232

Вийшла в світ книга учасниці Клубу Ділових Людей Юлії Біди «ФАКТОР УСПІХУ»

4 квітня о 18.00. відбулася презентація книги «Фактор успіху» журналістки Юлії Біди у готелі «Нобіліс». Книга вийшла за підтримки Благодійної організації «Фонд братів Дубневичів» та інших героїв книги. 

Книга «Фактор успіху» - це свого роду путівник у світ бізнесу. Вона додає наснаги для створення власної справи. На її сторінках висвітлені історії героїв, їхні злети та падіння.

Книгу «Фактор успіху» можна читати і спочатку, і з середини, і кінця. Перечитувати ще раз і ще раз. І вона обов’язково переверне вашу свідомість, змінить характер і змусить до дій. Бо кожен із нас наділений талантом, але у суєті буденних справ ми забуваємо про своє покликання. Ознайомившись із історіями героїв цієї книги, Ви подивитеся на світ іншими очима.

Вітаємо Юлію Біду, учасницю Клубу, із виходом книги «Фактор успіху» . Щиро сподіваємось, що це перше і не останнє видання цієї талановитої журналістки-письменниці!

Бажаємо творчих злетів, а також падінь, бо лише подолавши їх Ви зможете досягнути вершини успіху!

 

Книгу можна придбати у книгарні Leole Вook – першій у Львові спеціалізована крамниця з продажу та прокату бізнес-літератури.