Всі події

Львів:

Львів: "BC Group" #6

Дата: вт, 27.09.2016 Час: 15:45 – 18:00 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Івано-Франківськ:

Івано-Франківськ: "BC Group #2"

Дата: вт, 27.09.2016 Час: 18:00 – 20:00 Місто: Івано - Франківськ

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Тернопіль:

Тернопіль: "BC Group #2. Тернопіль"

Дата: вт, 27.09.2016 Час: 18:00 – 20:00 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Львів: майстер - клас

Львів: майстер - клас "Системне бізнес - моделювання" (Сергій Кушнір)

Дата: ср, 28.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Системне бізнес - моделювання - потужний, інноваційний, антикризовий інструмент вирішення задач будь - якого рівня складності. Це системне моделювання може бути застосоване до організацій, бізнесу, ринків, країн. Метод нового часу для тих, хто готовий до інформації «вищого порядку». По суті, мова йде про відкриття коду доступу до вирішення будь - яких завдань через розшифровку їхнього змісту, суті і джерела виникнення. Ви отримаєте доступ до інформації, яка повністю змінить Ваш погляд і підходи до побудови, а також оптимізації бізнесу.

Тернопіль: бізнес - сніданок

Тернопіль: бізнес - сніданок "Тайм-менеджмент керівника та секрети делегування"

Дата: ср, 28.09.2016 Час: 09:30 - 12:00 Місто: Тернопіль

Метою бізнес - сніданку є навчитися управляти своїм часом за допомогою простої і практичною технології планування, що дозволить ефективно організувати роботу, навести порядок в справах, гарантовано отримувати потрібні результати, досягати цілей і знайти час для себе, сім'ї і нових проектів.

Івано - Франківськ: тренінг

Івано - Франківськ: тренінг "Готові сайти: чи варто видумувати велосипед?" (Олександр Дем'янюк)

Дата: ср, 28.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

У світі сайт став невід'ємною частиною іміджу. Для когось сайт необхідний для залучення покупців і реалізації своєї продукції або послуг, а іншим для заробітку. Існує кілька варіантів придбання сайтів. Наприклад, можна замовити розробку сайтів з нуля у професіоналів в дизайн студії або у фрілансерів, але тут є не тільки плюси, а й мінуси ... Але існує більш простий і зручний спосіб - це купівля готового сайту. Якщо звернеться до пошукових систем, то найбільш актуальні запитом є: «де купити сайт». Такий спосіб користується великою популярністю, але також як і попередній має свої як переваги, так і недоліки. На заході ми спробуємо з'ясувати який варіант є найбільш оптимальним саме для вашого бізнесу.

Бізнес-інтенсив

Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: вт, 04.10.2016 Час: 9:30 - 17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Львів: семінар

Львів: семінар "Нестандартні інструменти маркетингу: від організації заходів до соціальних ініціатив" (Марія Письменна)

Дата: ср, 05.10.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто:

Сьогодні інтернет рясніє інформацією про маркетинг в соціальних мережах, таргетовану рекламу та SEO-просування. Часом навіть здається, що в світі маркетингу не працює нічого, окрім вищеназваних методів і однозначно власнику компанії потрібно платити, щоб про його продукт дізналось більше людей. Чи насправді це так? Спікер пропонує трішки покреативити та поділиться власним досвідом, що ще та як саме працює для реклами компанії, як з ціллю збільшення продажів, так і з ціллю рекрутингу.

Київ: практичний майстер - клас

Київ: практичний майстер - клас "Як змусити свій сайт продавати в 5 разів більше?" (Андрій Стрельцов)

Дата: ср, 05.10.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Маючи бажання продавати товари або послуги через інтернет, підприємці звертаються до програмістів, вважаючи, що їм потрібен сайт - це ключова помилка! Ви захотіли сайт, Вам за ваші гроші його і зробили. Що просили, те і отримали ... Проте, якщо вам потрібен не сайт, а продажі, то починати потрібно не з програмування і навіть не з дизайну, а зі стратегії та детального опрацювання власником всіх бізнес процесів в компанії. Адже сайт це кульмінація вашої бізнес ідеї, де добре продумане унікальна торгова пропозиція з детально пропрацюваними конкурентними перевагами легко перетворює відвідувачів в покупців!

Тернопіль: цикл майстер - класів

Тернопіль: цикл майстер - класів "Ефективна комунікація в бізнесі" Частина І (Наталія Орищак)

Дата: ср, 05.10.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

Ділова комунікація допомагає встановлювати і розвивати партнерські і співробітницької відносини між колегами і клієнтами, підлеглими і керівниками, вона необхідна на всіх етапах розвитку будь-якої організації. Саме навички ефективної комунікації можуть забезпечити найбільший вплив людини на процес і результат всіх етапів становлення і розвитку будь-якої компанії. Навчання ділової комунікації - це перш за все чудовий спосіб отримання максимальної вигоди від комерційної діяльності.

Бізнес-інтенсив

Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: пн, 10.10.2016 Час: 9:30 - 17:30 Місто: Київ

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Львів: семінар - практикум

Львів: семінар - практикум "Влада і управління. Закони влади" (Олена Коссак)

Дата: ср, 12.10.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Інтерес до теми влади і лідерства зростає щодня. У людській сутності закладено бажання впливати на події і людей - це і є прагнення до влади. Ми всі маємо право вибору: або ти керуєш, або керують тобою. Для багатьох людей влада і лідерство є суть і сенс їхнього існування. Лідерство - то, що наповнює їх енергією, дає можливість реалізувати найсміливіші задуми, надихає тих, хто йде за ними. Характер сильного лідера може бути розвинений за допомогою ретельної навмисної практики так само, як і будь - які м'язи тіла або як здатність мозку до виконання складних логічних операцій. Це складно. Це цікаво. Це дає величезну кількість енергії і сили. Змінитися особистісно, сформувати адекватні життєві установки, оволодіти необхідними знаннями та навичками - значить зробити перші кроки до лідерства як життєвої стратегії. Наслідком цього стане здатність керувати собою, своїм життям, управляти групами людей, для чого б вони не були створені.

Київ: майстер - клас

Київ: майстер - клас "Своєчасний патентний захист або як легко може заволодіти правами на iPhone" (Наталія Павлович)

Дата: ср, 12.10.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Необхідність патентного захисту або захисту своєї інтелектуальної власності все частіше усвідомлюється українськими підприємцями і стає вже обов’язковим «must do» (треба зробити), але залишається у розділі справ: важливо/нетермінове. Але виявляється це не так. На жаль і досі існують непоодинокі випадки, коли про необхідність такого захисту згадують тільки тоді, коли запізно або треба виборювати свої права у конкурентів, звертаючись до суду із допомогою висококваліфікованих спеціалістів, витрачаючи великі кошти на сам процес. Як цього уникнути? Які ризики існують у випадку створення нового продукту та несвоєчасного його захисту? Саме про це і піде мова на нашому майстер-класі.

Івано - Франківськ: майстер - клас

Івано - Франківськ: майстер - клас "Самоцвіти: джерело успіху, сили, здоров’я, любові та краси" (Леся Поливода)

Дата: ср, 12.10.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Ще з давніх часів люди помітили, що камені і мінерали володіють своєю, особливою магією. Не дарма маги, шамани і чаклуни всіх часів і народів активно використовували магію каменів в своїх обрядах, виготовляли з мінералів різні охоронні обереги, амулети, талісмани. Кожен камінь, як і людина, індивідуальний за своїми фізичними, лікувальним та магічним властивостям. І підбір свого власного талісмана - справа відповідальна і клопітка. Даний семінар допоможе Вам почерпнути інформацію і визначитися, який з каменів підійде саме Вам як оберіг на той чи інший життєвий випадок.

Івано - Франківськ: майстер - клас

Івано - Франківськ: майстер - клас "Роль власника в розвитку бізнесу" (Руслан Бельтюков)

Дата: ср, 19.10.2016 Час: 16:00 - 18:45 Місто: Івано - Франківськ

Система управлінського контролю бізнесу, як правило, включає в себе ряд обов'язкових елементів і тих, які власник може включити в систему «під себе». Дотримання яких правил допомагає уникнути перетинання функції контролю і управління, та яка саме роль власника у розвитку бізнесу, дізнаємось на майстер - класі.

Львів: бізнес - гра

Львів: бізнес - гра "Cashflow" (Микола Наливайко)

Дата: пт, 21.10.2016 Час: 16:00 - 20:00 Місто: Львів

Метою бізнес-гри є - на навчальній моделі набути навички інвестування, ведення переговорів, прийняття рішень, взаємодії з партнерами, залучення грошей і розвитку своїх фінансових можливостей.

Київ: семінар

Київ: семінар "Основні закони ділового листування" (Жанетт Падалка)

Дата: ср, 26.10.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

На заході буде розглянуто головний ключовий фактор ділового листування, що впливає на весь хід подій і результат. Проведемо практику, щоб відчути на собі, як це працює.

Модуль MBA «ОРГАНІЗАЦІЙНА ПОВЕДІНКА»

Модуль MBA «ОРГАНІЗАЦІЙНА ПОВЕДІНКА»

Дата: пт, 28.10.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію у сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Дата: чт, 03.11.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Ексклюзивна консультаційна програма зі стратегії та маркетингу бізнесу

Модуль MBA «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ  МЕНЕДЖМЕНТ»

Модуль MBA «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Дата: пт, 18.11.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію у сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Львів: бізнес - гра

Львів: бізнес - гра "Cashflow" (Микола Наливайко)

Дата: пт, 18.11.2016 Час: 16:00 - 20:00 Місто: Львів

Метою бізнес-гри є - на навчальній моделі набути навички інвестування, ведення переговорів, прийняття рішень, взаємодії з партнерами, залучення грошей і розвитку своїх фінансових можливостей.

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Дата: чт, 22.12.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію у сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Меморандум «Про етику й партнерство  бізнесу, влади і громадськості»

Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

Дата: сб, 31.12.2016 Час: Місто: УКРАЇНА

Запрошуємо долучитись до Меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus