"IQ energy" програма підтримки заходів з енергоефективності

Опубліковано: 11-04-2017 по Іртаєва Юлія

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Пропонуємо Вашій увазі програму "IQ energy". Ії метою є підвищення енергоефективності житлового сектору України.
В рамках цієї програми відбувається співпраця з фінансовими установами в Україні, які надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності. 

Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.
В залежності від кількості обраних заходів енергоефективності, інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 15% або 20% від суми інвестицій для фізичних осіб. 

Позичальники за програмою IQ energy мають право отримати гранти IQ energy як винагороду за успішну реалізацію енергоефективних проектів, які відповідають правилам гранту. Позичальник сам обирає, як використати кошти гранту, можливо, на погашення кредиту за програмою IQ energy.

Сума гранту розраховується на основі вартості інвестицій в енергоефективний проект, який підтримується кредитом, для придбання матеріалів і обладнання з «Каталогу технологій». Вартість інвестицій враховує придбання матеріалів і обладнання, а також їх монтаж. 

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРОГРАМОЮ

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus