ГРОМАДСЬКА ШКОЛА БІЗНЕСУ

Бізнес-школа для керівників та власників малого бізнесу, що допомагає здобувати професійні управлінські навики та створювати успішні стратегії розвитку бізнесу.

Громадська Школа Бізнесу - класична інноваційна бізнес-школа для малого та середнього бізнесу.

Спеціалізація бізнес-школи - стратегія та маркетинг малого та середнього бізнесу, підвищення ефективності бізнесу, побудова соціального підприємництва та громадських організацій.

Основні продукти бізнес-школи:

  1. MBA Executive Management - 2-х річна управлінська програма міжнародного МВА-стандарту для керівників та власників малого та середнього бізнесу.  www.bc-club.org.ua/mba
  2. 3-денні модулі з управлінських тематик (стратегічний менеджмент, маркетинг, управління персоналом, управління змінами, планування у бізнесі, фінансовий менеджмент, партнерство у бізнесі, проект менеджмент тощо).
  3. Оцінка ефективності бізнесу (на основі ліцензії від американського партнера Management Systems). Ціль - швидка діагностика "вузьких" місць на підприємстві та визначення рекомендаційних кроків. www.bc-club.org.ua/growing_pains
  4. Розробка та впровадження стратегії (концепції) розвитку бізнесу, створення маркетингових стратегій, формування унікальних бізнес-концепцій. Окремою компетенцією є створення проектів соціального підприємництва та громадських ініціатив.
  5. Корпоративне навчання та проекти.

Бізнес-школа надає повний комплекс навчальних та консалтингових послуг для малого й середнього бізнесу.

МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО згідно вихідного листа №08/11-1 від 08 жовтня 2014 року, м Львів між ГО "КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ" та ТОВ "ГРОМАДСЬКА ШКОЛА БІЗНЕСУ"