Стипендія на навчальну програму для педіатрів

Опубліковано: 27-12-2016 по Іртаєва Юлія

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

СТИПЕНДІЯ НА НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ ПЕДІАТРІВ

Програма спрямована на розвиток догляду за пацієнтами, клінічного лікування та клінічних досліджень в сфері дитячої ендокринології за допомогою навчальної програми в європейському клінічному центрі. Програма направлена на підтримку майбутньої кар'єри після успішного завершення курсу; відкрита для лікарів за спеціальністю Педіатрія. Максимальна допомога на 6 місяців становить 12 000 євро, на 3 місяціі - 6000 євро. Стипендія включає в себе один зворотний квиток, кишенькові гроші, візові збори та медичне страхування.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ

Для отримання стипендії Ви повинні бути обучені педіатрії та/або приступити до навчання педіатричної ендокринології, а також мати намір продовжити кар'єру в ендокринології. Кандидати повинні бути підтримані керівником відділу  організації, де вони працюють. Ви можете запропонувати одну або кілька країн, де хотіли б навчатися (Ви повинні вільно спілкуватися мовою країни, де навчатиметеся).

ЯК УСЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ

Для отримання детальнішої інформації про участь в програмі сконтактуйте, будь ласка, із Вашим бізнес-асистентом.

Якщо Ви не є учасником Клубу Ділових Людей надішліть, будь ласка, Ваш запит на пошту bc.opportunities@gmail.com, після чого із Вами сконтактує координатор напрямку.


Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus