Підприємці Луцька можуть долучитись до створення Індексу малого бізнесу

Опубліковано: 21-07-2017 по Богдан Кравчишин

З 21 липня по 30 вересня 2017 року у Луцьку проводитимуть дослідження настроїв та тенденцій у малому бізнесі, на основі якого буде складено Індекс малого бізнесу. Індекс буде корисним для підприємців, бізнес-організації та представники місцевої влади. Проект, який отримав назву «Trends of small business: Lutsk region», реалізує Клуб Ділових Людей у рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», що виконується Фондом Східна Європа та мережею партнерських організацій.

 

Результати дослідження будуть оприлюднені в жовтні 2017 року. У перспективі, завдяки реалізації проекту та наступних його «хвиль», проводитимуть порівняння показників малого бізнесу різних регіонів (за галузями, «віком» бізнесу, розміром підприємства, зовнішньо економічною орієнтованістю тощо). Також  буде створена аналітична брошура «Small Business Index 2017 III» (за третій квартал 2017 року).

Таке дослідження основних тенденцій та настроїв бізнесу буде корисним для різних верств населення. З одного боку, представники місцевої влади зможуть оцінити ефективність проведених реформ, чи визначити вектори для прийняття рішень у секторі малого бізнесу. З іншого – представники бізнесу матимуть змогу приймати стратегічні рішення щодо розвитку чи розширення власного бізнесу на основі реальних тенденцій ринку.

На думку керівника проекту, Христини Коваль: «Індекс малого бізнесу також є адвокаційним інструментом. Надалі результати Індексу  Клуб Ділових Людей та інші структури можуть використовувати для обґрунтування проведення тих чи інших адвокаційних кампаній».

Долучитись до опитування можна за посиланням.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus