Проект підтримки малого бізнесу у Львівській області

Опубліковано: 21-12-2016 по Ірина Павлюк

У Львові стартує друга хвиля проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка населення, яке постраждало у наслідок конфлікту в Україні». Організатори програми  – Клуб Ділових Людей та Міжнародна організація з міграції (МОМ). Фінансову підтримку надає Уряд Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє у партнерстві з Міністерством міжнародного розвитку (DFID).

files/0_1_Club_News/21.12.2016_grant.jpg

У межах проекту учасники пройдуть кілька етапів – подання заявки з детальним описом власної бізнес-ідеї, дводенне бізнес-навчання з організації та розвитку власної справи, консультаційний супровід бізнес-експертів для створення грамотного бізнес-плану, конкурс бізнес-планів та розподілення грантових коштів до 55 000 гривень для кожного проекту.

До участі в проект запрошують внутрішньо переміщених осіб (65% учасників проекту), місцевих мешканців Львова та області (перевага в учасників АТО та членів їхніх сімей).  

Заяви на участь приймають до 16:00 30 грудня 2016 року. Для того, щоб взяти участь у відборі, достатньо заповнити анкету учасника (дистанційно або в офісі Клубу Ділових Людей) та надати пакет необхідних документів. Результати відбору, який  здійснюватиме комісія МОМ, будуть оголошені в першій половині січня 2017 року.

Інша важлива інформація:

  • Участь у проекті безкоштовна.
  • Місце проведення проекту: м. Львів.
  • Бізнес-навчання відбуватиметься у січні-лютому 2017 року (дати проведення узгоджуються).
  • Сторінка проекту знаходиться за посиланням
  • Попередня анкета знаходиться за посиланням.
  • Деталі:  +38 (098) 319 57 70,  +38 (093) 514 23 97

Нагадаємо, у Клубі Ділових Людей успішно провели дві хвилі бізнес-інкубатора  «Новий відлік» (від МФ «Відродження) та першу хвилю проекту «Міграція для загального блага» (від МОМ). 


Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus