ
  131. Савчук Вікторія, Свалявська міська рада, начальник відділу економіки, Свалява
  132. Лук'ян Оксана, Жовківська міська рада, Головний спеціаліст відділу економіки, Жовква
  133. Алексеєва Наталія, Кочубеївська сільське рада ОТГ, ceкретар ради, ONLINE / OFFLINE
  134. Кутишенко Антоніна, Виконавчий комітет Житомирської міської ради, головний спеціаліст, Житомир
  135. Ніколаєнко Вікторія, Димерська селищна рада, головний спеціаліст Відділу економічного розвитку та інвестицій, питань внутрішньої інформаційної політики та зв’язків з громадськістю, Вишгород
  136. Булава Світлана, Перещепинська міська рада, Начальник відділу проектно-інвестиційної діяльності Перещепинської міської ради, перещепине
  137. Семенчук Марія, Сокальська міська рада Львівської області, головний спеціаліст в галузі інвестицій, інновацій, розвитку та туризму, Сокаль
  138. Рудченко Тетяна, Територіальна громада, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Гадяч
  139. Лисюк Олександр, Управління ЖКГ Ружинської селищної ради, Провідний спеціаліст, Ружин
  140. Чиргин Альона, Виконавчий комітет Слобожанської селищної ради, http://slobozhanska-gromada.gov.ua/, Dnipro
  141. Бондарчук Віталій, Потіївська сільська рада, начальник земельного відділу, Малин
  142. Харченко Лариса, Фінансовий відділ Потіївської сільської ради, Начальник відділу, ONLINE / OFFLINE
  143. Писанчин Руслана, Боринська селищна рада, завідувачка сектору культури і туризму, Турка
  144. Шаповал Єгор, спеціаліст, Бердичів
  145. Піцик Оксана, Смідинська ТГ, голова, Смідин
  146. Соляннікова Оксана, Ємільчинська селищна рада Житомирської області, начальник відділу економічного розвитку,0 інвестицій, транспорту, комунальної власності селищної ради, Ємільчине
  147. Далібожак Валентина, управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради, заступник начальника, Сміла
  148. Глухова Лариса, Управління економічного розвитку ВК Смілянської міської ради, головний спеціаліст, smila
  149. Савчак Роман, Турківська міська рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, сільського господарства, інфраструктури та захисту довкілля, Турка
  150. Лозян Галина, Рокитнівська селищна рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і регуляторної політики, Рокитне
  151. Стецюк Галина, Вовковинецька ТГ, Завідувач сектору, Вовковинці
  152. Петрик Оксана, Зимноводівська сільська рада, Головний спеціаліст з розвитку відділу соціально-економічного розвитку , торгівлі та інвестицій, Lviv
  153. Харбака Наталія, Ясінянська ТГ, Начальник відділу міжнародного співробітництва та проєктно-інвестиційної діяльності, Ясіня
  154. Виваль Оксана, Володимирська міська рада, головний спеціаліст відділу економіки, Володимир-Волинський
  155. Коровіна Олена, Броварська міська рада, Начальник відділу інвестицій та зарубіжних зв‘язків, Бровари
  156. Махина Алла, Білогородська сільська рада, спеціаліст ІІ кат. відділу по забезпеченню ради, Білогородка
  157. Зейкан Наталія, Свалявська міська рада, Проектний менеджер, Свалява
  158. Дубовик Любов, Виконавчий комітет Сенчанської сільської ради, провідний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Sencha
  159. Осьмак Світлана, Новояворівська міська філія Львівського обласного центру зайнятості, директор, Новояворівськ
  160. Ковальчук Дмитро, Виконавчий комітет Славутської міської ради, Начальник відділу, Славута
  161. Волощук Валерій, Володимирецька селищна рада, головний спеціаліст земельного відділу, Володимирець
  162. Голдун Тетяна, Пустомитівська міська рада, Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Пустомити
  163. Палабуюк Катерина, Суворовська селищна рада, Головний спеціаліст фінансового відділу, смт Суворове
  164. Беженар Інна, Департамент інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної державної адміністрації, Заступник директора, Одеса
  165. Федорів Тетяна, Збаразька міська рада, Головний спеціаліст, Збараж
  166. Репецька Ірина, Теофіпольська селищна рада, Головний спеціаліст, ONLINE / OFFLINE
  167. Бабушко Ніна, Катеринопільська селищна рада, Начальник відділу комунікації, зовнішніх зв'язків та проектної роботи, Катеринопіль
  168. Гамул Тетяна, Городенківська міська рада, Головний спеціаліст відділу проектів та міжнародного співробітництва міської ради, ONLINE / OFFLINE
  169. Максимчук Олена, Броварська міська рада, головний спеціаліст, Бровари
  170. Крагель Євгеній, Виконавчий комітет Пирятинської міської ради, начальник відділу економіки та агропромислового розвитку, pyriatyn
  171. Гуменюк Галина, Управління надання адміністративних послуг, Провідний спеціаліст, Долина
  172. Сороченко Мирослав, ГО "Рух Місцевих Громад", Голова Правління, Білогородка
  173. БЕЖЕНАР Інна, Одеса
  174. Лаврентьєва Євгенія, ВПО, Волонтер, Смідин
  175. Передерко Віталій, Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації, начальник відділу туризму, Івано-Франківськ
  176. Настасяк Тетяна, Вигодська селищна рада, головний спеціаліст сектору економічного розвитку, інвестицій та проєктної діяльності, ONLINE / OFFLINE
  177. Шубіна Ольга, Global communities, Спеціаліст з фінансового управління, Київ
  178. Остапчук Анна, Томашівська громада, Начальник відділу регіонального розвитку, проєктно-інвестиційної діяльності та цифровізації, Фастів
  179. Кірнев Дмитрий, ФОП Кірнєв, Власник, Радомишль
  180. Гудь Віктор, Гусятинська селищна рада, Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, Гусятин
  181. Молочко Наталія, Виконавчий комітет Миргородської міської ради, заступник голови, Миргород
  182. Лопата Леся, Мирогодська міська рада, Начальник відділу економіки та туризму, Миргород
  183. Тріщ Христина, Спаська сільська рада, Головний спеціаліст із публічних закупівель, спас
  184. Волошинська Тетяна, Оброшинська сільська рада, головний спеціаліст, Lviv
  185. Норіцина Наталія, Центр розвитку підприємців Дія.Бізнес Полтава, продакт-менеджерка, Полтава
  186. Федосєєв Сергій, Установа "АМР Коблівської сільської ради", Голова правління, Коблеве
  187. Іонова Тетяна, Доброславська селищна рада, в.о.начальника відділу економіки, dobroslav
  188. Богдан Ярослава, Бізнес -Хаб, Координатор, ONLINE / OFFLINE
  189. Євтушенко Ніна, Семенівська міська рада, Провідний спеціаліст відділу розвитку економіки та інвестицій, Семенівка
  190. Кухар Ірина, Чуднівська міська рада, Заступник міського голови, Чуднів
  191. Давидовська Олена, MercyCorps, асистент, Одеса
  192. Руденко Марія, Агенція регіонального розвитку Чернігівської області, Заступник директора, Чернігів
  193. Лісова Ірена, Гришковецька громада, Селищний голова, ONLINE / OFFLINE
  194. Ястрембович Сергій, Лілея, ФОП, Радомишль
  195. Михасяк Катерина, Яворівська міська рада Львівської області, Заступник міського голови, Яворів
  196. Метельська Людмила, Пулинська сел щна рада, Секретар ради, Пулини
  197. Ліщук Алла, Виконавчий комітет Боярської міської ради, начальник відділу економічного розвитку, Боярка
  198. Сашко Павло, Білогородська громада, Відділ інвестиційної політики та управління проєктами, Білогородка
  199. Тимошук Оксана, Шацька селищна рада, Начальник управління економічного розвитку, ONLINE / OFFLINE
  200. Пересадченко Ліана, Виконавчий комітет Знам1янської міської ради, заступник міського голови, Знам'янка
  201. Гребінник Сергій, Великорублівська громада Полтавського району , Керуючий справами виконавчого комітету Великорублівської сільської ради, ONLINE / OFFLINE
  202. Гоцуляк Тетяна, Новоушицька селища рада, Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку, Хмельницький
  203. Попель Лев, Бориславська міська рада, начальник відділу економіки та торгівлі, Львівська обл.
  204. Трохимчук Юлія, Львівська міська рала, Заступник начальника відділу ділових індустрій управління еконрміки, Львів
  205. Петренко Наталія, Пулинська селищна рада, Підбирач інформаційного та довідкового матеріалу, Пулини
  206. Петренко Наталія, Пулинська селищна рада, Підбирач інформаційного та довідкового матеріалу, Пулини
  207. Васильченко Галина, консультант, консультант, Київ
  208. Вівденко Олександр, Новогуйвинська тг, Староста, Житомир
  209. Стефаненко Євгенія, управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, заступник начальника, Кременчук
  210. Кормуш Юрій, Червоноградська міська рада, спеціаліст І категорії відділу економіки, Червоноград
  211. Кормуш Юрій, Червоноградська міська рада, спеціаліст І категорії відділу економіки, Червоноград
  212. Лисицина Алла, Міська рада, Начальник відділу економіки, публічних закупівель та громадського транспорту, Бахмач
  213. Курта Сергій, Прикарпатський національний університет м. Івано-Франківськ, профеор, доктор технічних наук, Івано-Франківськ
Усі заходи
На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.
Усі заходи