Львівських підприємців вчитимуть ефективно управляти проектами та процесами

Опубліковано: 16-01-2017 по Ірина Павлюк

Львівських підприємців вчитимуть ефективно управляти проектами та процесами


Львівських підприємців вчитимуть ефективно управляти проектами та процесами

З 24 до 26 лютого у Львові відбудеться модуль «Управління проектами з підвищення ефективності операційної діяльності» програми МВА. Навчання проводитиме експерт з процесного менеджменту Роман Грицьків. Захід організовує перша для малого бізнесу Громадська Школа Бізнесу.  

Бізнес складається із пов’язаних між собою дій та процесів. Часто в ході роботи керівник помічає, що незважаючи на постійну зайнятість, результати не завжди вдається виконати. Це стається тому, що не оптимізовані бізнес-процеси, – зазначає Роман Грицьків.

«Для того, щоб стати успішними в реальних умовах, бізнес-повинен звернути увагу на    три речі, які стосуються бізнес-процесів: 1) якість продукту; 2) інновації процесів та послуг; 3) автоматизація бізнес-процесів, – з інтерв’ю Романа Грицьків. – Щодо процесів, то їх треба описувати дуже детально. Якнайдетальніше. Найбільші труднощі і проблеми заховані в найменших деталях. У результаті, впровадження опису та оптимізації процесів здатне дати результат 20% оптимізації витрат».

Під час модуля експерт надасть теоретичні відомості про процесне управління, втім більшість часу присвятить практиці моделювання та аналізу бізнес-процесів. Зокрема, на прикладі досвіду реальних бізнесів учасники проаналізують результати процесного управління, дізнаються про опис процесу AS IS та оптимізованого процесу TO BE. Окрім того, Роман Грицьків розповість про розробку КРІ та визначення ризиків бізнес-процесів, їхні цінності для клієнтів та трансформацію з допомогою інновацій та цифрових технологій.

Деталі та реєстрація: за посиланням

Нагадаємо, з 1 лютого у Громадській Школі Бізнесу змінюються умови навчаня. Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію з експертом Школи та встигнути зареєструватися на програми бізнес-школи за попередніми умовами, телефонуйте: +38 (096) 881 62 70.

Заявка на консультацію: за посиланням

Довідка: Громадська Школа Бізнесу – перша в Україні бізнес-школа для керівників та власників малого бізнесу, що допомагає здобувати професійні управлінські навики та створювати успішні стратегії розвитку бізнесу. 

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus