Online

Діагностика потреб поглибленого консультування для малого та середнього бізнесу

Дата: 23 липня - 10 грудня 2021Час: 09:00-17:00Адреса: Online
66

ЗАПРОШУЄМО НА

ДІАГНОСТИКА ПОТРЕБ ПОГЛИБЛЕНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ

для малого та середнього бізнесу

Консультації організовані Клубом Ділових Людей Україна в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

вересень - грудень 2021, онлайн 

Діагностика потреб поглибленого консультування орієнтована на підприємців/ць, що мають запит на залучення консультаційної підтримки для вирішення актуальних викликів бізнесу. Професійна експертиза допоможе знайти ключові проблемні зони підприємства та визначити можливості для росту. Окрім того, оцінка потреб сприятиме вирішенню питань, що стосуються впровадження бізнес-процесів, роботи з персоналом, запуску нового продукту та розробки маркетингової стратегії, виходу на нові ринки, створення франшизи тощо. В результаті ви отримаєте експрес-діагностику бізнесу та рекомендації експерта/ки, що допоможе скоротити час і ресурси для оптимізації компанії. 

Скористайтесь можливістю розвитку свого бізнесу! 

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Керівники/ці та власники/ці малого і середнього бізнесу (10+ працівників або €100 тис. річного обороту).

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість участі: безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Зареєструвавшись на консультацію, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.

ПРОЦЕДУРА

  • Підприємець/ця подає заявку на консультацію (вказує контактні дані, короткий опис проблематики, яку хоче вирішити під час консультації).
  • Менеджер проєкту аналізує заявку на предмет відповідності цільової аудиторії та тематики.  
  • Менеджер проєкту передає заявку на розгляд експерту/ці на предмет того, чи проблематика входить в зону його/її компетенцій.
  • Менеджер проєкту підтверджує (або відхиляє) можливість одержання консультації, узгоджує із підприємцем/ею дату та час консультації (онлайн).
  • Відбувається консультація.
  • Підприємець/ця надає відгук про користь від одержаної консультації.

ПРИМІТКИ

Формат: Онлайн.

Тривалість: 30 хв.

ОРГАНІЗАТОРИ

Консультації організовані в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ  проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що реалізовується за дорученням ЄС та уряду Німеччини Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. України від наслідків COVID-19.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Ганна Костюк
+380673358605
[email protected]

Усі заходи
На жаль, дана комбінація критеріїв пошуку події не має результатів. Будь ласка, оберіть інші критерії пошуку.
Усі заходи