Восени понад 60 підприємців зі всієї України освоїли «Матрицю успішного бізнесу»

Опубліковано: 23-11-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Громадська Школа Бізнесу продовжує активно виводити малий бізнес України на якісно новий рівень. Восени анонсували авторську програму «Матриця успішного бізнес» – дводенний інтенсив зі стратегії та маркетингу, який вже прослухали понад 60 підприємців зі Львова, Києва, Івано-Франківська та Тернополя.

Мета програми «Матриця успішного бізнесу» – надати учасникам еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах діяльності, а також допомогти уникати поширених помилок та навчитися працювати більш ефективно 

У плані програми курсу – аналіз складових бізнесу, без яких будь-яка бізнес-ідея не матиме шансу на розвиток і майбутнє. Це – піраміда організаційного розвитку, стратегія та маркетинг бізнесу, концепція, ринки, клієнти, товари та послуги, операційна система, правильна послідовність формування структури бізнесу.

«Курс теоретичних знань, які ми отримали в межах «Матриці», доповнює ту практику, яку ми маємо як підприємці. Багато обговорювали, як можна застосовувати отриману теорію у своїх бізнесах, перевести її в конкретні дії. Наприклад, як покращити роботу в команді», – Ростислав Багранівський, власник кав’ярні «Солодка скриня» (Львів). 

«За два дні я зрозумів, куди потрібно рухатися, над чим працювати. Побачив проблеми, які можуть виникати, якщо не впроваджувати змін», – Богдан Кізюн, директор «Ел Бі Сі Корпорейшн» (Київ).

Наступний інтенсив відбудеться у Львові, 29-30 листопада. Програму проводить Руслан Бельтюков – CEO Громадської Школи Бізнесу, автор навчальних програм для підприємців малого бізнесу. Деталі: bc-club.org.ua/event-details

Довідка: Громадська Школа Бізнесу – перша бізнес-школа України для керівників та власників малого бізнесу, заснована у 2012 році. Серед основних продуктів – програма МВА ExecutiveManagement, MBS (MakeBusinessSuccessful), дводенний інтенсив «Матриця успішного бізнесу», GrowingPains (діагностика бізнесу).

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus