185

Проект "1000 ділових знайомств. Зв'язки, що будують бізнес"

Мета проекту   підвищити ефективність та розвиток бізнесу учасників проекту через налагодження корисних бізнес - контактів та підвищення навиків бізнес -нетворкінгу.

Дати реалізації проекту  10 листопада – 17 грудня 2015 року

Місце проведення  Львів, Київ, Тернопіль та Івано-Франківськ

Опис проекту:

Контакти - одна із складових успішного бізнесу, оскільки вміння та навики ведення ефективного бізнес - нетворкінгу неодноразово допомагало багатьом підприємцям як у підвищенні ефективності та успішності власного бізнесу, так і в особистому житті. Тому, під час реалізації проекту ми вирішили зробити основний наголос на вміннях знайомитись, вести переговори, спілкуватись з клієнтами та спроможності перетворити разову бесіду у довготривалу співпрацю з клієнтами/партнерами чи підрядниками. Крім традиційних майстер-класів та практикумів ми організували декілька бізнес - зустрічей з іншими бізнес - об’єднаннями, щоб наші учасники мали змогу знаходити потенційних клієнтів, підрядників чи партнерів.

Невід’ємною частиною проекту було проведення Networking Events у Львові, Києві, Тернополі та Івано-Франківську, що дозволило в перспективі познайомити учасників не тільки в межах одного міста, але й створити своєрідний «місток знайомств» між даними містами.

Результати проекту:

  • Проведено 17 майстер – класів та тренінгів
  • Налагоджено співпрацю з двома бізнес-організаціями: Ротарі Клубом «Львів-Центр» та Львівською торгово-промиловою палатою, в рамках якої було підписано «Меморандуми про партнерство» між Клубом та даними організаціями. (посилання на пдф меморандумів)
  • Проведено 4 Networking Events у Львові, Києві, Тернополі та Івано-Франківську
  • Організовано бізнес-зустріч, де обговорювали можливість залучення німецьких експертів для ефективного розвитку бізнесу.
  • Заходи та бізнес-зустрічі відвідало понад 1027 учасників.

Деталі проекту на сайті:

bc-club.org.ua/event-details/event/1434

Інформаційний лист проекту