Круглий стіл «Єдине вікно» як засіб реформування процедур митного обслуговування та контролю»

Опубліковано: 28-04-2017 по Іртаєва Юлія

Круглий стіл «Єдине вікно» як засіб реформування процедур митного обслуговування та контролю»

Перший Благочинний Галицький бал у Львові

4 травня 2017 року у Львові представники громадськості, малого бізнесу та влади обговорять нові механізми здійснення процедур ввезення/вивезення товарів через державний кордон під час круглого столу «Єдине вікно» як засіб реформування процедур митного обслуговування та контролю».
 
Мета заходу – залучити представників малого та середнього бізнесу, громадськості та влади до широкого діалогу щодо розуміння нових підходів роботи митних та контролюючих органів при здійсненні митних операцій у контексті впровадження положень Угоди про асоціацію Україна - ЄС.

До участі у заході запрошуються представники малих та середніх приватних підприємств Львівщини, які здійснюють чи планують здійснювати ввезення/вивезення товарів, представники громадських організацій, представники митниці та контролюючих органів.
 
Круглий стіл проходитиме за адресою:

м. Львів, пл. Міцкевича, 1, готель Жорж, 2 поверх, червоний зал.

Захід проводиться в рамках ініціативи «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі», що реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» в межах проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу.

 

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus