Всі події

Тернопіль: майстер - клас

Тернопіль: майстер - клас "Конфлікти. З чим їх їсти?" (Олена Чижик)

Дата: ср, 29.06.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

Мета майстер - класу: дати учасникам зрозумілу практичну інформацію та поле для можливості усвідомити основні причини, які призводять до утворення відкритих чи прихованих конфліктів та нівелюють всі зусилля, що вкладені в донесення інформації або налагодження процесу переговорів.

Львів: бліц-тренінг

Львів: бліц-тренінг "Підготовка виступу/презентації з допомогою інтелект-карт" (Ірина Снітинська)

Дата: ср, 29.06.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Тренінг буде надзвичайно кольоровим, цікавим і корисним. Можна буде навчитися серйозних речей, осмислити власні зони розвитку, а також повиступати, помалювати і помріяти.

Івано - Франківськ: зустріч

Івано - Франківськ: зустріч "Пошук грантів в Україні та можливості їх використання" (Іван Кульчицький)

Дата: ср, 29.06.2016 Час: 18:00 - 20:00 Місто: Івано - Франківськ

Зустріч буде цікавою тим підприємцям, хто цікавиться грантовою підтримкою для свого бізнесу. Ми розповімо про те, де шукати гранти, які критерії їх отримання та які можливості використання.

Тернопіль:

Тернопіль: "BC Group #2. Тернопіль"

Дата: ср, 29.06.2016 Час: 16:00 – 18:15 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Київ: ПАРТНЕРСЬКА БІЗНЕС-ГРУПА

Київ: ПАРТНЕРСЬКА БІЗНЕС-ГРУПА

Дата: чт, 30.06.2016 Час: 17:00 – 19:30 Місто: Київ

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Львів:

Львів: "BC Group" #3

Дата: чт, 30.06.2016 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Open Youth Forum від Молодих Лідерів України

Open Youth Forum від Молодих Лідерів України

Дата: пн, 04.07.2016 Час: 09:00 Місто: Львів

3-денний молодіжний Форум у Львові для підлітків та молоді із України та США, метою якого є сформувати середовище для створення і реалізації нових міжнародних проектів між молодими особами обидвох країн.

Київ: бізнес-зустріч

Київ: бізнес-зустріч "KYIV NETWORKING EVENT"

Дата: ср, 06.07.2016 Час: 9:30 - 14:00 Місто: Київ

Запрошуємо Вас на унікальний захід, де Ви зможете налагодити ділові контакти з великою кількістю керівників та власників бізнесу Києва та інших регіонів. Ніде більше Ви не зможете протягом кількох годин налагодити контакти із сотнею людей бізнесу, які можуть стати Вашими партнерами чи клієнтами.

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Секрет життєвої енергії або як подолати лінь" (Сергій Костюк)

Дата: ср, 06.07.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

«Я – лінивий» - такими відмовами ми часто пояснюємо не бажання братись до справи або завершувати розпочате. За цим висловом криються різні причини, але є найголовніша – відсутність енергії, та натхнення. На тренінгу ми поговоримо про причини браку енергії; про те, що викликає відчуття ліні, професійного вигорання, апатію і відкладання на потім. І найголовніше – про те, як їх виявити і усунути.

Меморандум «Про етику й партнерство  бізнесу, влади і громадськості»

Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

Дата: пт, 08.07.2016 Час: Місто: УКРАЇНА

Запрошуємо долучитись до Меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Інтерв'ю в деталях" (Катерина Книжицька)

Дата: ср, 13.07.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

На тренінгу Ви дізнаєтесь про етапи підготовки та найактуальніші різновиди інтерв’ю, щоб бути готовим особисто займатися питанням підбору персоналу та отримувати якісний результат.

Івано - Франківськ: тренінг

Івано - Франківськ: тренінг "Управління комунікаціями в компанії" (Марія Фігурка)

Дата: ср, 13.07.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

На тренінгу Ви зможете дізнатися про основні види та джерела отримання релевантної інформації для власника та керівника, особливості комунікаційних процесів в організації згідно вимог ISO; розвинути навики ефективного комунікування з внутрішніми, зовнішніми клієнтами та середовищем комерційної організації.

Київ: майстер - клас

Київ: майстер - клас "Маркетинг кіт: сучасна "обгортка" Вашого бізнесу" (Світлана Насирова)

Дата: ср, 13.07.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Що потрібно зробити, щоб потрапити в 0,01%, виділитися з сірої маси конкурентів і перемогти в боротьбі за увагу клієнта? Правильно - кардинально змінити свій погляд на комерційні пропозиції і спробувати щось нове. Здивуйте своїх покупців. А вони здивують Вас замовленнями.

Школа Молодого Лідера: PROJECT MANAGEMENT

Школа Молодого Лідера: PROJECT MANAGEMENT

Дата: ср, 13.07.2016 Час: 10:00-17:00 Місто: Львів

Пройшовши програму навчання в Школі Молодого Лідера ви знатимете як спланувати проект, як зібрати необхідні для реалізації кошти та як правильно розподіляти функції в команді. Все це є необхідне для втілення проекту в життя.

Львів: бізнес - зустріч

Львів: бізнес - зустріч "Експортні можливості: практичні рекомендації та досвід"

Дата: ср, 20.07.2016 Час: 18:00 - 21:10 Місто: Львів

На бізнес - зустрічі Ви отримаєте можливість ознайомитись із можливостями, що пропонує Донецька торгово - промислова палата для представників малого та середнього бізнесу.

Модуль MBA

Модуль MBA "ОПЕРАЦІЙНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ"

Дата: пт, 22.07.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми надати учасникам програми практичну структуровану інформацію в сфері операційного та проектного менеджменту, враховуючи світовий досвід з ефективного управління проектами та використання інструментів ТОС (Теорії Обмежених Систем) для створення ефективних бізнес-систем

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Онлайн - присутність Вашого бізнесу: як має виглядати компанія в інтернеті" (Мар'ян Хожамкулієв)

Дата: ср, 27.07.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Багато Ваших потенційних клієнтів вже давно живуть в Інтернет - просторі. Вони знайомляться, знаходять партнерів, користуються послугами, реалізують власні амбіції та шукають щастя в Інтернеті. Це новий дім, в ньому працюють власні правила та закони, виконуючи які Ви легко зможете завоювати увагу та популярність. На даному тренінгу ми спробуємо обрати стратегію присутності бізнесу в Інтернеті, а також поговоримо про те, як вона може впливати на рівень продажів.

Молоді Лідери України: BigGame4TEENs`16 (літній молодіжний табір)

Молоді Лідери України: BigGame4TEENs`16 (літній молодіжний табір)

Дата: ср, 03.08.2016 Час: Місто: Львівської обл.

Протягом 10 днів на молодь чекають ночівлі у наметах, походи в гори, купання в гірській річці, веселі ігри, квести, дискотеки під відкритим небом, щовечора музична ватра в колі друзів, курси виживання, нічна програма та багато іншого!

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus