Типові помилки у продажах

Опубліковано: 01-02-2017 по Ірина Павлюк

ТИПОВІ ПОМИЛКИ У ПРОДАЖАХ

Світ старий, і вже давно всім відомо, як досягнути успіху та розкрити власний потенціал. Основні поняття та визначення практично не змінюються, а ось підходи та переконання слід змінювати кожного дня. Особливо, якщо це стосується бізнесу і, зокрема, комунікації з клієнтами. Клуб Ділових Людей запрошує підприємців Івано-Франківська у форматі дискусії зрозуміти основні помилки та стереотипи продажів. Тренінг-практикум, який проводитиме експерт з продажів Ігор Солодяк, відбудеться 18 лютого 2017 року у готелі «Станіславів» (Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7).

Ігор Солодяк каже, що підприємцям, перш за все, слід поставити собі кілька питань: наскільки часто ми аналізуємо свої дії у продажах? які основні складові ефективного продажу? на якому етапі допускаємо помилки? За його словами, після такого аналізу та обговорення, учасники змінять неефективні методи та зрозуміють ключові елементи успішного продажу.

У плані заходу:

  • три складові ефективного експерта з продажу;
  • головний фокус у роботі з клієнтами;
  • основні помилки та стереотипи при підготовці і здійсненні продажу;
  • найважливіші етапи результативного продажу.

Захід проводитиме Ігор Солодяк, у якого 7 років досвіду у сфері телемаркетингу та телепродажів. З них – 1 700 днів роботи бізнес-тренером, більше 400 проведених майстер-класів для понад 4 000 учасників, 11 тренінгових програм.

Для учасників Клубу Ділових Людей вартість заходу складає 200 IQs (внутрішня валюта), для всіх інших – 450 гривень.  Для акредитованих представників ЗМІ – вхід вільний за умовою попередньої реєстрації.

Деталі заходу: https://goo.gl/6z0WEc

Контакти для акредитації журналістів: +38 (097) 289 87 89 (Ірина).

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus