У Рівному триває дослідження тенденцій малого бізнесу

Опубліковано: 21-07-2017 по Богдан Кравчишин

З 20 липня по 30 вересня 2017 року у Рівному досліджуватимуть тенденції малого бізнесу. На основі отриманих даних буде складено Індекс малого бізнесу. Індекс зможуть використовувати підприємці, бізнес-організації та представники місцевої влади для прийняття рішень та планування реформ. Проект, який отримав назву «Trends of small business: Rivne region», реалізує Клуб Ділових Людей у рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», що виконується Фондом Східна Європа та мережею партнерських організацій.

Результати дослідження будуть оприлюднені в жовтні 2017 року. Після завершення першого етапу проекту буде створена аналітична брошура «Small Business Index 2017 III» (за третій квартал 2017 року). У перспективі, завдяки реалізації проекту та наступних його «хвиль», проводитимуть порівняння показників малого бізнесу різних регіонів (за галузями, «віком» бізнесу, розміром підприємства, зовнішньо економічною орієнтованістю тощо).

Дослідження основних тенденцій та настроїв бізнесу зможуть використати представники місцевої влади, аби зможуть оцінити ефективність проведених реформ, чи визначити вектори для прийняття рішень у секторі малого бізнесу. У той же час представники бізнесу матимуть змогу приймати стратегічні рішення щодо розвитку чи розширення власного бізнесу на основі реальних тенденцій ринку.

«Цим проектом ми плануємо створити “голос”  малого бізнесу в регіоні, а надалі і в Україні: Індекс має дати розуміння, “як себе почуває” малий бізнес і що він планує (тенденції, мотиви, настрої). Опитування в рамках вимірювання Індексу малого бізнесу має сталі закриті питання, мета яких виміряти динаміку бізнес-клімату та відкриті, які у перспективі змінюватимуться  щокварталу і дозволять виявити реальні потреби та проблеми  підприємців регіону», – зазначив Голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк.

Долучитись до опитування можна за посиланням.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus