Звернення Голови Клубу Ділових Людей Миколи Савуляка

Опубліковано: 17-02-2017 по Михайло Чорний

Звернення Голови Клубу Ділових Людей Миколи Савуляка

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КЛУБУ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ

Шановні учасники Клубу Ділових Людей!
Для мене честь звертатися до Вас, адже Ви є учасниками найбільшої діючої організації для малого бізнесу в Україні, яка уже сьогодні налічує понад 1200 учасників!
Ймовірно, нас об’єднує те, що ми хочемо жити в комфортній та безпечній країні, вести чесний бізнес та будувати добробут своїх сімей. Ми віримо, що в Україні можна жити краще, та хочемо збудувати країну, де проживають щасливі люди та народжуються ідеї, варті визнання.
Ми розбудовуємо малий бізнес в Україні та об’єднуємо його у великий репутаційний бізнес-клуб, який займає активну позицію у суспільстві та діє.
Дякую Вам за співучасть в цій непростій справі!

Клуб за останні роки з 2009 року досить сильно змінився і збільшив кількість сервісів та проектів, які покликані розвивати бізнеси учасників Клубу та впливати на розбудову малого бізнесу в країні.
Клуб розпочинався зі звичайних семінарів та ідеї збудувати потужну організацію для українського малого бізнесу. Сьогодні в Клубі діє 16 сервісів та проектів, серед яких варто зазначити нові та найбільш цікаві: персональний бізнес-асистент, бізнес-групи, інформація про можливості для бізнесу, бізнес-консультації, тижневик «Ділове Слово», інвестиційні проекти, адвокасі тощо. Більше інформації на сайті Клубу: bc-club.org.ua/about-club

Сьогодні для організації даних сервісів та подальшого розширення Клубу внесків у розмірі 600-1000-1500 грн. є недостатньо (учасники, що вступали в різний час досі оплачували повторні внески від 600 грн.), що вимагає від нас ініціювати підвищення вступних та повторних внесків. Також цьому процесу активно посприяло зниження вартості гривні більш як в 3 рази за останні 5 років.
Отже, рекомендований повторний річний клубний внесок становить 2600 грн. Для учасників Клубу, які долучились до нашої організації уже давно, діє система лояльності і для них внесок може становити до -30% від рекомендованого тарифу (якщо учасник в Клубі більше 1 року – мінус 10%, більше 2-х років – мінус 20%, більше 3-ох років – мінус 25%, більше 4-ох років і більше – мінус 30%).

В найближчі місяці будемо раді презентувати ще ряд цікавих сервісів для учасників Клубу та їх персоналу.
Наперед вдячний за Ваше розуміння та співпрацю!

З повагою,

Микола Савуляк, Голова Клубу Ділових Людей

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus