Участь українських компаній в найбільших виставках Британії 2017 р.

Опубліковано: 25-04-2017 по Іртаєва Юлія

Участь українських компаній в найбільших виставках Британії 2017 р.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Запрошуємо українські компанії взяти участь в найбільших виставках Британії 2017 р. Дедлайн подачі заявки 15 травня 2017 року.

1. SUBCON 2017 (6-8 червня 2017) - найбільша виставка промислового субконтрактингу в Європі. Більше 5 тисяч відвідувачів і сотні учасників з усього світу щорічно. 
Вартість участі для однієї компанії (мінімальний стенд 4 кв.м.): від £ 2'532 *.

2. Speciality & Fine Food Fair (3-5 вересня 2017) - один з наймасштабніших заходів в харчовій промисловості Великобританії. Виставка, яка щорічно збирає сотні учасників і тисячі відвідувачів, включаючи закупівельників з найбільших британських мереж. Відмінна можливість показати свою компанію і свій продукт, налагодити контакт з мережами / дистриб'юторами Великобританії, отримати зворотній зв'язок від покупців. 
Вартість участі для однієї компанії (мінімальний стенд 4 кв.м.): від £ 2'268 *

3. MODA-UK (6-8 серпня 2017) - знакова подія в світі моди Великобританії. Виставка покриває всі основні напрямки легкої промисловості, збираючи сотні учасників з усього світу.
Вартість участі для однієї компанії (мінімальний стенд 4 кв.м.): від £ 1'560 *.

* У вартість включено витрати на стенд і реєстрацію стенду. Не включає транспортні витрати на перевезення і витрати на зберігання продукції, що виставляється, а так само супровідні послуги. Ці витрати обговорюються окремо.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus