Ви вже читали новий випуск «Ділового слова»?

Опубліковано: 22-12-2016 по Ірина Павлюк

«Ділове слово» №19: тімбілдінг, грантові програми, система управління

files/0_1_Club_News/19_vupysk.jpg

 

В українських компаніях розпочався сезон передсвяткових корпоративів. Ми дуже хочемо, щоб цього року за них не було соромно. Для того, щоб з’ясувати, як все правильно організувати і не зіпсувати корпоративом хорошу команду, ми  попросили допомоги в експерта  – Віталія Бєлова, директора «Школи Тімбілдінгу» (Київ). Читайте його статтю в розділі «ТЕМА». До слова, Віталій розробляв навчальну програму для Патрульної служби Києва.

Ще одне актуальне питання бізнесу наприкінці року – залучення додаткового фінансування. Один зі способів – грантові програми. Оскільки отримати грант «за гарні очі» неможливо, потрібно як слід готуватися. Але й лякатися завчасно немає сенсу, – кажуть учасники Клубу.  Достатньо зробити кілька нескладних кроків і підготувати документи, необхідні грантодавцям для прийняття рішення. Рекомендації, які допоможуть підприємцям збільшити власні шанси на отримання гранту, читайте в розділі «ІДЕЇ».

Ще одна ідея для збільшення ефективності бізнесу -  розробити управлінську систему, яка забезпечуватиме діяльність підприємства у довготривалому періоді. Як це зробити – дізнайтеся з відео програми MBS Громадської Школи Бізнесу.

Окрім того, ми для вас підготували кілька ідей для корисного дозвілля. У розділі «Рекомендації» - фільми, книги та події, які обов’язково варто відвідати. 

Новий випуск «Ділового слова»: dilove.com.ua/novyi-vipusk
Приємного читання ;)
#ДіловеСлово19
Сподобався тижневик? Напишіть відгук!


Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus