148

У ЛЬВОВІ РОЗРОБЛЯТЬ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Будівельна галузь – одна із тих, яка завжди у центрі уваги. Нерухомість уже давно вважають чи не найвигіднішою інвестицією.

Інвестори ризикують втратити вкладені кошти. Будівельні фірми – втрачають довіру та авторитет. Адже через низку скандалів, навіть порядні будівельники, незахищені від  негативної репутації колег.

Як  вберегти імідж фірми та не втратити повагу інвесторів? Один із виходів – це фахове партнерство та співпраця із авторитетними організаціями. Відтак, у Львові, відбудеться бізнес-зустріч із представниками Асоціації будівельників «Будіндустрія», експертами у цій сфері та представниками Клубу Ділових Людей для того, аби обговорити проблеми будівельної галузі та налагодити співпрацю між бізнес-асоціаціями.

Під час зустрічі експерти обговорять та презетуюють бізнес-можливості для будівельників. Результатом зустрічі стане підписаний Меморандум між Асоціацією будівельників “Будіндустрія”, ГО “Клуб Ділових Людей” та власниками і керівниками будівельного бізнесу.

Така двостороння співпраця – надасть можливість вирішувати проблеми будівельної галузі та розвивати цей напрямок спільним  зусиллями.

Також учасник отримають унікальну можливість розширити коло партнерів та контактів, корисних для бізнесу. Та зможуть спільно впливати на будівельний клімат в регіоні.