Всі події

Тернопіль:

Тернопіль: "BC Group #1. Тернопіль"

Дата: чт, 25.08.2016 Час: 18:00 – 20:15 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Тернопіль: семінар

Тернопіль: семінар "Сучасні тенденції у стратегії бізнесу" (Руслан Бельтюков)

Дата: пн, 29.08.2016 Час: 14:30 - 18:00 Місто: Тернопіль

На семінарі «Сучасні тенденції у стратегії бізнесу» обговорять тренди сучасного ринку, що впливають на формування стратегії компанії, позиціонування та рекламні бюджети, питання лідерства, комунікації між власником і топ - менеджером.

Тернопіль: Ternopil Networking Event для керівників та власників бізнесу

Тернопіль: Ternopil Networking Event для керівників та власників бізнесу

Дата: вт, 30.08.2016 Час: 09:30 - 14:00 Місто: Тернопіль

На TERNOPIL NETWORKING EVENT для керівників та власників бізнесу Ви познайомитись із більш як сотнею людей за три години. Серед них Ваші майбутні клієнти, підрядники, постачальники, партнери, зрештою – надійні друзі. Ви долучитесь до бізнес - спільноти Тернополя, що об’єднує рішучих, цілеспрямованих і успішних людей.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "3D-мислення як технологія лідерства" (Олексій Гридковець)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Про лідерське мислення ми чуємо досить часто. Ось з екрану телевізора відомий політик доводить нам, що він володіє лідерським мисленням і здатний вивести країну з кризи. А ось роботодавець, підбираючи кадри на керівні посади, сміливо вказує у своїй вакансії, що йому потрібна людина, що неодмінно володіє лідерським мисленням. Однак, вільно апелюючи цим поняттям, мало хто може чітко пояснити, яким має бути лідерське мислення. Почнемо з того, що лідери бувають різні. У психології існує навіть розроблена типологія лідерів. Але якими б не були лідери, принципи, що визначають їх мислення, є незмінними. Якимись з них конкретний лідер може і не володіти або володіти меншою мірою. У цьому випадку йому є над чим працювати і до чого прагнути! Чи можна стати лідером, якщо відсутнє лідерське мислення? Тренінг надасть можливість учасникам розібратися в тому, що таке «3D - мислення» і як практично застосовувати його на практиці для підвищення своєї ефективності.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Ефективне ділове листування: закони, правила, помилки" (Ксенія Дітчук)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Якщо Ви хочете дізнатися, як писати переконливі, ефективні, цікаві ділові листи, як досягнути серця свого клієнта і переконати довіритися партнера – цей тренінг для Вас. Тільки конкретика та перевірена на практиці інформація для Вашого щоденного використання.

Івано - Франківськ: майстер-клас

Івано - Франківськ: майстер-клас "7 ключів до мотивації" (Наталія Колядко)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Немає нічого гіршого для керівника, ніж мати у своїй команді байдужий і невмотивований персонал. Якщо співробітники не хочуть виконувати свої обов'язки, то є два варіанти розвитку ситуації: створення іншої системи мотивації, при якій таке бажання з'являється, або позбавлення від таких працівників. Проблема зводиться до вирішення головного питання: як максимально ефективно застосовувати знання та навички кожного співробітника? Людина сама по собі є заручником своїх потреб, мотивів і цінностей. Вони визначають його поведінку і ставлення до виконання роботи. Розгадавши цю загадку, керівник матиме в руках потужний інструмент впливу на персонал. Що ж є основними мотиваторами для людини? Спробуємо з’ясувати на майстер-класі

Львів:

Львів: "BC Group" #5

Дата: пн, 05.09.2016 Час: 18:15 - 20:15 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Львів: тренінг-практикум

Львів: тренінг-практикум "Вся правда про аналітику в SMM" (Богдан Довжний)

Дата: ср, 07.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Аналітика при старті просування компанії в соціальних мережах може дуже багато про що розказати, особливо коли Вам потрібно дослідити свою ЦА, спланувати стратегію просування, налаштувати рекламну компанію, скласти контент план, аналіз конкурентів, аналіз контенту і звісно статистичні дані рівня захоплення аудиторією у вашій тематиці ... Часто робота в SMM починається з ідеї, великого бажання, просто створення сторінки, групи без сайту та взагалі без бюджетів. Так чи інакше, але будь-які кроки в SMM варто аналізувати, це найголовніша складова на початку старту, оскільки “лайки” та кількість підписників це не показник якості роботи. Є дуже багато факторів, які впливають на результати роботи (успішне просування в соцмережах, продажі та трафік на сайт ...). Всі ці чинники треба вміти правильно аналізувати, і найголовніше - правильно розуміти. Отже, з чого варто починати аналіз в SMM, як оцінити доцільність розміщення в тій чи іншій спільноті, як зробити орієнтовний прогноз результатів? Від чого залежать продажі в SMM? Як читати аналітику соцмереж? На що варто звертати увагу? Як звітувати про ефективність роботи в соцмережах грунтуючись на даних з аналітики? Отримати відповіді на ці запитання Ви зможете відвідавши тренінг-практикум "Вся правда про аналітику в SMM".

Бізнес-інтенсив

Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: чт, 08.09.2016 Час: 9:30 - 17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Львів: бізнес - гра

Львів: бізнес - гра "Cashflow" (Микола Наливайко)

Дата: пт, 09.09.2016 Час: 16:00 - 20:00 Місто: Львів

Метою бізнес-гри є - на навчальній моделі набути навички інвестування, ведення переговорів, прийняття рішень, взаємодії з партнерами, залучення грошей і розвитку своїх фінансових можливостей.

Київ: бізнес - сніданок

Київ: бізнес - сніданок "Точка опори як основа мотивації" (Тарас Литвин)

Дата: пн, 12.09.2016 Час: 09:00 - 12:00 Місто: Київ

Кожен день ми зіштовхуємося з ситуаціями, потребуючими мотивації. Можна навчити налаштовувати себе позитивно на виконання окремої роботи, задаючи собі позитивні мотиви.

Київ: практичний майстер - клас

Київ: практичний майстер - клас "Ефективний відділ продажів за 45 днів" (Олексій Перекрестов)

Дата: ср, 14.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Відділ продажу - це обличчя компанії, його співробітники працюють на одному з найбільш відповідальних полів - безпосередньо контактують зі споживачем. Саме тому менеджери відділу продажів повинні бути справжніми професіоналами, уважно відстежувати всі настрої споживачів, вміти аналізувати ці настрої і швидко і правильно приймати рішення, які дадуть максимально високий результат. Побудова відділу продажів ні в якому разі не повинно зводитися до набору співробітників, яким будуть представлені матеріали для самостійного вивчення продукту або послуги, які в подальшому відділ буде продавати. Хороший відділ продажу - це особливий світ і ставиться до нього потрібно по-особливому. Практичний майстер - клас дозволить Вам отримати інструменти побудови відділу продажів за 45 днів. Використовуючи їх ви створите згуртовану і мотивовану команду, що працює з високою ефективністю!

Львів: майстер - клас

Львів: майстер - клас "Просування бізнесу на YouTube" (Христина Дикун)

Дата: ср, 14.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Щоб отримати від проекту максимум віддачі, потрібно задіяти всі можливі канали контакту із клієнтом. На щастя, бізнес в інтернеті дає нам широкий розмах можливостей. Ви вже розглядали YouTube, як додаткове джерело доходу? А може, ви вже навіть чекаєте величезний потік легких грошей, виклавши перший ролик на своєму каналі? Звичайно, великі очікування виправдовуються серйозною статистикою: YouTube налічує більше одного мільярда унікальних користувачів в місяць - це величезна аудиторія. Але все ж існують більш надійні і перевірені способи заробітку на YouTube, ніж просто очікування. А які саме дізнаємось на майстер - класі.

Івано - Франківськ: think - shop

Івано - Франківськ: think - shop "Маркетинг 2020 - чого очікувати?" (Михайло Крікунов)

Дата: сб, 17.09.2016 Час: 09:30 - 19:00 Місто: Івано - Франківськ

Формат заходу - think-shop - душевна бесіда, що спонукає думати, з демонстрацією прикладів сучасних маркетингових рішень, проблем і пошуком варіантів відповідей на питання, що все це може означати для людей бізнесу.

Київ: майстер - клас

Київ: майстер - клас "Проектування сайту для бізнесу" (Антон Золотарьов)

Дата: ср, 21.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

У зв'язку з масовим відходом споживачів в Інтернет, мати власне представництво в мережі стало обов'язковим пунктом у списку «must have» для представників бізнесу. Ви напевно задумалися над тим, щоб розширити свій бізнес за межами офлайна. І це правильне рішення! Проектування сайту - це один з перших етапів розробки сайту. На цьому етапі розробляється архітектура майбутнього сайту, з урахуванням специфіки бізнесу та цілей веб-проекту. Проектування сайту - ключовий етап створення сайту, в процесі якого визначаються цілі та завдання створення ресурсу, способи досягнення цілей і як сайт в результаті буде виглядати і функціонувати.

Модуль MBA

Модуль MBA "СТРАТЕГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА БІЗНЕС МОДЕЛЮВАННЯ"

Дата: пт, 23.09.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію в сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Меморандум «Про етику й партнерство  бізнесу, влади і громадськості»

Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

Дата: сб, 31.12.2016 Час: Місто: УКРАЇНА

Запрошуємо долучитись до Меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus