Online

Для спеціалістів громад: Грант на 250 тис. грн для бізнесу - правила підготовки заявок

Дата: 8 серпня 2022, понеділокЧас: 14:00-15:00Адреса: Online
421

ЗАПРОШУЄМО

на вебінар для спеціалістів громад

ГРАНТ НА 250 ТИС. ГРН ДЛЯ БІЗНЕСУ -

ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ ЗАЯВОК 

8 серпня (пн), 14:00-15:00 
Онлайн

Держава запровадила серію грантів для бізнесу, один з яких дозволяє залучи до 250 000 грн гранту для мікро, малого та середнього бізнесу. Спеціалісти громад можуть інформувати або ж і консультувати локальних підприємців щодо даної можливості, щоб сприяти розвитку місцевого бізнесу.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

  • Спеціалісти громад, які хочуть підвищити свої компетенції для роботи із локальним бізнесом.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

  • Спеціалісти громад, отримають грунтовну інформацію про грант для подальшого інформування бізнесу.
  • Локальні підприємці будуть створювати нові робочі місця, адже це є ключовою вимогою гранту.

НА ВЕБІНАРІ МИ ОБГОВОРИМО

  • вимоги до учасників Програми;
  • цілі, на які надається фінансування;
  • вимоги щодо створення робочих місць;
  • процедура подачі Заявки в "Дії";
  • обгрунтування під час опису бізнес-плану;
  • етапи подачі заявки та дедлайни;
  • адаптація наявної ідеї та бізнес-плану відповідно до умов гранту;
  • заповнення бізнес-плану.

ЕКСПЕРТ ЗАХОДУ

ГАННА КОСТЮК

Експертка Клубу Ділових Людей Україна
bc-club.org.ua

Спеціалізація:
- розробка бізнес-планів
- проектний менеджмент
- бізнес-моделювання

Керівниця Агенції розвитку бізнесу та громад.

УМОВИ УЧАСТІ

Мова вебінару: українська.

Умови участі: участь вільна за умови реєстрації.

Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу. 

Посилання на веб-кімнату буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

Пакет учасникаВартість участі
Відвідувач / Користувачбезкоштовно
Учасник Клубубезкоштовно
Контакти адміністратора

Наталія Балян
+380968045555
natalia.balyan@bc-club.org.ua

Заявки в очікуванні підтвердження
  1. Левко Галина, Довжанських сільська рада, Начальник відділу економіки і комунального майна
  2. Постоюк Олена, Власяний бізнес, власник, Гірське
  3. Жук Андрій, Черкаська міська рада, Провідний спеціаліст, Черкаси
  4. Гончаренко Людмила, Департамент агропромислрвого розвитку, Заступник директора, Lviv
  5. Черніцька Наталія, Махнівська сільська рада, спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та економіки, Хмильницький
  6. Притула Ірина, Пустомитівська міська рада Львівського району Львівської області, начальник відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, Пустомити
  7. Штепан Ірина, Катеринопільська селищна рада, Головний спеціаліст, Катеринопіль
  8. Жогло Тетяна, Агенція регіонального розвитку, Проектний менеджер, Тростянець
  9. Гранкін Сергій, Лозівська міська рада Харківської області, Начальник управління економіки міської ради, Лозова
  10. Іванюк Олександр, Здолбунівська міська рада, начальник відділу економічного розвитку, Рівне
  11. Потеряйко Ніна, Таращанська міська рада, головний спеціаліст, Київ
  12. Рязанова Ірина, Бориславська міська рада, головний спеціаліст відділу розвитку міста, Борислав
  13. Агафонова Олена, БО БФ Реалізації ідей, ТОВ Зейтер Україна, Асоціація ОГС Луганської обл, Керівник, Сєвєродонецьк
  14. Скорбач Ольга, Стрижавська селищна рада, Начальник відділу, Vinnitsia
  15. Щур Надія, Жовківська міська рада, начальник відділу розвитку економіки, залучення інвестицій та житлово комунального господарства, Жовква
  16. Заікіна Мар'яна, Бориславська міська рада, Спеціаліст I категорії відділу розвитку міста, Борислав
  17. Логвін Ольга, Острозька міська рада, Заступник міського голови, Острог
  18. Тетерук Вікторія, Золочівська селищна рада, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, Zolochiv
  19. Струк Маряна, Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, головний спеціаліст відділу підприємництва та грантів управління економіного розвитку міста Калуської міської ради, Калуш
  20. Кусочкіна Світлана, Виконком Павлоградської міської ради, начальник відділу, Павлоград
  21. Івженко Олексій, Відділ економічного розвитку та залучення інвестицій виконавчого комітету Диканської селищної ради, керівник відділу, Полтава
  22. Антонь Руслана, Горінчівська сільська рада, Начальник фінансового відділу, Хуст
  23. Сідельник Василина, Міська рада, Начальник відділу економіки та інвестицій, Рава-Руська
  24. Кіріченко Наталія, Пантаївська селищна рада Олександрійського району, начальник відділу економіки, транспорту та сільського господарства апарату селищної ради
  25. Батченко Валентина, Чугуівська міська рада, начальник відділу підприємництва
  26. Спесивцева Олеся, Медвинська сільська рада, Заступник голови, Біла Церква
  27. Липна Світлана, Бережанська міська рада, начальник відділу економіки, Бережани
  28. Ванцак Віктор, Оржицька ТГ, начальник відділу, Полтава
  29. Ковш Світлана, Цуманська селищна рада, Керуюча справами, Луцьк
  30. Бондар Тетяна, Борсуківська сільська рада, Секретар сільської ради
  31. Братанюк Леся, Погребищенська міська рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, Погребище
  32. Матвійчук Оксана, Устилузька міська рада, Провідний спеціаліст відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та АПК
  33. Гедзюк Світлана, міська рада, Начальник відділу, Волочиськ
  34. Жученко Ян, Краснокутська селищна рада, Начальник відділу стратегічного розвитку та муніципальних ініціатив, Краснокутськ
  35. Жидачек Андрій, ТОВ "КЕЙСАЖ ГРУП", засновник, Пустомити
  36. Боковенко Світлана, Курненська сільська рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, Курне
  37. Юхно Марина, ТОВ Проморганiк, Менеджер, Днiпро
  38. Приступа Ольга, Солонківська сільська рада, Головний спеціаліст
  39. Богушевська Ірина, ФОП, ФОП, Клесів
  40. Самченко Олександр, Березанська селищна рада, Головний спеціаліст, Березанка
  41. Орлович Маріанна, Пустомитівська міська рада, Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та міжнародної співпраці, Lviv
  42. Головач Валентин, Заболотівська селищна рада, Начальник відділу проєктного менеджменту, інвестицій та міжнародного співробітництва, Снятин
  43. Будь Ксенія, Виконавчий комітет Вараської міської ради, Головний спеціаліст, вараш
  44. Осматескул Павло, Старокозацька сільська рада, перший заступник сільського голови, Старокозаче
  45. Чаплигіна Марина, ФОП, Директор, Новодонецьке
  46. Штогрин Яна, Бурштинська міська рада, Завідувач сектору інвестиційної діяльності та стратегічного розвитку управління економіки, праці та інвестиційної діяльності, Бурштин
  47. Дзісь Юлія, Вінницька міська рада, Керівник Відділу підтримки бізнесу Департаменту економіки і інвестицій, Вінниця
  48. Гончар Юлія, Управління економічного розвитку та інвестицій, головний спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та приватизації, Подільськ
  49. Моржевска Тетяна, Скалатська міська рада, Керівник економічного відділу, Ternopil
  50. Сінько Олена, СФГ « Світлана», Бухгалтер, Бердичів
  51. Білоус Марина, Житомирська міська рада, начальник відділу інвестицій та підприємництва, Житомир
  52. Холод Іванна, виконавчий комітет Славутської міської ради, начальник відділу стратегічного розвитку, Славута
  53. Галицька Марина, Виконавчий комітет Апостолівської міськради, провідний спеціаліст, Апостолове
  54. Медведєва Альона, Міська рада, Головний спеціаліст
  55. Боднар Василь, Томашпільська селищна рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, Томашпіль
  56. Гнатенко Наталія, Тульчинська міська рада, Начальник відділу економіки та інвестиційного розвитку, Тульчин
  57. Жуковська Галина, Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, управління проєктами, МТД та міжнародного співробітництва Золочівської міської ради Львівської області, Золочів
  58. Кацинський Денис, IKURA, Директор, Вінниця
  59. Герасименко Олександр, Новодмитрівська сільська рада, Спеціаліст відділу, Черкаси
  60. Омеляненко Сергій, ФОП, Керівник, Kharkiv
  61. Скриль Оксана, ФОП Скриль М.О., Керівник, Онуфріївка
  62. Петлюк Ярослава, Виконавчий комітет Володимирської міської ради, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій, Володимир-Волинський
  63. Саєнко Віліна, ФОП Саєнко ВВ, ФОП, Торецьк
  64. Комарова Наталія, Доманівська селищна рада, Керуюча справами, секретар виконавчого комітету селищної ради, Доманівка
  65. Яцьківська Олена, БФ Радомишль - наш дім, Проектний менеджер, Радомишль
  66. Стариков Григорій, Агенція регіонального розвитку, Директор, Суми
  67. Грицкевич Надія, Клесівська селищна рада, головний спеціаліст, Клесів
  68. Гончарова Валерія, Львівська міська рада, Провідний спеціаліст, Львів
  69. червенко тетяна, ФОП Червенко Т.С., керівник, Кременець
  70. Гонта Наталія, Березнівська міська рада, Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку територій Березнівської міської ради
  71. Луференко Інна, Баришівська селищна рада, Начальник відділу, Баришівка
  72. Кузьма Андрій, Управління економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради, Головний спеціаліст, Збараж
  73. Печко Марія, Рожищенська міська рада, головний спеціаліст з питань проєктної та інвестиційної діяльності загального відділу, Рожище
  74. Когрушева Тетяна, Виконавчий комітет Ковельської міської ради, Головний спеціаліст відділу інвестиційної політики та проєктної діяльності управління економічного розвитку та торгівлі, Ковель
  75. Вольвин Тетяна, Надвірнянська міська рада, Спеціаліст відділу інвестицій, Надвірна
  76. Шапран Надія, Липоводолинська селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку, Ромни
  77. Федорук Георгій, U-LEAD with Europe, Радник з питань місцевих фінансів та управління, Житомир
  78. Думенко Мар’яна, Калуська міська рада, Головний спеціаліст загального відділу, Калуш
  79. Носкова Юлія, Широківська громада, КУ Агенція розвитку
  80. Головач Валентин, Заболотівська селищна рада, Начальник відділу проєктного менеджменту, інвестицій та міжнародного співробітництва, Снятин
  81. Павлич Вікторія, Полянська ТГ, спеціаліст 1-ї категорії загального відділу
  82. Білик Катерина, Близнюківська селищна рада, Головний спеціаліст, Близнюки
  83. Грабко Оксана, тисменицька міська територіальна громада, заступник начальника відділу, Тисмениця
  84. Марчук Ірина, Копачівська сільська рада, Спеціаліст з написання іноваційних проектів, Луцьк
  85. Коваленко Віталій, Гірська міська ВЦА, начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи, Гірське
  86. Холявіцький Олександр, ТОВ РАЛІЇВКА, Єкономіст, Одеса
  87. Гершикова Олена, Мангушська селищна рада, Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради, Мангуш
  88. Мусієнко Наталія, Кетрисанівська сільська рада, провідний спеціаліт відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності, Бобринець
  89. Слободян Ірина, Лановецька міська територіальна громада, Спеціаліст консультативного пункту для бізнесу Лановецької громади, lanivci
  90. Кушнір Богдана, Рогатинська міська рада, завідувач сектору проектів, Рогатин
  91. Драгомерецька Ірина, Ярмолинецька селищна рада, Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Ярмолинецької селищної ради, Ярмолинці
  92. Іонова Тетяна, Доброславська селищна рада, в.о.начальника відділу економіки, перспективного розвитку територій, інвестицій та міжнародного співробітництва Доброславської селищної ради, Одеса
  93. Гершиков Дмитро, Exclusive Desire, Керівник, Мангуш
  94. Пасічник Альона, Виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, Начальник управління економіки виконавчого комітету міської ради, Старокостянтинів
  95. Демчина Оксана, Рава-Руська міська рада, Спеціаліст II категорії відділу економіки та інвестицій, Рава-Руська
  96. Грицюк Інна, Установа "Агенція регіонального розвитку Сумського області ", Менеджер проєкту, Sumy
  97. Кудря Микола, Гараж, Начяльник, Золоте
  98. Лощинін Володимир, Сколівська міська рада, Головний спеціаліст, Сколе
  99. Сергєєв Олександр, Пантаївська селищна рада, Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради, Beregovo
  100. Кулик Євгеній, Бобринецька міськ арада, Заступник міського голови, Бобринець
  101. Заярний Віктор, ФОП"Заярний", ПП, Киев
  102. Клименко Наталія, Ладанська селищна рада, головний спеціаліст
  103. Заярний Віктор, ФОП"Заярний", ПП, Киев
  104. Василенко Владислав, Зеленогірська селищна рада, Головний спеціаліст з економічних питань, Зеленогірське
  105. Барам Григорій, Городницька селищна рада, нач.відділу економічного розвитку, Житомир