Всі події

Тернопіль:

Тернопіль: "BC Group #2. Тернопіль"

Дата: вт, 26.07.2016 Час: 18:00 – 20:15 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Онлайн - присутність Вашого бізнесу: як має виглядати компанія в інтернеті" (Мар'ян Хожамкулієв)

Дата: ср, 27.07.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Багато Ваших потенційних клієнтів вже давно живуть в Інтернет - просторі. Вони знайомляться, знаходять партнерів, користуються послугами, реалізують власні амбіції та шукають щастя в Інтернеті. Це новий дім, в ньому працюють власні правила та закони, виконуючи які Ви легко зможете завоювати увагу та популярність. На даному тренінгу ми спробуємо обрати стратегію присутності бізнесу в Інтернеті, а також поговоримо про те, як вона може впливати на рівень продажів.

Івано - Франківськ: тренінг

Івано - Франківськ: тренінг "KPI's або як виміряти досяжність результату" (Наталія Охмат)

Дата: ср, 27.07.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Давайте порівняємо політ літака із веденням бізнесу та управління компанією. Очевидно, KPI’s можна порівняти з показниками приладів панелі управління літака, які використовують капітани і команди, щоб підняти або втримати літак у повітрі. Значення показників дозволяють команді приймати рішення про наступний крок. Так само відбувається і в компаніях: KPI’s - найважливіший інструмент, який використовують менеджери для розуміння стану справ компанії. Правильний набір ключових показників ефективності робить зрозумілими основні аспекти продуктивності і виділяє те, що потребує уваги. Без правильного набору KPI менеджери «літають» інтуїтивно.

Івано-Франківськ:

Івано-Франківськ: "BC Group #1"

Дата: чт, 28.07.2016 Час: 16:00 – 19:00 Місто: Івано - Франківськ

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Тернопіль:

Тернопіль: "BC Group #1. Тернопіль"

Дата: чт, 28.07.2016 Час: 18:00 – 20:15 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Львів:

Львів: "BC Group" #5

Дата: пн, 01.08.2016 Час: 18:15 - 20:15 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Львів:

Львів: "BC Group" #1

Дата: вт, 02.08.2016 Час: 15:45 – 18:00 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Молоді Лідери України: BigGame4TEENs`16 (літній молодіжний табір)

Молоді Лідери України: BigGame4TEENs`16 (літній молодіжний табір)

Дата: ср, 03.08.2016 Час: Місто: Львівської обл.

Протягом 10 днів на молодь чекають ночівлі у наметах, походи в гори, купання в гірській річці, веселі ігри, квести, дискотеки під відкритим небом, щовечора музична ватра в колі друзів, курси виживання, нічна програма та багато іншого!

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Стратегічне управління проектами" (Роман Сенів)

Дата: ср, 03.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Типово проджект менеджер намагається зробити все можливе, для того, аби задовольнити клієнта в умовах стандартних проектних обмежень. Однак, роботодавця в першу чергу цікавить, що саме цей проектний менеджер, управляючи проектом, робить для компанії. Чи кожен зроблений проект є насправді кроком вперед на шляху компанії до досягнення своїх стратегічних цілей?

Івано - Франківськ: Сплав по Дністру для учасників бізнес - груп №1 і №2 (м. Івано - Франківськ)

Івано - Франківськ: Сплав по Дністру для учасників бізнес - груп №1 і №2 (м. Івано - Франківськ)

Дата: пт, 05.08.2016 Час: 18:00 Місто: Івано - Франківськ

Відновити сили після робочого тижня чи трудового року допоможе відпочинок на природі. Чим не варіант двохденний сплав по Дністеру? Тут, далеко від міського шуму і метушні, на берегах однієї з найбільших річок України, Ви зовсім скоро відчуєте потужний приплив життєвих сил і позитивного заряду енергії. Свіже повітря, чисте плесо річки, шашлички – це далеко не весь перелік принад, які чекають Вас на берегах Дністра. Мальовничі пейзажі подарують ще й неабияку душевну насолоду. Тут є все, що необхідно для відновлення організму навіть найзатятішого трудоголіка. З собою залишається прихопити веселу компанію і гарний настрій!

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Дизайн логотипу та офісу як інструменти успішного бізнесу" (Тарас Литвин)

Дата: ср, 10.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

На тренінгу кожен учасник отримає базові знання з ефективного дизайну знаків та робочого простору, що дасть змогу самостійно аналізувати офіси, фірмовий стиль, прогнозувати успіх власного бізнесу, партнерів, а також конкурентів. Адже вміння отримувати важливу інформацію із логотипів знадобиться не лише для аналізу існуючих знаків, але й для створення нових, ефективних логотипів.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Ефективна комунікація у всіх сферах життя" (Ростислав Романів)

Дата: ср, 10.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Ділова комунікація є невід'ємною частиною корпоративної культури, одним з найбільш яскравих індикаторів її стану, а також ефективним інструментом її розвитку. Ефективна комунікація, безумовно, необхідна для успішної реалізації цілей організації. Спотворені, неправильно трактовані повідомлення часто стають причиною поразок великих компаній, армій і народів. Проте багато менеджерів, підприємці та бізнесмени як і раніше думають, що комунікація має на увазі вміння давати розпорядження, сперечатися і виправдовуватися. Тоді як перш за все це активне слухання. Як жартують американці, для жителів Нью-Йорка слухати означає чекати своєї черги висловитися. Від того, наскільки вільно ми володіємо інструментами комунікації, залежить також наша здатність переконувати інших і досягати потрібного нам результату.

Львів: тренінг - практикум «Обшук, допит, затримання – що потрібно знати кожному»

Львів: тренінг - практикум «Обшук, допит, затримання – що потрібно знати кожному»

Дата: ср, 17.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Що робити, коли до Вас завітали з обшуком або тимчасовим доступом до речей і документів? Як себе поводити, коли Вас «запрошують» до відділку поліції? У яких випадках та яким чином Вас можуть затримати? Як і чи можливо повернути вилучене майно? Ми допоможемо Вам знайти відповіді на ці і багато інших запитань, для того щоб у подальшому вибудовувати послідовну та виграшну стратегію захисту, що убезпечить Вас та Ваш бізнес від втрат часу, грошей та свободи. Окрім цього, ми хочемо запропонувати Вам познайомитися із нашою новою і унікальною послугою: практикумом «Допит. Як пережити і не втратити?», що включає у себе тренінг та практичну інтерактивну гру. Ви не лише дізнаєтесь про юридичні, тактичні та психологічні нюанси поведінки під час допиту, а й багато іншого. Також Ваші навички та вміння будуть відшліфовані під час допиту, який проводитиме наш експерт, що має багаторічний досвід практичної роботи у правоохоронних органах. Це дозволить Вам найбільш реально і досконало відпрацювати безліч типових та нетипових сценаріїв та ситуацій, виробити правильну позицію та модель поведінки, відбудувати послідовну та міцну стратегію мінімізації кримінальних правових ризиків.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Фінансовий менеджмент: фундаментальні поняття і принципи" (Андрій Сисоєв)

Дата: ср, 17.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Малий бізнес володіє порівняно невеликим потенціалом фінансових ресурсів, але часто цілком достатнім для здійснення своїх стратегічних цілей. Малі підприємства та індивідуальні підприємці стикаються з актуальними для них питаннями управління фінансами: залучення капіталу, розподіл фінансових ресурсів, контроль їх використання, облік і планування фінансів і т.д. Всі ці проблеми керівникам малого бізнесу доводиться вирішувати з урахуванням розмірів бізнесу та його обмежених можливостей. У процесі навчання слухачам буде надана можливість ознайомитись із застосування методик фінансового менеджменту в рамках функціонування малих підприємств і індивідуальних підприємців. Ті, що навчаються вивчать звітність, фінансове планування, особливості управління фінансами в малому бізнесі.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "3D-мислення як технологія лідерства" (Олексій Гридковець)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Про лідерське мислення ми чуємо досить часто. Ось з екрану телевізора відомий політик доводить нам, що він володіє лідерським мисленням і здатний вивести країну з кризи. А ось роботодавець, підбираючи кадри на керівні посади, сміливо вказує у своїй вакансії, що йому потрібна людина, що неодмінно володіє лідерським мисленням. Однак, вільно апелюючи цим поняттям, мало хто може чітко пояснити, яким має бути лідерське мислення. Почнемо з того, що лідери бувають різні. У психології існує навіть розроблена типологія лідерів. Але якими б не були лідери, принципи, що визначають їх мислення, є незмінними. Якимись з них конкретний лідер може і не володіти або володіти меншою мірою. У цьому випадку йому є над чим працювати і до чого прагнути! Чи можна стати лідером, якщо відсутнє лідерське мислення? Тренінг надасть можливість учасникам розібратися в тому, що таке «3D - мислення» і як практично застосовувати його на практиці для підвищення своєї ефективності.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Ефективне ділове листування: закони, правила, помилки" (Ксенія Дітчук)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Якщо Ви хочете дізнатися, як писати переконливі, ефективні, цікаві ділові листи, як досягнути серця свого клієнта і переконати довіритися партнера – цей тренінг для Вас. Тільки конкретика та перевірена на практиці інформація для Вашого щоденного використання.

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus