Клуб Ділових Людей відсвяткував 7-й День народження

Опубліковано: 14-11-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Про те, що 12 листопада відбувся «Львівський бізнес-вечір в стилі jazz», не знає тільки лінивий – соціальні мережі щомиті поповнюються фотозвітами, коментарями та неочікуваними деталями святкування 7-ї річниці найбільшого бізнес-клубу України «Клубу Ділових Людей». Про те, як це було – читайте далі.

«Найбільше наше досягнення у тому, що нам вдалося об’єднати понад 1000 надійних, підприємців зі всіх куточків України», – відзначив Голова Клубу Микола Савуляк. Відтак, 7-й традиційний Львівський бізнес-вечір відвідали найактивніші керівники та власники малого бізнесу зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька та Рівного. Всього – понад 500 представників бізнес-еліти України.

Розпочався бізнес-вечір з традиційного для Клубу Ділових Людей нетворкінгу. Учасники ділилися досвідом, знайомилися, пропонували одні одним допомогу у розвитку власних підприємств, обмінювалися візитками.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 

Далі – офіційна частина та звіт основних досягнень спільноти. «Цього року ми перейшли психологічний та емоційний бар’єр у тисячу учасників», – почав Микола Савуляк. Тоді разом зі співзасновником організації Русланом Бельтюковим назвав кілька важливих цифр та фактів, які характеризують 7-й рік життя Клубу.

 • 1085 – актуальна кількість учасників Клубу;
 • 182 – кількість проведених заходів, які відвідали 5460 підприємців;
 • провели 17 великих заходів (від 150 учасників);
 • запровадили новий сервіс – персональний бізнес-асистент;
 • впровадили внутрішню валюту Клубу – IQ (валютою скористалися 56 учасників на загальну суму 135 980 IQ);
 • Клуб Ділових Людей став учасником проекту Програма Розвитку ООН «Зміцнення бізнес-об'єднань малих і середніх підприємств»;
 • реалізовано дві хвилі проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» у Львівській області;
 • реалізована друга хвиля бізнес-інкубатора «Новий відлік»;
 • засновано Прес-службу Клубу (результат – понад 400 публікацій у регіональних та національних ЗМІ);
 • підписано низку меморандумів про співпрацю з українськими та міжнародними громадськими організаціями;
 • зареєстровано власне видання – тижневик «Ділове слово»;
 • запроваджено напрямок представництва Клубу у держаних органах України.

«Успішного бізнесу немає без знань», – зауважив Руслан Бельтюков, директор Громадської Школи Бізнесу, для якої минулий рік був не менш знаковим. Зокрема, Школа підготувала 9 випускників МВА, яким вручили дипломи на Львівському бізнес-вечорі.

«Люблю завершувати справи, –  каже одна з випускників Олена Анатійчук. – Я це зробила! Окрім корисних справ, отримала багато вражень та оточення неймовірно цікавих людей».

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Рік тому Клуб презентував створення нового проекту – Ресурсного Центру Бізнесу, основним завданням якого є розробка та створення виробничих бізнесів. Акціонерами можуть стати лише учасники Клубу Ділових Людей. Цього року створено два виробничі підприємства – ТзОВ «АТ Зелений кошик», яке об’єднало капітал 55-ти учасників Клубу та ТзОВ «АТ Букова гора» (інвестиції 42-х учасників).

Найочікуваніша частина бізнес-вечора було нагородження відзнакою «Ділова репутація», переможців якої щороку обирають учасники Клубу шляхом незалежного голосування. Цього року нагороду отримали 23 підприємці.

«Нагорода «Ділова репутація» – символічна, проте вона здобувається щоденною щирістю та відданістю. Дякую кожному, з ким працювала і завдяки кому отримала відзнаку», – відзначила Ірина Снітинська.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Після такої емоційної офіційної частини свято продовжилося виступом гурту «Cover Jam and ANIS» та учасника Клубу Максима Перев’язка. Були й запальні танці, і щирі сльози, і гордість за спільноту, яка щодня бере активну участь у розбудові країни.

Фото: Наталія Бойченко

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus