Шоу-конкурс садів "Ландшафтна весна-2017"

Опубліковано: 28-12-2016 по Іртаєва Юлія

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Конкурс для художників, флористів, дизайнерів, ландшафтних дизайнерів, архітекторів, ландшафтних компаній, громадських профільних організацій, студентів профільних навчальних закладів. Дедлайн подачі проекту 25 січня 2017 р.

В рамках заходу відбудуться:

  1. Шоу-конкурс садів. У цьому році він буде наповнений японською ремінісценцією, адже 2017-й — рік Японії в Україні Шоу-конкурс пройде в два етапи в чотирьох категоріях: Філософський Сад, Пейзажний Сад, Водний Сад, «Чайний» сад. На першому етапі компетентне журі відбере 12 робіт (по три в кожній з категорій). Саме ці переможці отримають право створити і залишити свій сад в Національному Ботанічному саду ім. М.М.Гришка. І в кожній з категорій учасники будуть змагатися за «золото», «срібло» та «бронзу».
  2. Конкурс ЛЕНД-АРТУ ТА АРТ-ОБ’ЄКТІВ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ «Діалог з природою», який цього року пройде у двох категоріях: Ленд-арт та Міні-сад, як арт-об’єкт.
  3. Ділова програма виставки (лекції, семінари, круглі столи, мастер-класи та презентації).
Кількість проектів від одного автора – не більше 3-х.

12 переможців відбіркового туру, імена яких будуть відомі вже на початку лютого, разом зі своїми спонсорами, отримають можливість реалізувати свій проект. Ваш сад буде переданий в подарунок Національному ботанічному саду України і тисячі його відвідувачів зможуть насолоджуватись створеною вами красою. Біля кожного саду буде розміщена коротка інформацію про творця та спонсора саду з контактними даними виконавців (телефони, емейли, сайти).

ЯК УСЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ

Для отримання детальнішої інформації про участь в програмі сконтактуйте, будь ласка, із Вашим бізнес-асистентом.

Якщо Ви не є учасником Клубу Ділових Людей надішліть, будь ласка, Ваш запит на пошту bc.opportunities@gmail.com, після чого із Вами сконтактує координатор напрямку.


Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus