Київ

Форум "Бізнес кейс-стаді"

Дата: 2-3 жовтня 2019Час: 09:30-17:30Адреса: м. Київ, вул. Мічуріна, 54, Regent Hill
Зареєструватись на захід

ФОРУМ

БІЗНЕС КЕЙС-СТАДІ: КИЇВ

Захід організовують Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

2 жовтня 2019, 9:30-17:30
м. Київ, вул. Мічуріна, 54, Regent Hill

3 жовтня 2019, 09:00-16:00
м. Київ, виїзні «Історії успіху» на підприємствах: 
вул. Пшенична, 8, «Промкабель Електрика», вул. Тростянецька 4/2, «This is Пивбар»

Теорія, підкріплена практикою, запам’ятовується найкраще. На форумі ви отримаєте можливість навчитися вирішувати конкретні задачі.  Це допоможе правильно оцінювати ризики та знаходити найефективніші рішення для вашого бізнесу. Під час роботи над реальними бізнес-задачами учасників під керівництвом професійних фасилітаторів ви зможете генерувати креативні ідеї, винаходити кардинально інші підходи, вирішувати навіть найскладніші бізнес-головоломки. Приєднуйтеся, щоб зарядитися новими  ідеями та отримати сучасні інструменти для ефективного ведення бізнесу! 

Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням або зверніться до менеджера заходу. 

ДЛЯ КОГО?
Для власників та керівників малого/середнього бізнесу.
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
Потренуєте стратегічне мислення та обміняєтесь досвідом у вирішенні проблемних питань.
Здобудете інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.
Налагодите контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.
ОРГАНІЗАТОРИ
Організаторами Форуму є Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати.
Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу 
www.eu4business.eu/uk/ukraine. 

       ПРОГРАМА ФОРУМУ

День 1, 02.10.2019

09:30-10:00

Реєстрація учасників, вітальна кава

10:10-10:20

Офіційне відкриття форуму

10:10-10:20

Можливості для бізнесу від Європейського банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР0). 

www.ebrd.com

10:20-10:50

Кейс-спіч «Якісна конкуренція: загрози та можливості»

Експерт: Ігор ГУТ, Київ, системний дослідник бізнесу, провідний український експерт з бізнес-моделювання та стратегічного маркетингу. Керуючий партнер шведсько-українського проекту DYB | Develop Your Business www.dyb.ua. Член правління Міжнародного фонду «Відродження», що є водить до мережі Фундацій Відкритого Суспільства, заснованої Джорджем Соросом www.irf.ua. Входить до складу Дорадчих рад низки українських та міжнародних компаній. Член Несторівської групи www.nestorgroup.org. У минулому – директор зі стратегічного розвитку і маркетингу BROCARD UKRAINE (увійшла до 10 найефективніших у рітейлі за версією Forbes та до 100 найприбутковіших компаній України за версією delo.ua). Зробив кар'єру в продажах і маркетингу в міжнародних компаніях ТЕМDЕ-Ukraine та НТК 

10:50-11:30

Кейс-спіч «Взаємодія з клієнтом – як створити найкращий сервіс» 

Експерт: Анастасія ВЛАДЧИНСЬКА, Київ, сертифікований консультант з сервісу в Східній Європі, а також партнер компанії TheDijulius Group, USA (клієнти: Starbucks, Lexus, The Ritz-Carlton, Domino's Pizza, Hallmark). В Україні працює з банками, IT-компаніями, приватними клініками, ресторанами та готелями. Засновник Vladychynska Consulting, автор та викладач першої в Україні Школи сервісу. Єдиний сертифікований консультант з побудови системи сервісу в Східній Європі за методологією DiJulius Goup - світового лідера в питаннях побудови сервісу. Створює сервіс для компаній майбутнього та сприяє розвитку сервісного мислення. 

11:30-11:50

Перерва на каву

11:50-12:20

Кейс-спіч «Ефективне введення змін» 

Експерт: Володимир ПАВЕЛКО, Київ, експерт з підходів ведення змін в компанії. Має досвід впровадження змін як в ролі керівника організації, так і в ролі зовнішнього експерта. Заступник декана Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) з міжнародного розвитку. 2010-2015 рік був директором МВА-програм kmbs www.kmbs.ua. Навчався в Інституті міжнародних відносин IBR Steinbeis University Berlin; IMTA Bled School of Management, Slovenia; Adizes Institute, USA. Більше десяти років працював в банківській індустрії, пройшовши шлях від менеджера фронт-офісу до члена правління банку. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. 

12:20-12:40

Презентація можливостей для бізнесу від організаторів форуму:

  

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, голова Клубу Микола Савулякwww.bc-club.org.ua 

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Вінницького Клубу Ділових Людей , президент Клубу Надія Лисецькаwww.kdl.vn.ua

Центр інформаційної підтримки бізнесу, оснований на базі Київської ТПП, 
віце-президент Палати Віталій Майстренкоwww.kiev-chamber.org.ua

12:40-14:00

BUSINESS NETWORKING

Організований бізнес-нетворкінг, під час якого кожен учасник форуму зможе налагодити велику кількість ділових контактів.

Рекомендуємо мати з собою не менше 100 візитних карток.

14:00-14:40

Обід

14:40-16:10

CASE STUDY

15 бізнес-кейсів від учасників форуму * 15 фасилітаторів * 15 робочих груп = сотні рішень 

Учасники діляться на робочі команди й протягом 1,5 години під керівництвом професійних фасилітатоів працюють над рішеннями реальних бізнес-задач. 

Модератор-фасилітатор: 

Світлана Насирова, бізнес-тренер, консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, керівник Асоціації консультантів для бізнесу.

Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням або зверніться до менеджера заходу. 

16:10-17:20

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РІШЕНЬ КЕЙСІВ 

Буде презентовано рішення бізнес-кейсів перед аудиторією форуму. Учасники зможуть почути коментарі власників бізнесів, з чиєї практики їх узято, та поставити свої  запитання.

17:20-17:30 Закриття форуму
17:30-18:30 Вільне спілкування за кавою

День 2, 03.10.2019

09:30-17:00

Зустріч із власниками бізнесу у форматі «Історія успіху» та візити на підприємства (виробництво, рітейл, HoReCa)Зустріч із власником бізнесу у форматі «Історія успіху» та візит на підприємство (виробництво, рітейл)

Ваче ДАВТЯН, Київ, засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства LеaderWay www.leaderway.biz, засновник компанії  електротехнічного обладнання «Промкабель Електрика» та мережі магазинів «Пан Електро». Підприємець та експерт із ведення переговорів з 27-річним досвідом. Зустріч із власником бізнесу у форматі «Історія успіху» та візит на підприємство (HoReCa)

Андрій ЄЛІСЄЄВ, Київ, власник мережі "This is Пивбар" https://thisispivbar.ua/contacts, випускник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS),  успішний та активний підприємець.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ
2 жовтня (день перший)
 • Локація: м. Київ, вул. Мічуріна, 54, Regent Hill
 • Кількість учасників форуму – 180
 • Умови участі: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами. Передбачено перерви на каву та обід. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.
 • Кількість кейсів (практична частина) – 15 прикладів. Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням або зверніться до менеджера заходу. 

3 жовтня (день другий)

 • Локація: м. Київ, виїзні «Історії успіху» на підприємствах: вул. Пшенична, 8, «Промкабель Електрика», вул. Тростянецька 4/2, «This is Пивбар»
 • Кількість учасників виїзних «Історій успіху» на підприємствах - 30
 • Умови участі: виїзні «Історії успіху» на підприємствах: реєстраційний внесок 400 грн/особа після реєстрації та підтвердження участі. Вартість участі включає трансфер до локацій (місце збору учасників буде узгоджено після формування групи), обід і перерву на каву.

Пакет учасника подіїВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Базовий"безкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Асоційований"безкоштовно
Учасник Клубу, пакет "Комфорт"безкоштовно
Контакти адміністратора заходу

Ірина Швидко
+380977746347
iryna.shvydko@bc-club.org.ua

Заявки в очікуванні підтвердження
 1. Апасова Лариса, Інвестиційні стратегіі, Керуюча власниця, Київ
 2. Артишевська Діана, “Artichoke Production”, CEO, Київ
 3. Бiленький Вiктор, ВЛЯНа, Заступник директора, Київ
 4. Бадія Віктор, Виробнича фірма ІНВЕКС Телеком, Власник, Київ
 5. Билан Виктория, ОО"закаливания духа и тела "полюби жизнь любым способом", Власник компанії, Київ
 6. Бичихін Віктор, ВЕКТОР ПРОМТЕКСТИЛЬ, Директор, Київ
 7. Бірюков Леонід, "Абсолют офис", партнер, Київ
 8. Бойчевська Світлана, ТОВ Кайдзен Інститут Україна, Керівник проектів
 9. Бойчевська Світлана, ТОВ Кайдзен Інститут Україна, Керівник проектів, Київ
 10. Бондар Анна, ТОВ "Центр підтримки експорту КТПП", менеджер ЗЕД, Київ
 11. Бондарєв Юрій, ТОВ "Гуд Пет Фут" (ТМ HUSSE), директор, Київ
 12. Бондарь Інна, VIR, Засновник, Київ
 13. Борщ Мирослава, Фонд освітніх інновацій та досліджень, Заступник директора
 14. Бузов Олександр, ФОП Бузов О.І., власник / керівник, Київ
 15. Букша Лидия, Ресторани швидкого харчування « Печена Картопля», Головний керуючий, Київ
 16. Вальянникова Алёна, ТМ "Kings Stile", фин.директор, дизайнер
 17. Василевська Анжела, Адвокатське бюро "Анжели Василевської", Керуючий бюро, Київ
 18. Василенко Наталія, ФОП Василенко Н.И., Власник
 19. Васильєв Іван, Васильєв Іван Іванович, Власник бізнесу, Сєвєродонецьк
 20. Венгер Олена, Маркетинг Консалтинг Груп, Директор, Київ
 21. Волинець Ігор, ТОВ Б55, Заступник директора, Київ
 22. Годнєв Євгеній, ТОВ "Хелікс", засновник, Київ
 23. Гречка Валентина, Інтелевраз, Партнер
 24. Грицай Татьяна, ПП "ЛВО", Власник/директор, Київ
 25. Грушевський Валерій, ТОВ "Канкріа Київ", Директор, Київ
 26. Деруга Петро, CyberLab.team, Львів
 27. Діков Володимир, Український центр Розвитку Зовнішньої торгівлі, Директор, Київ
 28. Дубенський Михайло, ТОВ "Логістік Центр", Керуючий партнер, Київ
 29. Євменов Микола, ТОВ«Папірус», Категорійний менеджер, Київ
 30. Єпіфанова Анастасія, АТ АКБ "Львів", Старший консультант бізнес-клієнтів, Київ
 31. Забіжко Володимир, Gozeemugs, Власник, Київ
 32. Заверуха Наталія, Manageable, Керівниця
 33. Зеленіна Ірина, ТОВ "Центр підтримки експорту КТПП", Директор, Київ
 34. Іваницька Ольга, Адвокатське бюро "Іваницької О.П.", Керуючий Адвокатським Бюро, Київ
 35. Кириченко Юрій, ТДВ Василівське, директор
 36. Кірова Слава, Маркетингова агенція konkurencii.net, Співзасновник, Київ
 37. Клименко Анна, ТОВ "Севен Ай Ді Ем Джі", директор, Київ
 38. Ключник Віта, Ключник, Керівник, Київ
 39. Ковальчук Зорина, Тов немезида, Директор, Вінниця
 40. Ковбасюк Катерина, РК"River City", директор, Київ
 41. Корчевний Андрій, Адвокатське об'єднання "Максимум Лекс", адвокат, керуючий партнер, Київ
 42. Котенко Тетяна, НКП Горизонт2020 "МСП", Керівник НКП Горизонт 2020 "МСП", Київ
 43. Кошовий Богдан, ТОВ ЗЕНКО ГРУПП, Засновник, Київ
 44. Кравченко Тетяна, Укрліфт, Начальник відділу продажу
 45. Курочкин Валерий, ООО НПК Экбит, Учредитель, Київ
 46. Кучеровський Юрій, Тыжэксперт, Продюссер, Київ
 47. Кучіна Анастасія, Local Foodie / ФОП Кучіна, власник, Київ
 48. Лангер Віктор, BAU-data, Генеральний директор, Київ
 49. Лисенко Сергій, Асоціація суднобудівників України "Укрсудпром", Виконавчий директор, Київ
 50. Литвиненко Ганна, Аптека гормональних препаратів/ТОВ, директор, Київ
 51. Ліхва Юлія, Львів
 52. Мазо Владислава, Мазо В.В. ФОП, БІзнес-консультант, Миколаїв
 53. Марусяк Олександр, ГО "КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ", Проект-менеджер, Львів
 54. Матяш Андрій, 4В, партнер
 55. Мельник Вячеслав, ПрАТ "Лантманнен Акса", Lean PM, Київ
 56. Мінзюк Вадим, ФОП Мінзюк, підприємець, Київ
 57. Мінзюк Олена, ПП "ҐЄС", Директор, Київ
 58. Мордвінов Євген, ТОВ НОВАКАЛІН, Співвласник, Київ
 59. Москвін Сергій, ГС "Українське об'єднання ринків капіталу", Президент, Київ
 60. Мощенко Юлія, Лайтвелл Україна, Директор, Київ
 61. Музика Тетяна, АТ УГМК, начальник департаменту корпоративного управління, Київ
 62. Нізельська Наталія, Акцент, власник, Київ
 63. Олексіюк Альона, ТОВ "ІТА", Фінансовий директор, Київ
 64. Оліфіренко Андрій, ПП «Агрі Файненс», CFO
 65. Олянішен Дмитро, SUPERMAGNIT (тм), owner, Київ
 66. Орлова Тетяна, ФОП Орлова Т., Власник, Київ
 67. Павлович Наталія, Юридична та патентна агенція "Павлович та компанія", директор, Київ
 68. Паздрій Віталій, ТОВ "Компанія Інтелектуальних Технологій", Генеральний директор, Київ
 69. Пацкун Надія, ТОВ "УКРПРОДПРОМПОСТАЧ", Директор
 70. Петренко Анатолій, ТОВ Кайдзен Інститут Україна, Консультант, Київ
 71. Покидіна Анна, АТ АКБ "Львів", Консультант бізнес-клієнтів, Київ
 72. Політикін Микола, ТОВ "Місто енерджі", Директор/ власник, Київ
 73. Пономарьова Інна, ТОВ "Фірма "Вікант", Генеральний директор, Київ
 74. Радійчук Владислав, Рекламна агенція Publishare.info, Директор
 75. Радіна Таїсія, ЕкоФормація, приватний підприємець
 76. Роганов Сергій, Телепорт Груп, власник , Київ
 77. Роговая Наталия, SkyService, BizDev, Київ
 78. Ромашко Алла, ТОВ "Агентство розвитку бізнесу"; ФОП Ромашко А.А., Київ
 79. Сабельніков Максим, Компанія Maxima Consulting, засновник, CEO, Київ
 80. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
 81. Савуляк Христина, Банк Львів, Керівник / керівник відділу маркетингу, Львів
 82. Сарвар Іван, ТОВ Кайдзен Інститут Україна, Керівник, Київ
 83. Сетало Ольга, SETALO, Власник компанії, Київ
 84. Стапанченко Олексій, ФОП Степанченко Олексій Олександрович, власник, Київ
 85. Старченко Ігор, Донресурс, Директор
 86. Стельмах Лілія, ТОВ АФ "Інсайт", Директор, Київ
 87. Стрикун Ганна, "НОРТ", директор із зв'язків з громадськістю
 88. Ткаченко Валентин, ТОВ "Б55", Директор
 89. Топило Александр, Донбасская товарная биржа, Директор
 90. Хуриленко Олена, ПАТ АКБ "Львів", Начальник відділення, Київ
 91. Цегельник Василь, ТОВ Б55, Заступник директора, Київ
 92. Цибульський Сергій, ТОВ Биз Тек, власник , Київ
 93. Черненко Маргарита, Бюро Бізнес Інжинірингу, Керуючий партнер, Київ
 94. Шакула Юлія, ТОВ "ХАБ СКУЛ", Директор
 95. Шарапова Тетяна, ТОВ "Українське бюро медичного консалтингу", Генеральний директор, Київ
 96. Шарафутдінов Максим, "CR&D" inc, CINO, Київ
 97. Швидко Ірина, Клуб Ділових Людей Україна, PR-менеджер, Львів
 98. Шульга Віктор, Група компаній 'Актівітіс", Керівник служби безпеки, Київ
 99. Шульга Юлія, Шульга Юлія Анатоліївна ФОП, ФОП, Київ
 100. Шуркін Олександр, ФОП Шуркін О.Л., власник, Київ
 101. Юркевич Оксана, ДВНЗ КНЕУ, Викладач, Київ
 102. Юрченко Лариса, ТОВ "ДЖІ ПІ РЕКРУТИНГ", Директор
 103. Ющишин Михайло, ОДУКОМЮА, Керівник відділу продажу, Київ
 104. Яновський Олександр, Slanovskiy, директор