Гранти і тендери


Кредити до 250 000 євро для МСБ під близько 7,5%, Київ

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Малий та середній бізнес
Рівень доступу:  Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Для київських підприємців почала діяти  одна з найнижчих відсоткових ставок в Україні – близько 7,5%! Відтепер підприємці, чиї виробничі потужності зареєстровані та розміщені в місті Києві та які підпадають під визначення суб’єктів малого або середнього підприємництва, можуть взяти кредит на суму до 250 000 євро на термін до 2 років під низький відсоток. 
Отримати доступ >>

Запрошення іноземних фахівців у Вашу компанію для надання практичної допомоги

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого:  МСП, ГО,освітні, соціальні установи, держструктури
Рівень доступу:  Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть:

Програма дає можливість українським компаніям залучити німецького професіонала «на пенсії» з великим досвідом, який впродовж терміну від 3-ох тижнів до 6-и місяців допомагатиме у розвитку Вашого бізнесу – побудова стратегії, маркетинг, бізнес-моделі, процеси, якість, персонал тощо. Запросивши експерта, Ви зможете: підвищити кваліфікацію персоналу шляхом його навчання експертом; отримати рекомендації та допомогу у закупівлі обладнання; удосконалити та модернізувати виробництво; підвищити якість товарів / послуг; отримати допомогу у розробці бізнес-плану; вивести компанію на нові ринки; отримати консультації у сфері управління, фінансів, логістики та ін.

Отримати доступ >>

Послуги на високоефективне та чисте виробництво

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Виробничі та комунальні підприємства
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Організація працює з виробничими підприємствами з метою проведення попередніх енергоаудитів та подальшої розробки рішень для зменшення витрат ресурсів, енергії, матеріалів, води без скорочення обсягів виробництва. Організація вирішує такі проблеми: допомагає cкоротити зайві витрати та оптимізувати обсяги споживання теплової енергії завдяки впровадженню енергоефективних рішень; визначає оптимальні, технічно обґрунтовані заходи по утепленню; надає рішення щодо створення енергоефективних систем опалення та гарячого водопостачання для забезпечення комфортної температури води і повітря в приміщенні; оцінює енергетичну та економічну ефективність запропонованих заходів з урахуванням коротких термінів окупності та їх ранжування по ефективності; забезпечує відчутну економію Ваших грошей.
Отримати доступ >>

Грант на консультаційні послуги для малого бізнесу

Час дії: Постійно
Регіон: Україна
Для кого: Всі сектори, крім фінансового, страхового, тютюнового, ігрового, міцних алкогольних напоїв, військово-промислового
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть:

Програма надає можливість для розвитку малого бізнесу в Україні через надання грантів на покриття до 75% євро видатків на консультаційні послуги для бізнесу (стратегія, маркетинг, організація, операційна діяльність, ІТ, інженерні рішення, управління якістю, енергоефективність, охорона середовища, облік та фінансова звітність).

При визначенні точної суми компенсації звертається увага на три складові: розмір підприємства, його місцезнаходження та тип консультаційної послуги, яка необхідна.

Отримати доступ >>

Можливість для консалтингового бізнесу

Час дії: Постійно
Регіон: Україна
Для кого: Консалтинговий бізнес (стратегія, маркетинг, організація, ІТ, інженерні рішення, управління якістю, енергоефективність, облік та фінансова звітність)
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: ЄБРР сертифікує консультантів / консалтинговий бізнес та рекомендує їм клієнтів, покриваючи при цьому до 75%  євро видатків клієнта. В рамках проекту є можливість стати сертифікованим підрядником, і Ваші клієнти отримуватимуть відшкодування витрат на Ваші послуги.
Отримати доступ >>