Cтажування «Сучасні технології та стандарти ведення сільського господарства: польський досвід», Краків, 18 – 21 вересня

Опубліковано: 23-08-2017 по Lesia Sokolyk

Кухня

Агросфера упевнено стає локомотивом української економіки. Тому для українських аграріїв важливо першими влитися до процесів євроінтеграції, вивести продукцію на глобальний ринок, навчитися використовувати європейські дотації для розвитку бізнесу. Ці кроки вже зробила сусідня Польща, причому дуже успішно. Ви зможете вивчити польський досвід, взявши участь у стажуванні «Сучасні технології та стандарти ведення сільського господарства: польський досвід», яке пройде у Кракові 18 – 21 вересня в рамках проекту Agro business-week.

Зареєструватися для участі можна до 15 вересня включно.

Детальніше про проект

Цільова група:

- Власники, керівники, менеджери існуючих сільгосппідприємств України

- Початкуючі фермери/власники малих фермерських господарств (10-15 га)

- Виробники обладнання для сфери сільського господарства

- Інші зацікавлені особи

Тематика:

- Історія розвитку сільського господарства Польщі з моменту вступу до ЄС: тренди, умови розвитку, реформи, інновації в с/г

- Система сертифікації продукції згідно директив ЄС

- Система підтримки сільського господарства на рівні ЄС/держави/регіону: програми 2014-2020

Практична частина програми передбачає ознайомлення з технологічним ланцюгом «від поля до столу» підприємств регіону; інституцій оточення бізнесу, які надають підтримку в пошуку та отриманні безповоротного фінансування в сфері с/г та займаються розподілом ресурсів у регіональних програмах підтримки с/г (дотації ЄС)

Вартість участі: 2000 грн +320 євро*

*- включає в себе трансфер Львів-Краків-Львів, проживання (двомісне розміщення) в готелі ***, сніданки, обіди в навчальні дні, супровід координатора групи, переклади під час занять та візитів, сертифікат учасника проекту;

- гривнева частина оплачується після реєстрації, єврова – у день виїзду.

Як взяти участь:

1. Пройти реєстрацію за посиланням.

2. Надіслати скановану копію закордонного паспорту на електронну скриньку Poland.bw@gmail.com

3. Здійснити оплату за участь Реєстрація онлайн триває до 15 вересня включно.

Чому варто взяти участь? В рамках програми ви ознайомитеся з досвідом розвитку с/г Малопольського регіону в умовах вступу до ЄС на прикладі реальних підприємств; розберетеся із тим, який шлях реформування пройшли с/г виробники: стандарти, директиви, вимоги; побачите на власні очі як виглядають зараз фермерські господарства з інноваційними технологіями та повний цикл виготовлення продукції «з поля до столу».

З вами поділяться досвідом власники успішних підприємств. Ви матимете можливість отримати знання як розпочати фермерську діяльність з нуля, маючи 10-15 га землі: вартість інвестиції, період окупності, вихід на ринок і т.д.

Також ви зможете побачити обладнані сучасними технологіями виробничі лінії, придбані за дотаційні кошти, оскільки, окрема частина програми буде присвячена системі підтримки с/г сфери на рівні держави/регіону: відкриті програми та конкурси від фондів ЄС та регіональні програми, вимоги до оформлення документації.

Маєте запитання?

Керівник проекту – Ольга Горкавчук +380932109342 +380953242955 Viber: +380971599644, e-mail: poland.bw@gmail.com

Організатори: Фундація CEASC спільно із Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARMiR, Krakow), Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (MODR, Krakow) за підтримки Sp. z o.o Malopolska hodowla roslin

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus