Online

Презентація інвестиційного паспорту Березанської громади Миколаївської області

Дата: 19 жовтня 2022, середаЧас: 15:30-17:00Адреса: Online
224

Запрошуємо на презентацію та обговорення

ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПАСПОРТУ 

БЕРЕЗАНСЬКОЇ ГРОМАДИ 

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19 жовтня 2022, 15:30-17:00
онлайн: https://cutt.ly/IBFPvDL

Захід організовано Березанською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. 
Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Попри всі виклики, з якими зіткнулась наша країна після початку повномасштабної війни, громади та бізнес залишаються ефективними партнерами в розбудові економічної спроможності територій. Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади.

Для підвищення інвестиційної привабливості Березанської громади ми розробили інвестистиційний паспорт та інвестиційні пропозиції. Запрошуємо на публічну презентацію та обговорення цього документу!

МЕТА

Сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних установ та підприємств громади, зацікавлені в темі заходу.
  • Місцеві підприємці та представники громадських організацій.
  • Регіональні підприємці, яким цікаві інвестиційні можливості громади.
  • Бізнес-об’єднання та агенції регіонального розвитку області.
  • Мешканці громади, зацікавлені в темі заходу.

ПРОГРАМА

Час Тема Спікери
15:30 Реєстрація учасників
15:35

Відкриття події.

Коротко про ініціативу «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах».

  • Микола САВУЛЯК
    голова Клубу Ділових Людей Україна
  • Оксана КУЛЕБА
    бізнес-експерт
15:45

Запрошення підприємців та інвесторів до розвитку бізнесу на території громади.

  • Валерій ХОМІЦЬКИЙ,
    голова Березанської громади
15:50

Знайомство учасників.

  • учасники події
16:00

Презентація інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій Березанської громади.

  • Олександр САМЧЕНКО, завідувач сектору соціально-економічного розвитку та інвестицій Березанської громади
  • Ірина ГОПАЙНИЧ, секретар ради Березанської громади
16:30 Обговорення інвестиційних можливостей Березанської громади.
  • учасники події
17:00 Завершення форуму

УМОВИ УЧАСТІ

Кількість учасників обмежена. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 18 жовтня 2022 року, 12:00.

Учасники отримають підтвердження участі до 18 жовтня 2022 року, 15:00.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ ІНШИХ ГРОМАД

Громада Дата Час Детальніше
Львівська область
1 Мостиська громада 18 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/qBmOJNG
2 Пустомитівська громада 20 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/CBmONnf
Дніпропетровська область
3 П'ятихатська громада 27 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/tBmO3sq
Житомирська область
4 Радомишльська громада 18 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/2BmPjsO
5 Пулинська громада 27 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/9BmPvRY
6 Малинська громада 27 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/sBmPTdP
Миколаївська область
7 Березанська громада 19 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/aBmPAiE
8 Коблівська громада 27 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/qBmPH39
Закарпатська область
9 Вільховецька громада 17 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/hBn650J
10 Міжгірська громада 17 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/bBmqAAI
11 Колочавська громада 19 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmqcHL
12 Синевирська громада 20 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/CBmwy1s
Одеська область
13 Суворовська громада 21 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/YBmwQ6I
Тернопільська область
14 Бережанська громада 18 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/IBmYTFd
15 Великоберезовицька громада 19 жовтня 2022 9:30-11:00 cutt.ly/aBmUH6j
16 Збаразька громада 24 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/wBmYJeR
Хмельницька область
17 Славутська громада 20 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/OBmU3Pe
18 Теофіпольська громада 21 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/ABmIedM
19 Ярмолинецька громада 24 жовтня 2022 15:30-17:00 cutt.ly/DBmIge5
Полтавська область
20 Лютенська громада 20 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/YBmIUnz
21 Чорнухинська громада 24 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/yBmINTM
Рівненська область
22 Здолбунівська громада 18 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/oBmOEyI
23 Володимирецька громада 19 жовтня 2022 14:00-15:30 cutt.ly/MBmOhGV
24 Вирівська громада 21 жовтня 2022 11:30-13:00 cutt.ly/QBmOeO1
Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Підтверджені заявки
  1. Савуляк Микола, Клуб Ділових Людей Україна, Голова, Львів
  2. Кулеба Оксана, K. B. Consulting, співвласниця, Львів
  3. Стельмах Оксана, Чернігівський монітор, Менеджер з реклами, Чернігів
  4. Авраменко Олександр, ТОВ "Візіт-Гарант", Фінансовий директор, Миколаїв
  5. Пенцко Олена, виконавчий комтет Чорнухинської селищної ради, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Чорнухи
  6. Lutsenko Anna, Новобузька міська рада, Начальниця відділу з питань інвестиційних проектів та соціально - економічного розвитку, Новий Буг
  7. Компанієнко Ірина, Березанська селищна рада, Перший заступник селищного голови, Березанка
  8. Ільницький Олег, U-LEAD з Європою, Керівник регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" у Миколаївській області, Миколаїв
  9. Чудна Тетяна, Березанська селищна рада, Провідний спеціаліст загального відділу
  10. Золотухін Михайло, ГО "Фонд розвитку міста Миколаєва", директор, Миколаїв
  11. Врублевська Ірина, ГО «Центр креативного підприємництва», Керівниця, Миколаїв
  12. Дяченко Ірина, Березанська селищна рада, Начальник фінансового відділу, Березанка
  13. Самченко Ірина, Селищна рада, Провідний спеціаліст, Березанка
  14. Смоляк Анастасія, Відділ ОКМС Березанської селищної ради, Начальник відділу ОКМС, Березанка
  15. Панчишина Світлана, Березанська селищна рада, Староста, Березанка
  16. Панчишин Ігор, Приватне підприємство "Ганнівське", Директор, Березанка
  17. Кривко Олег, Філія «Південний Племконецентр» ДП «Конярство України», Керівник філії, Миколаїв
  18. Блінда Денис, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Начальник відділу доступу до фінансування, Kiyv
  19. Хоміцький Валерій, Березанська селищна рада, Селищний голова, Березанка
  20. Кравцовп Людмила, Березанська селищна рада, Заступник селищного голови, Березанка