Всі події

Луцьк: інтенсив

Луцьк: інтенсив "Ефективне управління бізнес - проектами та бізнес - процесами" (Роман Грицьків)

Дата: сб, 10.12.2016 Час: 9:30 - 18:00 Місто: Луцьк

Бізнес складається із пов’язаних між собою дій і процесів. Часто в ході роботи керівник помічає, що часу витрачено багато, цілий день всі щось робили, а в кінцевому результаті поставлені завдання не виконані. Все що ми отримали, втрати часу та прибутку. Виникає питання чому так сталось і що потрібно зробити, щоб подібних ситуацій не виникало? Відповідь проста - оптимізувати бізнес-процеси. А як саме це зробити, дізнаємось на інтенсиві.

Івано - Франківськ: інтенсив

Івано - Франківськ: інтенсив "Мотивація як важіль продуктивності команди" (Ігор Солодов)

Дата: сб, 10.12.2016 Час: 9:30 - 17:30 Місто: Івано - Франківськ

Мотивація. Майже на кожній конференції по менеджменту, в кожній книжці по управлінню командою є таке питання. Про це написали все та скрізь, про це говорять всі та скрізь. Зняті фільми, надруковані статі в журналах, проводяться семінари. А проблема так само актуальна. Може потрібне інше бачення? Як так відбувається, що ми беремо тих, хто хоче працювати, а через деякий час думаємо, як їх спонукати до кращої праці? Як так відбувається, що іноді самим не хочеться нічого робити? Що робити, якщо люди кажучи, що їх буде мотивувати одне, роблять інше? На нашій зустрічі ми поговоримо про ситуації, коли все ясно, що робити, результат повинен бути на 100%, а його нема.

Львів:

Львів: "BC Group" #5

Дата: пн, 12.12.2016 Час: 15:45 – 19:00 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Львів:

Львів: "BC Group" #3

Дата: вт, 13.12.2016 Час: 18:15 – 20:30 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Львів: інтенсив

Львів: інтенсив "Все що Ви хотіли знати про продаж або як продати чашку кави за 100$" (Максим Роганін)

Дата: ср, 14.12.2016 Час: 14:30 - 20:00 Місто: Львів

Зараз маркетингу навчають в тисячі шкіл, починаючи від дуже іменитих до зовсім нікому не відомих. Зараз слово маркетинг перетворилося в "попсове" слово в яке хтось вірить, але більшість вважає, що він просто викачує гроші і завжди вписується в чисто видаткову частину бізнесу, яка як ми бачимо останні кілька років, у малого бізнесу скорочується просто не по днях, а по годинах. Своїм виступом експерт залучить представників середнього і малого бізнесу до розуміння, що маркетинг це не новомодне слово, а досить практична, яка повинна використовуватися щодня, і саме маркетингова активність повинна забезпечувати продажі як такі. Основний акцент протягом інтенсиву буде зроблено на діалог і практичні завдання, з тією метою, щоб вийшовши з аудиторії люди зрозуміли, що маркетинг це не просто американське слово, а практично- використовуваний інструментарій для руху бізнесу.

Київ: ПАРТНЕРСЬКА БІЗНЕС-ГРУПА

Київ: ПАРТНЕРСЬКА БІЗНЕС-ГРУПА

Дата: чт, 15.12.2016 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Київ: передноворічний Network After Work

Київ: передноворічний Network After Work

Дата: сб, 17.12.2016 Час: 18:00 - 22:00 Місто: Київ

Сподіваємось, відпочинок із Клубом Ділових Людей стане доброю традицією і приноситиме не лише задоволення для Вас, а й користь для Вашого бізнесу.

Бізнес-інтенсив

Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: вт, 20.12.2016 Час: 9:30 - 17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Тернопіль: АДВОКАЦІЯ ПРОЦЕДУР РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ У М. ТЕРНОПІЛЬ

Тернопіль: АДВОКАЦІЯ ПРОЦЕДУР РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ У М. ТЕРНОПІЛЬ

Дата: вт, 20.12.2016 Час: 9:30 - 16:00 Місто: Тернопіль

Проблема легалізації вивісок, фасадів є доволі актуальним питанням для сучасного бізнесу. Існують механізми подолання регуляторних бар’єрів. На тренінгу по адвокації та лобіюванню, провідні українські експерти навчать захищати свої інтереси у сфері використання зовнішньої реклами. Ми детально розглянемо українське законодавство, підзаконні акти місцевого самоврядування, а також навчимось організовувати адвокаційні кампанії та захист інтересів. В другій половині тренінгу, ми обговоримо позитивний досвід у інших регіонах України, обговоримо пропозиції змін деяких процедур. Захід відбувається за організаційної підтримки ГО Клуб Ділових Людей.

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Дата: чт, 22.12.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію у сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Київ: інтенсив

Київ: інтенсив "Як зробити керівника ефективним і як найняти ефективного керівника" (Тетяна Ковальчук)

Дата: чт, 22.12.2016 Час: 9:30 - 18:00 Місто: Київ

Успіх з сучасному бізнесі обумовлюється досить великою кількістю чинників. І одним з головних складових комерційного успіху підприємства є команда, яка здатна ефективно і оперативно виконувати поставлені цілі і завдання. Створення ефективної команди можливе лише за умови ефективного керівника. Як побудувати ефективну команду та як ефективно нею управляти? Гранично точної відповіді на це питання не існує. Тут потрібен комплексний підхід, який дозволить розглянути питання під різними кутами зору. Давайте спробуємо поетапно розглянути весь процес будівництва ефективної бізнес-команди.

Луцьк: бізнес - сніданок

Луцьк: бізнес - сніданок "Стратегічне планування"(Руслан Бельтюков)

Дата: пт, 23.12.2016 Час: 11:00 – 13:30 Місто: Луцьк

Всі ми щиро віримо в те, що новий рік - нове життя. Кожному підприємцю хочеться, щоб він прокинувся 1 січня і сталось чудо, в компанії зникли всі проблеми: всі процеси налагоджені, працівники з радістю досягають поставлених цілей, від клієнтів не має відбою, прибутки зросли в 20 разів. Мрії чи реальність? Песиміст скаже – це неможливо, оптиміст скаже, що не має нічого неможливого, а реаліст скаже – все реально, якщо правильно спланувати свої дії. Запрошуємо Вас на бізнес-сніданок для обговорення всіх тонкощів і особливостей стратегічного планування.

Меморандум «Про етику й партнерство  бізнесу, влади і громадськості»

Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

Дата: сб, 31.12.2016 Час: Місто: УКРАЇНА

Запрошуємо долучитись до Меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Дата: вт, 24.01.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Ексклюзивна консультаційна програма зі стратегії та маркетингу бізнесу

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Дата: чт, 02.02.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Київ

Ексклюзивна консультаційна програма зі стратегії та маркетингу бізнесу

Модуль MBA «ПРОЦЕСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Модуль MBA «ПРОЦЕСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Дата: пт, 24.02.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми навчити власників та керівників підприємств описувати бізнес-процеси, передати їм знання про процесне управління, ознайомитися із порядком та правилами сертифікації компаній на міжнародних ринках.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus