Всі події

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Успішне мислення у бізнесі. Теорія обмежень систем (ТОС)" (Сергій Гвоздьов)

Дата: сб, 27.05.2017 Час: 09:00-17:00 Місто: Івано - Франківськ

Даний тренінг - це прекрасна можливість ознайомитись із ключовими принципами ТОС , перевагами та недоліками застосування методології. Нагода поставити питання з управління потоками на базі ТОС, Lean, Toyota Production System провідному експерту галузі, розглянути проблематику на прикладі власних кейсів.

Київ: майстер-клас

Київ: майстер-клас "Як зробити успішний лендінг" (Антон Золотарьов)

Дата: ср, 31.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Київ

Ключове в лендінгу - це зрозуміла пропозиція для Вашого клієнта. Саме тому лендінг ідеально підходить для продажу продукту, який вже знайомий споживачу. Основні складові лендігну за моделлю AIDA: зображення та заголовок, які привертають увагу Вашого клієнта; чіткий заклик до дії; зрозуміла цінність Вашої пропозиції; відповіді на питання Ваших клієнтів. Використовуйте зображення, короткі тексти. Розповідайте Вашому клієнту історію, немов другу під час бесіди. Про це та багато іншого поговоримо на даному майстер-класі.

Львів: майстер-клас

Львів: майстер-клас "Збільшення продажів за допомогою e-mail marketing" (Світлана Насирова)

Дата: ср, 31.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Що таке email-маркетинг і як це працює в глобальній картині бізнесу? На майстер-класі Ви дізнаєтеся як «достукатися» до Клієнта за допомогою розсилок, як продати товар через електронного листа, а головне, як зробити так, щоб e-mail повідомлення прочитали від заголовка до кінця.

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Інтегровані комунікації з клієнтами: практичні переваги IP-телефонії та CRM" (Олеся Демченко)

Дата: ср, 31.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Івано - Франківськ

Хочете побудувати бізнес, який буде приносити прибуток сьогодні, завтра і через 10 років? Ми дамо докладну інструкцію і розповімо про найважливіші складові сучасного бізнесу.

Тернопіль: бізнес-сніданок

Тернопіль: бізнес-сніданок "Продажі: online vs offline"

Дата: ср, 31.05.2017 Час: 10:00-12:00 Місто: Тернопіль

У 2017 більше немає значення де фізично знаходиться магазин. Завдяки службам доставки та Інтернету відстань стирається, і от Ви вже знаходите себе у ситуації коли Вашою потенційною цільовою аудиторією є не лише країна, але й весь світ. Або ж навпаки. Фізичне розташування має ключове значення для успіху. Можливість потримати товар в руках, чи покластись на думку фахівця, з яким спілкуєшся віч на віч, викликає набагато більшу довіру у клієнта. Якому виду продажів надати перевагу, щоб не опинитись позаду конкурентів? Який з них комфортний для Вашого бізнесу? Чи можливо поєднувати обидва? Це лише невелика кількість питань, які ми обговоримо підчас дискусії за горнятком запашної кави.

Рівне: рецепти успіху

Рівне: рецепти успіху "Проекти нереальні, тільки якщо Ти про це знаєш" (Віталій Бєлєнький)

Дата: чт, 01.06.2017 Час: 18:00-21:00 Місто: Рівне

Віталій Бєлєнький, засновник інтернет-магазину меблів «Dybok.ua», спеціально для учасників Клубу Ділових Людей, готовий поділитись секретами становлення. Він знає, що нереальних проектів не буває.

Львів: Бізнес-інтенсив

Львів: Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: вт, 06.06.2017 Час: 09:30-17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

ПРОЕКТ EU4Business: тренінг

ПРОЕКТ EU4Business: тренінг "МАРКЕТИНГ І ПРОДАЖІ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ" (Володимир Чернявський)

Дата: вт, 06.06.2017 Час: 8:30-18:00 Місто: Івано - Франківськ

Серія тренінгів «Розвивайте свій консалтинговий бізнес», розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку – це набір навчальних курсів, які передбачають оволодіння найважливішими навичками та ознайомлення з ресурсами і методами для ефективної та результативної консалтингової діяльності, а також для ведення успішного консалтингового бізнесу.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Репутація як інструмент для збільшення прибутку" (Світлана Любченко)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Київ

Хороша репутація та імідж надають компанії безліч переваг, серед яких можливість вибору клієнтів, преміальність цін, а також спрощення процесу виходу на нові ринки. Та чи можливо побудувати хорошу репутацію без PR відділу? Як самостійно займатись піаром не витрачаючи бюджету Ви дізнаєтесь під час даного тренінгу.

Луцьк: тренінг

Луцьк: тренінг "КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА. ТРЕНДИ 2017" (Іванна Оласюк)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Луцьк

Що таке контекстна реклама? Як вона може бути корисна Вашому бізнесу? Якими сервісами варто користуватись, а яких, навпаки, уникати? Та навіть більше! Уже маєте готовий акаунт, але не впевнені, що все правильно? Надсилайте до 30 травня і ми проаналізуємо на заході!

Рівне: семінар

Рівне: семінар "Маркетинг від 0 до 1. З чого почати, а чого взагалі не робити" (Артем Наавгуст)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 17:00 – 20:00 Місто: Рівне

Сьогодні маркетинг необхідна частина будь-якого успішного бізнесу. Та з чого ж почати? Як зрозуміти свою ключову аудиторію? Як підібрати методи, які спрацюють Вам на плюс? Та, головне, навіщо?

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг ""TIME MENEGEMENT. ЯК ОБРАТИ СВОЮ СИСТЕМУ ПЛАНУВАННЯ?"" (Любомир Ходак)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Івано - Франківськ

Ви вже давно цікавитесь, як же ж ефективно оптимізувати свій час? Та в морі різноманітних підходів не можете знайти своєї тихої гавані? На цьому заході Ви отримаєте поради практика як системно оцінити різні методики, та шукати ту, яка підходить саме Вам.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Як отримати результат у вашому проекті вже завтра" (Олексій Адамів)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Коротко про головне. Як проаналізувати бізнес? Як знайти слабкі місця? Як підібрати систему ефективних саме для Вашого бізнесу дій, щоб отримати реальний результат вже завтра?

Львів: бізнес-майстерня

Львів: бізнес-майстерня "Як розробити продукт, який сам себе продає" (Руслан Бельтюков)

Дата: пт, 09.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Вміння правильно продавати продукт – це майстерність, а вміння створити продукт, котрий сам себе продає, – це мистецтво. Запрошуємо розглянути методику розробки продукту, який Клієнт купуватиме без агресивних продажів.

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Inbound-методологія в маркетингу та продажах або "Як зробити так, щоб клієнти самі Вас шукали?" (Анатолій Денис)

Дата: ср, 14.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Тернопіль

На цьому заході Ви познайомитесь з сучасними підходами в е-маркетингу та онлайн продажах, inbound методологією та її інструментами. Зрозумієте як це може працювати у Вашій компанії, збільшуючи ефективність Вашого маркетингу та продажів. Також, отримаєте практичні поради з впровадження inbound методології. Дізнаєтесь як зробити якомога менше помилок з точки зору власника.

Харків: закрита бізнес-зустріч «Малий бізнес – велика гра»

Харків: закрита бізнес-зустріч «Малий бізнес – велика гра»

Дата: чт, 15.06.2017 Час: 15:30-19:30 Місто: Харків

Малий бізнес – основа успішного розвитку країни. Об’єднаний та сильний малий бізнес – запорука добробуту українців в кожному регіоні. Запрошуємо на закриту бізнес-зустріч «Малий бізнес – велика гра», під час якої два найбільші бізнес-клуби Західної та Східної України підпишуть Меморандум про об’єднання організацій в єдину структуру для максимально ефективного представництва інтересів та розбудови малого бізнесу у Харкові та в Україні вцілому.

Школа бізнес-коучингу (Наталія Колядко)

Школа бізнес-коучингу (Наталія Колядко)

Дата: пт, 16.06.2017 Час: 10:00-19:00 Місто: Львів

Як навчити інноваційним методикам управління персоналом, підвищити Вашу результативність та Вашої команди і ввести в роботу алгоритми коучингу в організаціях, апробовані в українських та міжнародних компаніях, Ви дізнаєтеся від досвідченого тренера Наталії Колядко на Школі бізнес-коучингу.

Львів: круглий стіл

Львів: круглий стіл "Адвокація для розвитку торгівлі"

Дата: вт, 20.06.2017 Час: 16:45-19:40 Місто: Львів

Круглий стіл проводиться з метою обговорення існуючих проблем у сфері експортно-імпортної торгівлі, з якими щодня стикаються підприємці Львова та Львівської області та напрацювання механізмів їх усунення. Як результат, буде закладено фундамент для покращення комунікації між владою та місцевим бізнесом і започатковано розробку рекомендацій зі сторони підприємців, що сприятимуть оптимізації даного процесу.

BC-School: Модуль MBA УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ

BC-School: Модуль MBA УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ

Дата: пт, 23.06.2017 Час: 10:00-19:00 Місто: Львів

Мета програми навчити власників та керівників бізнесу правильно управляти людськими ресурсами відповідно до стратегічних цілей бізнесу, використовувати дієві механізми підбору і мотивації персоналу для підвищення продуктивності їх роботи

BC-School: Модуль MBA БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ (Олена Баришнікова)

BC-School: Модуль MBA БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ (Олена Баришнікова)

Дата: пт, 21.07.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Надати власникам та керівникам підприємств основних знань та навичок із забезпечення формування обсягу фінансових ресурсів, необхідних для забезпечення планової діяльності, забезпечення найбільш ефективного використання фінансових ресурсів, оптимізації грошового обігу, оптимізації витрат та забезпечення максимізації прибутку підприємства, забезпечення мінімізації рівня фінансового ризику і постійної фінансової рівноваги підприємства.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus