Гранти і тендери

В2В Event "Агро 2018"

Дата проведення: 28 серпня 2018  р.
Дедлайн подачі заявки: 20 серпня 2018  р.
Місце проведення: Горня Радгона, Словенія
Для кого: Компанії наступних секторів: продукти харчування, сільське господарство, пакувальна справа, логістика та лісництво
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Ціль програми – ініціювати бізнес-співпрацю з майбутніми іноземними партнерами через організацію В2В зустрічей тривалістю 25 хвилин. Базою для зустрічей є онлайн-каталог всіх учасників з-понад 30 країн світу. Після створення власного профілю можна переглядати профілі інших учасників та резервувати з ними зустрічі.
Отримати доступ>>


Міжнародний курс «Міські водопровідні технології та управління»

Дати проведення: 4-23 листопада 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 24 серпня 2018 р.
Місце проведення: Реховот, Ізраїль
Для кого: Професіонали в сфері міського управління водними ресурсами, водними комунальними послугами; інженери, планувальники; бізнес-організації та академічні установи
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Цілі програми: ознайомити учасників з досвідом Ізраїлю щодо управління водними ресурсами та сучасними технологіями; надихнути учасників стати агентами позитивних змін в їхніх країнах; показати нові підходи та можливості в сфері управління водними ресурсами; збагатити учасників професійними знаннями; об’єднати учасників в інтернаціональну мережу професіоналів. Основні теми: охорона водних ресурсів, ефективне використання, інноваційні системи управління, зберігання та розподіл води, очистка стічних вод, опріснення води тощо. 
Отримати доступ>>


Міжнародний курс «Відновлювальна енергетика як каталізатор регіонального розвитку»

Дата проведення: 18.11 – 7.12. 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 28.08.2018 р.
Місце проведення: Кібуц Кетура, Ізраїль
Для кого: Професіонали, які працюють в галузі управління альтернативною енергетикою, виробництва енергії та сталого розвитку громади
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Цілі програми: ознайомитися з сучасними трендами виробництва енергії та її споживання на локальному, національному та глобальному рівнях; представити основи відновлювальної енергетики; покращити знання ефективного використання енергії; забезпечити експертними порадами щодо проектів відновлювальної енергетики, які можна реалізовувати в країні проживання. Основні теми: джерела відновлювальної енергетики, її стратегічна роль, використання біогазу, підприємництво в сфері відновлювальної енергетики. 
Отримати доступ>>


Міжнародний курс «Інновації в системі охорони здоров’я жінок»

Дата проведення: 28.10 - 16.11 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 16.08.2018 р.
Місце проведення: Хайфа, Ізраїль
Для кого: Професіонали з області управління здоров’я: лікарі, піклувальники, няньки, соціальні працівники, урядовці відповідних міністерств 
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Основними темами курсу будуть: відповідальність уряду перед покращенням системи охорони здоров’я, материнська смертність як індикатор виконання норм системи охорони здоров’я, доступ до медичних послуг, технології жіночого та дитячого лікування, перша медична допомога. Цілі програми: розширити розуміння про нерівність медичного доступу для жінок, поширити засоби для створення кращих умов охорони здоров’я, ознайомитися з ізраїльськими моделями охорони здоров’я для жінок.
Отримати доступ>>


Навчання та прикладні наукові дослідження в сільському господарстві

Дата проведення: 2-21 грудня 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 4 жовтня 2018 р.
Місце проведення: Кібуц Шфаїм, Ізраїль
Для кого: Спеціалісти всіх галузей сільського господарства
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Ціль програми – обмін думками щодо організації і структури консультаційної служби та досліджень в сільському господарстві для збільшення інтенсивності та покращення якості продукції. В Ізраїлі консультаційна служба координує весь спектр заходів щодо розвитку сільськогосподарських галузей, асоціацій фермерів та промисловості. Основні теми: стратегія розвитку сільського господарства в Ізраїлі; основні напрямки досліджень, джерела їх фінансування; взаємодія консультантів, дослідників та виробників при розробці та введенні інноваційних технологій; «know-how» та виробники обладнання.
Отримати доступ>>


Міжнародний курс «Сільськогосподарські інженерні технології»

Дата проведення: 14.10 – 2.11 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 4 серпня 2018 р.
Для кого: Професіонали в сфері сільськогосподарського інженерування
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Учасники вивчатимуть нові та діючі технології та методології в сфері сільськогосподарського інженерування. Основними темами курсу будуть: індустріалізація, оптимізація та автоматизація в сільському господарстві; контроль якості, управління виробництвом; клімат-контроль в парниках; інтелектуальна автоматизація та роботи; дослідження та розвиток технологій біопалива та біомаси; застосування ґрунтових та водяних технологій; нанотехнології тощо. 
Отримати доступ>>


Міжнародний курс «Інноваційне підприємництво: від ідеї до старту бізнесу»

Дата проведення: 28.10 – 16.11 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 1 серпня 2018 р.
Місце проведення: Хайфа, Ізраїль
Для кого: Підприємці, політики, академіки та інші експерти й практики з можливістю промоції інноваційного підприємництва та розширення аспектів інноваційної політики
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Ціль курсу – поширити інструменти та ресурси для сприяння створення та розширення бізнесу через управління інноваційними прийомами. Доповненням до програми є можливість широкого обміну знань серед учасників курсу та колегами з Ізраїлю. Основними темами курсу будуть: інновації в управлінні, служба підтримки нових підприємств; жінки-підприємці в умовах змінної економіки; маркетинг в час змін; здійснення креативних ініціатив – від ідеї до бізнесу. 
Отримати доступ>>


Навчально-ознайомчий тур «Соціальне підприємництво: Альтернатива чи копія класичного бізнесу? Досвід Німеччини»

Дата проведення: 23-28 вересня 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 22 липня 2018 р.
Для кого: Підприємці, експерти, тренери у сфері соціального підприємництва з Одеської, Харківської Донецької, Луганської областей.
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Суть: 5-денна поїздка має на меті обмін досвідом між українськими та німецькими фахівцями у сфері соціального підприємництва та соціальних інновацій, ознайомлення з різноманітними моделями соціального підприємництва та його підтримки у Німеччині, налагодження контактів для можливої українсько-німецької співпраці у майбутньому, представлення інформації про стан розвитку соціального підприємництва в Україні. В рамках туру буде організовано ряд візитів та зустрічей з діючими соціальними підприємцями, політичними діячами та консалтинговими компаніями Німеччини. Витрати на переліт, проживання та харчування покриваються програмою.
Отримати доступ>>

Торгова місія до Стамбулу

Дата проведення: 5-7 вересня 2018 р.
Дедлайн подачі заявки: 15 липня 2018 р.
Країна проведення: Туреччина
Для кого: Українські компанії з сектору машинобудування та енергетики
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують українські компанії з сектору відновлювальної енергетики та машинобудування (важке машинобудування, насосне та електричне обладнання) взяти участь у торговій місії до Стамбулу. Делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів. Програмою передбачено зустрічі в форматі В2В, освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Туреччині, проведення Україно-Турецького бізнес-форуму та відвідини успішних підприємств для обміну досвідом.  
Отримати доступ>>


Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

Термін реалізації: 22.06.2016 – 21.06.2019
Для кого: Зацікавлені органічні підприємства, які хочуть поглибити свої фахові знання у сферах виробництва і продажу
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Мета проекту полягає у сприянні розвиткові органічного сільського господарства в Україні через покращення підготовки і підвищення кваліфікації фахівців і керівників підприємств.
Практичне спрямування і можливість безпосереднього застосування змісту навчання знаходяться в центрі уваги як на заняттях з підвищення кваліфікації викладачів, так і на тренінгах і консультаціях для підприємств.
Для подальшого розвитку державної системи контролю за підтримки проекту відбуваються тренінги і майстерні зі співробітниками державних установ. При цьому проект використовує досвід розвитку органічного сектора в Німеччині.
Отримати доступ>>


Знайди бізнес-партнера в Європі

Час дії: Діє постійно
Регіон: Уся Україна
Для кого: Підприємці, які хочуть знайти бізнес-партнерів у Європі
Суть: Ви маєте можливість розмістити свій профіль у відповідній європейській мережі із запитом або пропозицією до європейських підприємців. Мережа дає можливість пошуку інвесторів, партнерів для створення спільних підприємств, імпорту та експорту товарів.
Отримати доступ>>


Кредити до 250 000 євро для МСБ під близько 7,5%, Київ

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Малий та середній бізнес
Рівень доступу:  Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Для київських підприємців почала діяти  одна з найнижчих відсоткових ставок в Україні – близько 7,5%! Відтепер підприємці, чиї виробничі потужності зареєстровані та розміщені в місті Києві та які підпадають під визначення суб’єктів малого або середнього підприємництва, можуть взяти кредит на суму до 250 000 євро на термін до 2 років під низький відсоток. 
Отримати доступ >>

Запрошення іноземних фахівців у Вашу компанію для надання практичної допомоги

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого:  МСП, ГО,освітні, соціальні установи, держструктури
Рівень доступу:  Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Програма дає змогу залучити у компанію іноземного професіонала «на пенсії», який на волонтерських засадах допомагатиме Вам у розвитку Вашого бізнесу (побудова стратегії, маркетинг, бізнес-моделі, процеси, якість, персонал, тощо). Видатки на переліт, оформлення документів, страхування та більшість інших видатків покриваються.

Отримати доступ >>

Cтажування українських підприємців/топ-менеджерів у Німеччині

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Підприємства, що мають намір встановлювати та поглиблювати коопераційні зв'язки з німецьким бізнесом
Рівень доступу:  Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Українським менеджерам та підприємцям пропонується одномісячне стажування у Німеччині для набуття управлінських навичок, встановлення прямих контактів з німецькими компаніями, ознайомлення з німецьким обладнанням і технологіями. Перебування в Німеччині повністю фінансується Німецькою стороною.
Отримати доступ >>

Доступ до міжнародних ринків, бізнес-стажування, гранти для малого та середнього бізнесу

Донор: Європейський Союз
Час дії: 2014-2020 рр.
Регіон: Країни ЄС, а також асоційовані країни, включаючи Україну
Для кого: Малий та середній бізнес, ГО, бізнес-асоціації, профспілки, кластери, агентства регіонального розвитку, освітні заклади, органи державної влади.
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Програма надає підприємцям можливість доступу до інформаційних порталів, що сприяють виходу компанії на міжнародні ринки. Окрім того, підприємства на рівні з іншими організаціями можуть подаватися на грантові проекти 25-ти підпрограм за різноманітними напрямками (архітектура, туризм, промисловість тощо).
Отримати доступ >>

Консультації українських науковців з технічних питань

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Малий та середній бізнес
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Підприємці мають можливість залучити українських науковців для допомоги у вирішенні технічних завдань компанії. Консультації можуть бути різного характеру та стосуватися різних галузей (наприклад, допомога в очищенні води для автомийки тощо)
Отримати доступ >>

Гранти, позики та послуги на високоефективне та чисте виробництво

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Виробничі та комунальні підприємства
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Базовий», пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Організація допомагає підприємствам скоротити споживання ресурсів без скорочення обсягів виробництва, знизити витрати на екологічний податок, отримати кредити або гранти на модернізацію виробництва, підвищити кваліфікацію інженерно-технічного персоналу та зробити бізнес сталим за будь-яких економічних умов. Послуги частково компенсуються за рахунок міжнародного проекту.
Отримати доступ >>

Гранти для малого і середнього бізнесу для впровадження інноваційних ідей

Донор: Європейський Союз
Час дії: 2014-2020 рр.
Регіон: Країни ЄС, а також асоційовані країни, включаючи Україну
Для кого: Високо інноваційні МСП, які шукають спосіб втілити інноваційні ідеї
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Компанії, які мають інноваційні ідеї і початковий бізнес-план, мають можливість отримати грантові кошти для перевірки життєздатності концепції, а також для приведення ідеї до інвестиційної готовності і зрілості для виходу на ринок. Вам можуть сприяти отриманням доступу до державного та приватного ризикового капіталу та іншою підтримкою по проекту.
Отримати доступ >>

Стажування українських підприємців та менеджерів у США

Донор: Міністерство Торгівлі США
Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Менеджери середньої та вищої ланки, вчені та інженери
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Українським менеджерам середньої та вищої ланки, технічним фахівцям пропонується стажування у США для набуття необхідних навичок, встановлення прямих контактів з американськими компаніями. Більшість витрат на стажування фінансуються Американським урядом.
Отримати доступ >>

Стипендія на професійні курси в Ізраїлі

Час дії: Діє постійно
Регіон: Україна
Для кого: Представники підприємств, держслужбовці, науковці
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть Програма дає можливість представникам підприємств взяти участь у конкурсі на отримання відшкодування витрат на участь у професійних курсах різних тематик. Курси проводяться на території Ізраїлю або в Україні як англійською, так і російською мовами та тривають максимум до 2-х тижнів.
Отримати доступ >>


ГРАНТ НА ЕКСПОРТ  СВІЖИХ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ В КАНАДУ

Час дії: Постійно
Регіон: Україна
Для кого: Виробники свіжих овочів і фруктів
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Можливість для виробників, які орієнтовані на зовнішньоекономічну діяльність, експортувати свіжі овочі та фрукти в Канаду.
Отримати доступ >>

Грант на консультаційні послуги для малого бізнесу

Час дії: Постійно
Регіон: Україна
Для кого: Малий бізнес
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Можливість покриття до 50% та/або до €10 000 видатків на консультаційні послуги для малого бізнесу (стратегія, маркетинг, організаційний дизайн, ІТ, інженерні рішення, управління якістю, енергоефективність, облік та фінансова звітність)
Отримати доступ >>

ПРОГРАМА ІННОВАЦІЙНИХ ВАУЧЕРІВ (КЛІМАТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ)

Термін реалізації проекту: 2017-2018 рр.
Регіон: Україна
Час дії: Програма діє на постійній основі
Для кого: Приватні українські компанії, які втілюють проекти, що скорочують шкідливий вплив на клімат або розробляють відповідні технології. Такі компанії повинні працювати щонайменше 2 роки. Скористатись програмою може стартап, малий та середній бізнес, корпорація.
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Інноваційні ваучери – можливість для українських компаній отримати безповоротне фінансування на проекти, пов’язані із скороченням споживання енергії та ресурсоємності виробництва, зменшенням викидів парникових газів. 
Отримати доступ >>

IQ ENERGY ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Регіон: Україна
Час дії:  Постійно
Для кого: Без обмежень
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Програма сприяння удосконалення сфери енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів енергоефективності.
Отримати доступ >>

Можливість для консалтингового бізнесу

Час дії: Постійно
Регіон: Україна
Для кого: Консалтинговий бізнес (стратегія, маркетинг, організація, ІТ, інженерні рішення, управління якістю, енергоефективність, облік та фінансова звітність)
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Банк сертифікує консультантів / консалтинговий бізнес та рекомендує їм клієнтів, покриваючи при цьому до 70% та до €10 000 видатків клієнта. В рамках проекту Ви можете стати сертифікованим підрядником і Ваші клієнти отримуватимуть відшкодування витрат на Ваші послуги.)
Отримати доступ >>

СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО. ПІДТРИМКА МАЛОГО БІЗНЕСУ ШЛЯХОМ КРЕДИТУВАННЯ НА ЕКОНОМІЧНО ПРИВАБЛИВИХ УМОВАХ

Час дії: Постійно
Регіон: Україна
Для кого: Юридичні особи, зареєстровані відповідно до чинного законодавства України та класифіковані як «соціальне підприємство»
Рівен доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Видача кредитів соціально відповідальним підприємствам на економічно привабливих умовах. 
Отримати доступ >>

ПОСТАВТЕ ЗАПИТАННЯ БІЗНЕС-ЕКСПЕРТОВІ

Час дії: Постійно
Регіон: Україна
Для кого: Без обмежень
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Кожен може проконсультуватися з  експертом-практиком щодо актуальних проблематик стратегії та маркетингу малого бізнесу.
Отримати доступ >>

ВІДШКОДУВАННЯ ВІДСОТКОВОЇ СТАВКИ КРЕДИТУ ДЛЯ ПЕВНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗА РАХУНОК СПРИЯННЯ ОДА

Термін проведення програми: 2017-2020 рр.
Регіон: Львів
Для кого: Представники малого та середнього бізнесу
Рівень доступу: Учасник Клубу: пакет «Комфорт», пакет «Преміум»
Суть: Програма спрямована на промоцію інвестиційного потенціалу регіону, підтримку малого підприємництва, а також інституційну, наукову, аналітичну підтримку регіонального та інноваційного розвитку.
Отримати доступ >>