ГО «Молоді лідери України» проведуть для молоді бізнес-симуляцію

Опубліковано: 16-01-2017 по Ірина Павлюк

ГО «Молоді лідери України» проведуть для молоді бізнес-симуляцію

ГО «Молоді лідери України» проведуть для молоді бізнес-симуляцію

27-29 січня у м. Брюховичі (вул. Потічок, 6) відбуватиметься бізнес-симуляція «Next Level», з допомогою якої молоді лідери отримають та розвинуть первинні навики і компетенції управління компанією. Експерти заходу – CEO Клубу Ділових Людей та Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков і експерт з бізнес-комунікацій, Голова оргкомітету міжнародного турніру Lviv Open Михайло Ткач. Організатори бізнес-симуляції – ГО «Молоді лідери України».

Бізнес-симуляція – це інтерактивна модель економічної системи, яка за своїми внутрішніми умовами максимально наближена до відповідної реальної економічної одиниці: підрозділу чи усього підприємства. Метод симуляції допоможе учасникам відчути справжній «дух підприємництва», – обіцяють організатори.

«Захід організований для того, щоб навчити учасників будувати стратегію, вирішувати тактичні та операційні завдання, – каже керівник ГО «Молоді лідери України» Наталя Панчишин. – Гадаємо, такі знання дуже важливі для молодих лідерів, які вже завтра керуватимуть країною, прийматимуть соціально-важливі рішення та впливатимуть на рівень економіки країни».

До участі в заході запрошують молодь від 16 до 19 років. Інші умови та деталі: за посиланням

Нагадаємо, нещодавно ГО «Молоді лідери України» (проект Клубу Ділових Людей) змінили правила вступу. Відтепер організаційний внесок зменшується з 800 до 300 гривень, а серед основних умов – вік від 14 до 19 років, активна життєва позиція, підтримка Етичного кодексу молодого лідера та бажання будувати кар’єру і створювати власний бізнес.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus