Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві

Опубліковано: 07-12-2016 по Іртаєва Юлія

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Українським менеджерам середньої та вищої ланки, технічним фахівцям пропонується стажування у США для набуття необхідних навичок, встановлення прямих контактів з американськими компаніями. Більшість витрат на стажування фінансуються Американським урядом Спеціальна американська програма ділових стажувань Міністерства торгівлі США розробила програму «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві» для 18 фахівців в даній галузі з Євразії.

Дедлайн подачі заявки: 7 липня 2017 року.

Групове тритижневе стажування почнеться з кількох днів теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари за нормативами, законодавству, діловим навичкам, складання бізнес-планів, міжкультурним комунікацій і переговорів, а також управління бізнесом. Далі йдуть відвідування американських компаній, які працюють в різних сферах енергоефективності та поновлюваних джерел енергії в цивільному і комерційному будівництві та зустрічі з галузевими асоціаціями.

УЧАСНИК ПРОГРАМИ ОТРИМУЄ МОЖЛИВІСТЬ:

-     одержати інформацію, знання, навички та міжкультурні управлінські компетенції;

-     вивчити концепції західного менеджменту;

-     отримати практичну підготовку, необхідну для прийняття рішень щодо реструктуризації підприємства, і тим самим підвищити свою конкурентну здатність;

-     встановити контакти з американськими компаніями і знайти надійних партнерів;

-     кар'єрного зростання / розширення особистого кругозору / росту особистості;

ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ ПРОГРАМОЮ

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus