185

«РЕЦЕПТИ УСПІХУ» ЯРОСЛАВА ЗАБЛОЦЬКОГО

У Клубі Ділових Людей відбулася бізнес-зустріч із засновником бренду International Group TM «Zablotskyy Clinic» – мережі стоматологічних клінік преміум-класу Ярославом Заблоцьким. 

«Я не підприємець, який займається стоматологічним бізнесом, а лікар, який волею долі потрапив у бізнес», – на початку зустрічі зізнався Заблоцький. За його словами, перше підприємство не засновувалося на стратегічних бізнес-розрахунках, а виключно на ідеї створити клініку з унікальним сервісом.

Для відкриття першої клініки не було відповідних коштів. Ярослав Заблоцький вирішив ризикнути і почати власний бізнес з позичених грошей. Звісно, мало хто зі знайомих вірив у таку версію, подейкували, що у Заблоцького гроші від дружини, яка, швидше за все, родичка самого Клінтона. Про ці та інші безглузді, смішні та повчальні історії Ярослав написав книжку «Як я став Заблоцьким». Деякі з них – переповідав на зустрічі.

У чому, зрештою, «рецепт успіху» Ярослава Заблоцького, клініки якого направду не схожі на звичні клініки, співробітники якого постійно прагнуть розвиватися, а клієнти – з вдячністю згадають кожен візит? Мабуть, у щирості, бажанні бути корисним та ні на крок не відходити від власних принципів та концепції.

Відвідуйте заходи Клубу Ділових Людей, де знайдете багато корисного для себе, свого бізнесу та налагодження ділових контактів.