У Львові підіб'ють підсумки проекту "Адвокація для розвитку торгівлі"

109

Прес-анонс

Завтра, 26 липня о 10:15 у малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться прес-конференція ГО "Клуб Ділових Людей". На ній будуть представлені результати проекту «Адвокація для розвитку торгівлі», який проходить у межах ініціативи «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу та підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД).  Результатами проекту є сформульований список проблем, з якими стикаються підприємці малого та середнього бізнесу у сфері ЗЕД, та напрацьовані конкретні кроки щодо їхнього усунення. Також на прес-конференції буде підписано меморандум про партнерство між ГО "Клуб Ділових Людей" та департаментаментом економічного розвитку Львівської міської ради щодо співпраці для вирішення проблем у сфері ЗЕД 

У прес-конференції візьмуть участь:

- Ольга Сивак, начальник управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, заступник директора департаменту.

- Микола Савуляк, голова ГО "Клуб Ділових Людей"

В рамках проекту  "Адвокація для розвитку торгівлі" Клуб Ділових Людей провів три круглих столи, у яких взяли участь представники влади, митниці та малого та середнього бізнесу. Учасники спільно виявили проблеми, з якими найчастіше стикаються підприємці, що працюють в сфері ЗЕД та напрацювали механізми їхнього попередження та усунення.  У результаті роботи було створено карту стейкхолдерів Львівської області, яка включає в себе всіх основних гравців, що впливають на діяльність малого та середнього бізнесу регіону у сфері ЗЕД, та згенеровано низку рекомендацій, які допоможуть суттєво спростити процес ведення діяльності у сфері ЗЕД та зробити його максимально чітким та прозорим. Серед ініціатив також створення інформаційної довідки про використання торгівельних квот та корисних ресурсів, де можна знайти інформацію для різних груп товарів та формування робочої групи із залученням представників відповідних державних контролюючих органів для внесення змін у чинне законодавство.

Детальніше про проект

За детальнішою інформацією і з питань реєстрації звертайтеся:

Оксана Кулеба, офіційний представник Клубу Ділових Людей з питань партнерства

+38 096 957 24 07

oksana.kuleba@bc-club.org.ua