Як зробити керівника ефективним і як найняти ефективного керівника

Опубліковано: 02-12-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

22 грудня у Києві відбудеться інтенсив для малого бізнесу «Як зробити керівника ефективним і як найняти ефективного керівника». Захід проведе бізнес-тренер Тетяна Ковальчук (співзасновник «KOVALCHUK business-direct centre»). Організатор – Громадська Школа Бізнесу.

Створення ефективної команди можливе тільки за умови ефективного керівника. Як побудувати ефективну команду та як ефективно нею управляти? Точної відповіді немає. Тут потрібний комплексний підхід, – зазначає Тетяна Ковальчук. За її словами, слід розглянути питання під різними кутами зору, чим займуться учасники інтенсивну.

У програмі – опис нового формату сучасного керівника, збереження балансу між короткостроковими та довгостроковими цілями, ключові функціональні обов’язки управлінця, помилки «дії» та «бездіяльності», принципи взаємодії зі співробітниками та правила делегування.

Інтенсив буде корисний для власників та керівників малого бізнесу, керівників підрозділів з більш, ніж трьома особами в підпорядкуванні, керівників відокремлених підрозділів та представників сімейного бізнесу.

Вхід на захід вільний для учасників Клубу Ділових Людей та акредитованих представників ЗМІ.

Деталі заходу: goo.gl/OWQmvQ
Акредитація ЗМІ: goo.gl/forms/d0kUCsTpufG8LFeF3

 Довідка: Громадська Школа Бізнесу – перша бізнес-школа України для керівників та власників малого бізнесу, заснована у 2012 році. Серед основних продуктів – програма МВА Executive Management, MBS (Make Business Successful), дводенний інтенсив «Матриця успішного бізнесу», Growing Pains (діагностика бізнесу).

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus