Реєстрація на бізнес-можливість
Освітня програма для МСП Export Academy 2023
Суть: Export Academy 2023 — довгострокова практична освітня програма для українських МСП, які розпочинають експортну діяльність або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки. Учасники, які відвідали не менше, ніж 75% онлайн-заходів (воркшопи, фідбек-сесії), виконали всі 7 домашніх завдань та успішно презентували розроблений ними експортний план, отримають Сертифікат міжнародного зразка від Visionest Institute (Естонія). |
ДАНА ІНФОРМАЦІЯ ДОСТУПНА ДЛЯ ПЕРСОН ІЗ НАСТУПНИМИ СТАТУСАМИ:
Пакет | Доступ до можливості |
---|---|
Відвідувач / Користувач | дозволено |
Учасник Клубу | дозволено |
Ваш поточний статус – ВІДВІДУВАЧ (незалогінений).