Франківців запевнятимуть, що мотивація – важіль продуктивності команди

Опубліковано: 02-12-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

10 грудня в Івано-Франківську відбудеться бізнес-інтенсив з коучем Ігорем Солодовим, який розповідатиме підприємцям про мотивацію. Втім, не всі ті поширені фрази та інструменти, про які йдеться в книжках, фільмах, журналах, а про те, що робити, коли все зрозуміло і виконується, а результату нема.

Під час заходу спікер визначить, чому нам взагалі потрібно говорити про мотивацію та розповість, що з нею відбувається та чи можна цим керувати. Також у програмі – теорія первинних мотивів МакКлелланда, як керівник може мотивувати команду, просто даючи роботу та чому конфлікти – це норма.

«Головне в цьому заході – не те, що буде на ньому, а те, що буде через день, тиждень чи рік. Поговоримо про типові ситуації. Слухатимемо одне одного та шукатимемо рішення, – інтригує Солодов. – У результаті зрозумієте як керувати мотивами людей без грошей. Через прості розмови зможете підняти продуктивність праці в рази».

Спікер заходу – Ігор Солодов (м. Одеса) – співвласник громадського ресторану «Urban Space 100» (Івано-Франківськ), коуч для керівників у компанії PCG, автор моделі особистої ефективності для менеджерів.

Для учасників Клубу та акредитованих представників ЗМІ вхід вільний.
Деталі заходу: goo.gl/v6OXI0
Акредитація ЗМІ: goo.gl/forms/34rZh5APfwqoTrqn1

 

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus