234

Партнери проекту

ДЕПАРТАМЕНТ МІЖНАРОДНОГО РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНОГО КОРОЛІВСТВА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ

Департамент міжнародного розвитку (DFID) є урядовим відомством Сполученого Королівства, відповідальним за управління зовнішньою допомогою. Мета департаменту - сприяти сталому розвитку та усунення бідності в світі. DFID є лідером міжнародного розвитку в період глобальної кризи.

Основні програми програми DFID - освіта, охорона здоров'я, соціальні послуги, водопостачання та водовідведення, уряд та громадянське суспільство, економічний сектор (включаючи інфраструктуру, виробничі сектори та планування розвитку), охорона навколишнього середовища, дослідження та гуманітарна допомога.

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ

Заснована в 1951 році, Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами з метою забезпечення гуманної та організованої міграції для загального блага.

Представництво МОМ в Україні має на меті сприяти усвідомленню можливостей і проблем міграції в українському контексті. Максимізація цих можливостей й зведення до мінімуму проблем, викликаних міграційними переміщеннями, — це керівні принципи всіх заходів і програм, які реалізує Представництво.

За 20 років діяльності в Україні МОМ надала допомогу понад 500 000 мігрантів, потенційних мігрантів, вимушених переселенців, постраждалих від торгівлі людьми та іншим вразливим групам.

КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ

Це міжнародний бізнес-клуб для керівників та власників малого бізнесу, які мають надійну ділову репутацію та дотримуються власного ділового слова.

Клуб Ділових Людей розбудовує малий бізнес в Україні та об’єднує його у великий репутаційний бізнес-клуб, який займає активну позицію у суспільстві.

Клуб засновано 2009 року та на сьогодні Клуб об’єднує понад 1300 керівників та власників малого бізнесу в Україні.

Офіційними партнерами Клубу є Програма Розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), Міжнародна Організація з Міграції, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), Агенція США з міжнародного розвитку (USAID), Німецьке міжнародне товариство інтернаціональної співпраці GIZ, Міжнародний Фонд Відродження, Фонд Східна Європа та інші міжнародні на національні організації.